323.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Коломак

Інструкція із застосування

Форма випуску

Розчин для зовнішнього застосування.

склад

10 г розчину містять: 2,0 г саліцилової кислоти, 0,5 г молочної кислоти, 0,2 г полідоканолу 600.

Упаковка

Фл. 10мл.

Фармакологічна дія

Колломак – кератолітичний препарат. Саліцилова кислота має кератолітичну дію, має слабку протимікробну активність. Молочна кислота сприяє хімічній деструкції бородавок. Полідоканол має місцевоанестезуючу дію, місцевий склерозуючий ефект запобігає рецидиву захворювання.

Показання

Колломак, показання до застосування

Бородавки, мозолі, омозолелості, зроговіння шкіри, гострі кондиломи (у тому числі класичні сплощені та гігантські кондиломи Бушке - Лівенштейна), гіперкератоз при псоріазі (у тому числі долонно-підошовний).

Протипоказання

При підвищеній чутливості до саліцилової кислоти, саліцилатів або інших компонентів препарату Колломак використовувати не слід. Не можна застосовувати Колломак при лікуванні немовлят.

Спосіб застосування та дози

На уражені ділянки шкіри наносити одну краплю розчину Колломак 1-2 рази на добу. При підошовних бородавках, гіперкератозах стоп (омозолілості) тепла ванна для ніг посилює терапевтичний ефект. Тривалість лікування встановлюється індивідуально, залежно від ефективності препарату. Для дорослих максимальна доза Коломака становить 10 мл на добу, що відповідає 2 г саліцилової кислоти на добу. Як правило, через 3-4 дні можна видалити мозолі та омозолілості після прийняття теплої ванни для ніг. Для дітей максимальна доза Коломака становить 1 мл/добу, що відповідає 0,2 г саліцилової кислоти. Не допускати перевищення цієї дози. При лікуванні дітей слід обробляти одночасно кілька ділянок шкіри. Увага: Колломак використовують лише для зовнішнього застосування. Коломак не повинен контактувати з очима та слизовими оболонками. Щоб уникнути пошкодження навколишньої шкіри при нанесенні Коломака її захищають цинковою пастою. Після використання флакон потрібно добре закрити. За потреби курс лікування можна повторити. При використанні максимально допустимої добової дози, що становить 10 мл Коломака для дорослих та відповідно 1 мл Колломака для дітей, тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тиж. В інших випадках тривалість лікування визначає лікар.

Побічні дії

Рідко виникає місцеве подразнення шкіри (печіння та почервоніння). В окремих випадках можливий розвиток алергічних шкірних реакцій при контакті з Колломаком.

особливі вказівки

Колломак не слід наносити на родимки, волосисті бородавки, бородавки в області геніталій чи обличчя. Колломак не слід застосовувати у пацієнтів з порушенням ниркової функції (ниркова недостатність). У цих пацієнтів застосування лікарських препаратів, що містять саліцилати, може бути з особливою обережністю. Не допускати попадання препарату на слизові оболонки, особливо у вічі. Якщо це сталося, необхідно промити відповідну ділянку великою кількістю води. Після вживання щільно закрити флакон! У період вагітності застосування Колломаку допускається лише при нанесенні його на обмежену ділянку шкіри (не більше 5 см2). При використанні коломака можливе продовження годування груддю в процесі лікування. Необхідно уникати випадкового прийому грудною дитиною саліцилової кислоти внутрішньо шляхом контакту з обробленими поверхнями тіла матері.

Передозування

При зовнішньому застосуванні препаратів саліцилової кислоти зазвичай не слід очікувати на розвиток токсичних побічних дій навіть у разі ненавмисного короткочасного перевищення зазначених максимальних дозувань. Можлива поява місцевого подразнення шкіри. Як засіб протидії достатньо видалити препарат.
У разі ненавмисного проковтування препарату Колломак необхідно негайно промити рот великою кількістю води та звернутися за допомогою до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати у темному місці за кімнатної температури.

Для опису препарату
Назва Коломак
Діюча речовина Саліцилова кислота, Молочна кислота, Полідоканол
Фармакологічна група Кератолітичний засіб
Форма випуску Розчин
Код ATX D02AF
Показання для лікування Бородавки, мозолі, омозолелості, зроговіння шкіри, гострі кондиломи, гіперкератоз при псоріазі (у тому числі долонно-підошовний).

Ще не було питань.

Мітки: Коломак 10мол №1