45.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Кудесан


Інструкція

Призначення

Серцево-судинні

Форма випуску

Розчин для прийому внутрішньо

Упаковка

Флакон 20мл.

Фармакологічна дія

Коензим Q10 (убіхінон) міститься у всіх клітинах людини. Він є ключовим учасником процесу клітинного дихання (регулює біоенергетичні реакції у мітохондріях). Усього в організмі здорових людей міститься близько 1 г коензиму Q10. При нестачі 25% цієї речовини порушується виробництво енергії в клітинах, що проявляється у зниженні працездатності, появі ознак передчасного старіння тощо, а 75% дефіцит несумісний з життям.
Особливу роль коензим Q10 грає у захисті клітин шкіри, де він запобігає їх пошкодженню ультрафіолетом та активними формами кисню. Цей захист, по-перше, забезпечує збереження структури молекул колагену та еластину («каркаса» шкіри), а по-друге, запобігає «сухості» шкіри, тобто. втрату жирних кислот (природного «мастила» шкіри).
Коензим Q10 подібно до вітамінів надходить з їжею, але на відміну від них може і виробляється в організмі. З віком власний синтез Q10 знижується і все більше його кількість має надходити в організм ззовні. Тому вважається, що рівень коензиму Q10 в організмі є вимірником його «біологічного» віку.
Вітамін Е (токоферол) присутній у всіх тканинах організму та виявляється, як і коензим Q10, у клітинних мембранах. Він захищає їх від окислення і, таким чином, забезпечує збереження структурної цілісності та функціональної активності. При нестачі вітаміну Е в раціоні підвищується схильність до інфекційних захворювань, ризик серцево-судинних порушень, захворювань шкіри, запальних процесів.
Спільна дія коензиму Q10 та вітаміну Е сприяє збереженню та підвищенню фізичної та розумової активності, стимулює імунітет, попереджає передчасне старіння.
Склад та спосіб прийому Кудесана гарантує адекватне засвоєння та доставку у всі тканини організму коензиму Q10 та вітаміну Е.

Показання

Як джерело критично важливої для енергетики організму речовини - коензиму Q10, Кудесан застосовується в кардіології, особливо при лікуванні людей похилого віку. Він не менш ефективний при лікуванні астенії, підвищеної стомлюваності.

Прийом Кудесана рекомендується для профілактики передчасного старіння, зокрема як доповнення або альтернатива лікувальним косметичним засобам з коензимом Q10. Кудесан ефективніший, ніж зовнішні засоби, у забезпеченні шкіри цим найважливішим її здоров'я речовиною.

Позитивний вплив при ішемічній хворобі серця та інших захворюваннях серцево-судинної системи, профілактика та лікування атеросклерозу та його ускладнень, особливо гіпертонічної хвороби. Клінічні випробування показали ефективність при ендокринних, неврологічних захворюваннях; часом навіть вдалося продовжити життя онкологічним хворим.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність компонентів препарату.

склад

Коензим Q10 – 30 мг; вітамін E – 4,5 мг.

Спосіб застосування та дози

З профілактичною метою рекомендується прийом 0,5-1,0 мл Кудесана на день (15-30 мг коензиму Q10).
Приймати по 10-11 крапель (0,5 мл) 1-2 рази на добу під час їди, попередньо розчинивши у кип'яченій воді або напої.
Профілактичний курс – 2 місяці. Для найбільшої ефективності доцільним є проведення двох профілактичних курсів на рік.

У препараті допускається природний осад.

Умови зберігання

У сухому захищеному від світла місці при температурі 15–25 °C.

Для опису препарату
Назва Кудесан
Діюча речовина Убідекаренон
Фармакологічна група Кардіотонічне засіб неглікозидної структури
Форма випуску Розчин
Код ATX C01EB09
Показання для лікування Хронічна серцева недостатність; артеріальна гіпертензія; ішемічна хвороба серця (включаючи інфаркт міокарда, в період реабілітації); дилатаційна кардіоміопатія; аритмія; необхідність підвищення фізичної працездатності та адаптації до підвищених навантажень у спортсменів;

Ще не було питань.

Мітки: Кудесан 20мол №1