1 203.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Кіпферон супозиторії вагінальні та ректальні 200 мг+500000 МО

Опис (Інструкція)

Фармакологічна дія

Кіпферон є комплексною лікарською формою, що містить людський рекомбінантний інтерферон-α2 і комплексний імуноглобуліновий препарат (КІП). Інтерферон-α2 є активатором вродженого та набутого імунітету, має виражену противірусну активність, посилює захист від вірусних, хламідійних, мікоплазмових та бактеріальних інфекцій, має імуномодулюючий ефект у розвитку імунологічних реакцій, сприяє зростанню та збереженню нормофлори кишечника.

Біологічна активність інтерферону-α2 реалізується за допомогою взаємодії з рецепторним апаратам імунокомпетентних та інших клітин, що призводять до посилення експресії молекул HLA I і HLA II на поверхні всіх типів клітин та регуляції кооперації клітин, підвищенню активності природних кілерів, а також надання інтактним клітинам стійкості проти них. дії, проліферації CD8 Т-клітин. Підвищує вироблення гамма-інтерферону природними кілерами. Комплексний імуноглобуліновий препарат КВП містить специфічні та неспецифічні імуноглобуліни класів G, M, A.

Поєднання антивірусних, антихламідійних, антибактеріальних та антитоксичних антитіл, що належать до різних класів імуноглобулінів, забезпечує аглютинацію, нейтралізацію та преципітацію етіотропних патогенних агентів. У місці аплікації забезпечує стабілізацію інтерферону від секретів слизових оболонок, нормалізує місцевий імунітет за рахунок надходження IgA та IgM з супозиторіями (замісний ефект), підвищує активність цитокінів, що місцево утворюються.Показання

Препарат застосовується у комплексній терапії захворювань, що супроводжуються вторинними імунодефіцитними станами:

  • гострі респіраторні захворювання, запальні захворювання ротоглотки бактеріальної та вірусної етіології у дітей та дорослих;
  • гострі вірусні (ротавірусні) та бактеріальні (сальмонельоз, дизентерія, коли-інфекція); кишкові інфекції, у тому числі з проявами дисбактеріозу кишечника різної вираженості у дітей;
  • урогенітальний хламідіоз у жінок (у тому числі у вагітних у ІІ-ІІІ триместрах вагітності), у тому числі з проявами дисбактеріозу піхви, вульвовагініту, цервіциту матки, ерозії шийки матки.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість окремих компонентів, вагітність та період лактації.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності та в період лактації.

склад

Речовини, що діють:

імуноглобуліновий комплексний препарат (КІП) - 0,2 г,

інтерферон альфа-2b людський,

рекомбінантний – 500 000 МО;

Допоміжні речовини:

жир спеціального призначення «СолПро» кондитерський,

для шоколадних виробів та цукерок - 0,838 г,

парафін нафтовий твердий П-2 - 0,085 г,

емульгатор "Твердий" (Т-2) - 0,085 г,

натрію гідрофосфату додекагідрат - 0,055мг,

натрію дигідрофосфату дигідрат - 0,018мг,

натрію хлорид - 0,110мг,

вода очищена - 0,012 гСпосіб застосування та дози

Супозиторії Кіпферон вводять глибоко інтравагінально (до контакту із заднім склепінням піхви та шийкою матки) по 1-2 свічки залежно від виразності захворювання 2 рази на день. Тривалість лікування становить у середньому 10 днів.


За наявності ерозії шийки матки застосування препарату продовжують до епітелізації.

При необхідності курс лікування може бути повторений.


У дітей Кіпферон супозиторії використовують з урахуванням вмісту рекомбінантного альфа-2 інтерферону у добовій дозі 500 000 ME (1 супоз.), вагінально або ректально, в один прийом, курс лікування – 10 днів. У дівчаток зі стертими клінічними формами хламідійного вульвовагініту і без клінічних проявів запального процесу матки та її придатків, хламідійної інфекції сечовивідних шляхів, респіраторного хламідіозу лікування проводять тільки на тлі вагінального і перорального прийому еубіотиків , в інших випадках лікування та еубіотиків.

Умови зберігання

Зберігати в темному сухому місці при температурі від 6 до 8°С при вологості не більше 70%.

Термін придатності

1 рік.
Для опису препарату
Назва Кіпферон
Діюча речовина Імуноглобулін людини нормальний, Інтерферон альфа-2b
Фармакологічна група Імуномодулятор. Комбінація імуноглобуліну з інтерфероном
Форма випуску супозиторії
Код ATX L03AX
Показання для лікування гострі респіраторні захворювання, запальні захворювання ротоглотки бактеріальної та вірусної етіології у дітей та дорослих; гострі вірусні (ротавірусні) та бактеріальні (сальмонельоз, дизентерія, коли-інфекція); кишкові інфекції, в т.ч. з проявами дисбактеріозу кишківника різної вираженості у дітей; урогенітальний хламідіоз у жінок (у т.ч. у вагітних у ІІ-ІІІ триместрах вагітності), в т.ч. з проявами дисбактеріозу піхви, вульвовагініту, цервіциту, ерозії шийки матки.

Ще не було питань.