1 387.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Кераворт

Іміхімод   ( Imiquimod )

Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка

Крем для зовнішнього застосування білого або майже білого кольору однорідний, м'який.

100 г
імихімод 5 г

допоміжні речовини: ізостеаринова кислота (Emersol 874) - 25 г, цетиловий спирт (Speziol C15 Pharma) - 2.2 г, стеариловий спирт (Speziol C18 Pharma) - 3.1 г, миристиловий спирт (Speziol C14) - 7 г г, полісорбат 60 (Tween 60) - 3.4 г, сорбітан моностеарат (Motane 60 PHA) - 0.6 г, метилпарагідроксибензоат - 0.2 г, пропілпарагідроксибензоат - 0.02 г, гліцерол - 2 г, камедь ксантановий5 ant - 2 г, вода очищена – до 100 г.


Фармакологічна дія

Імуномодулюючий препарат для зовнішнього застосування. Іміхімод – діюча речовина препарату Кераворт – є сполукою – модифікатором імунної відповіді. Іміхімод не має прямої противірусної дії, його дія обумовлена індукцією інтерферону альфа (IFNα) та інших цитокінів.

Фармакокінетика

Менше 0.9% міченого радіоактивним ізотопом імімомоду всмоктується через шкіру людини після одноразової дози.

Невелика кількість препарату, що надійшов у системний кровотік, виводиться з організму нирками і через кишечник у співвідношенні приблизно 3:1. Концентрація препарату в сироватці після одноразового або багаторазового зовнішнього застосування не досягала рівня, що піддається кількісному визначенню (>5 нг/мл).

Показання

- Лікування зовнішніх гострокінцевих кондилом у місці локалізації на зовнішніх статевих органах або в періанальній області у дорослих.

Режим дозування

Зовнішньо.

Крем наносять тонким шаром на попередньо очищену поверхню уражених ділянок шкіри та акуратно втирають, до повного вбирання. Крем слід наносити тільки на уражену ділянку, уникаючи потрапляння на внутрішні поверхні. Крем Кераворт слід застосовувати 3 рази на тиждень перед сном та залишати на шкірі протягом 6-10 годин, протягом цього часу не слід застосовувати душ або ванну.

На ділянку застосування крему не слід наносити пов'язку.

Після закінчення зазначеного часу крем має бути змито теплою водою з милом.

Лікування необхідно продовжувати до зникнення видимих генітальних або періанальних кондилом, але не більше 16 тижнів.

Крем упакований в одноразові пакетики-саші, що містять необхідну кількість крему для нанесення на уражену ділянку шкіри 20 см 2 .

Якщо пацієнт забув нанести крем за графіком, слід нанести пропущену дозу, як тільки згадає про це, далі слідуйте дотримуватися звичайного графіка.

Не слід застосовувати крем понад 1 раз на день.

Не допускається використання надлишкової кількості крему.

Побічна дія

Частота розвитку побічних ефектів визначена так: дуже часто (>1/10); часто (<1/10>1/100); нечасто (<1/100>1/1000); рідко (<1/1000>1/10 000); дуже рідко (<1/10 000).

Місцеві шкірні реакції: дуже часто - свербіж та біль у місці нанесення крему; часто - інфекція, еритема, ерозії, екскоріація/лущення та набряк; нечасто - свербіж шкіри, дерматит, фолікуліт, еритематозний висип, екзема, кропив'янка; рідко – індурація, виразка, утворення струпів та поява бульбашок, локальна гіпопігментація та гіперпігментація.

З боку травної системи: нечасто – біль у задньому проході, ураження прямої кишки.

З боку сечостатевої системи: нечасто – грибкова та бактеріальна інфекція, простий герпес, вагініт, вульвіт, хворобливий статевий акт, біль у статевому члені, піхва, атрофічний вагініт.

З появою місцевих побічних ефектів крем слід видалити, змив його водою з милом. Лікування можна відновити після усунення шкірної реакції.

Протипоказання до застосування

- гіперчутливість до іміхомоду або інших компонентів крему;

- Дитячий вік до 18 років (у зв'язку з відсутністю даних).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування при вагітності можливе за суворими показаннями, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

При необхідності застосування препарату в період лактації грудне вигодовування слід припинити.

особливі вказівки

Крем наноситься лише на уражені ділянки.

Уникати влучення крему на слизові оболонки.

Уникати контакту крему з очима. При попаданні крему у вічі рекомендується промити їх водою.

Крем Кераворт застосовується перед сном. Використання надлишкової кількості крему або триваліший контакт крему зі шкірою може викликати виражену місцеву реакцію.

Не можна повторно використовувати крем із розкритого раніше пакетика!

До та після нанесення крему необхідно вимити руки теплою водою з милом.

Чоловіки, яким не виконувалося обрізання, при лікуванні гострих кондилом, розташованих під крайньою плоттю, повинні щодня промивати область ураження, відтягнувши крайню плоть. Рекомендується негайно припинити лікування у разі виявлення ранніх ознак фімозу.

Якщо місцева реакція на препарат спричиняє серйозний дискомфорт для хворого, або в зоні застосування крему виникає інфекція, дозволяється зробити перерву в лікуванні на кілька днів. У разі інфекції вживаються необхідних заходів.

Крем Кераворт може викликати загострення запальних захворювань шкіри.

Не рекомендується використовувати крем Кераворт до загоєння шкіри після інших видів медикаментозного чи хірургічного лікування.

Не слід приступати до лікування кремом Кераворт на ділянках з відкритими виразками або ранами до загоєння.

Наповнювачі метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, цетиловий спітр та стеариловий спирт можуть викликати алергічну реакцію.

При виявленні реакції гіперчутливості рекомендується припинити терапію.

Не рекомендується використовувати оклюзійну пов'язку під час лікування препаратом Кераворт.

Використання імімомоду в дозах, що перевищують рекомендовані, може призвести до підвищення ризику тяжких місцевих реакцій.

У період застосування крему Кераворт слід уникати або мінімізувати вплив сонячного світла (включаючи лампи сонячного світла), оскільки є загроза одержання сонячних опіків.

Т.к. іміхімод не має прямої противірусної та цитотоксичної дії, після проведеної терапії можливе виникнення нових кондилом генітальної та періанальної областей.

На підставі наявних в даний час знань лікування уретральних, інтравагінальних, цервікальних, ректальних або інтраанальних гострих кондилом кремом Кераворт не рекомендовано.

Крем Кераворт слід змити зі шкіри перед статевим актом.

Крем Кераворт може послабити ефект презервативів або вагінальних діафрагм, тому не рекомендується застосовувати протизаплідні засоби при використанні крему Кераворт. Слід вибрати альтернативний метод контрацепції.

У хворих на імунодефіцит не рекомендується використовувати крем Кераворт повторно.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Дослідження впливу препарату на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами не проводились.

Передозування

Передозування малоймовірне через низьку всмоктування препарату. При випадковому вживанні дози імімімоду 200 мг, що відповідає вмісту приблизно 16 пакетиків-саші, можуть спостерігатися нудота, блювання, головний біль, міалгія та лихоманка. Найбільш серйозним з клінічної точки зору побічним ефектом внутрішнього прийому декількох доз по 200 мг є зниження АТ.

У разі передозування пацієнт повинен негайно звернутися до лікаря щодо симптоматичної терапії.

Лікарська взаємодія

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Вивчення взаємодії імімомоду з іншими лікарськими засобами, включаючи імунодепресанти, не проводилося.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 2° до 25°С. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Для опису препарату
Назва Кераворт
Діюча речовина Іміхімод
Фармакологічна група Противірусні (за винятком ВІЛ) засоби, Імідазокумолінаміни.
Форма випуску Крем
Код ATX D06BB10
Показання для лікування Аногенітальні (венеричні) бородавки, генітальні та періанальні бородавки (гострі кондиломи), обмежена поверхнева базальноклітинна карцинома, клінічно типові, негіперкератичні, негіпертрофічні активні кератози.

Ще не було питань.

Мітки: Кераворт крем д/зовні прим 5% саші 250мг №12