50.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Лактобактерин сухий


Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка
Пігулки 1 таб.
Lactobacillus acidophilus 4000000000 ДЕЯКЕ


Фармакологічна дія

Лікувальний ефект препарату обумовлений антагоністичною дією лактобактерій по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, включаючи стафілококи, ентеропатогенні кишкові палички, протеї, шигели, що визначає коригуючу дію препарату при порушеннях бактеріоценозу. Препарат покращує обмінні процеси, запобігає формуванню затяжних форм кишкових захворювань, підвищує неспецифічну резистентність організму.

Показання

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту:

- реконвалесценти, що перенесли гострі кишкові інфекції, за наявності дисфункцій кишечника або виділення патогенних та умовно-патогенних бактерій;

— соматичні захворювання, ускладнені дисбактеріозами, що виникли внаслідок застосування антибіотиків, хіміотерапії та інших причин;

- комплексне лікування ослаблених дітей із захворюваннями інфекційної та неінфекційної етіології, що супроводжуються дисбактеріозами та атопічним дерматитом;

- Хронічні коліти різної етіології, у тому числі неспецифічні виразкові коліти.

При захворюваннях жіночої статевої сфери:

- для санації статевих шляхів при неспецифічних запальних захворюваннях геніталій та передпологової підготовки вагітних групи "ризику" з порушеннями чистоти вагінального секрету до III-IV ступеня.

Режим дозування

Лактобактерин при кишкових захворюваннях застосовують внутрішньо, а в акушерсько-гінекологічній практиці – інтравагінально.

Вміст флакона розчинити кип'яченою водою кімнатної температури із розрахунку 5 мл (чайна ложка) води на 1 дозу препарату.

Розчинення здійснити наступним чином: у склянку налити необхідну кількість води (відповідно до кількості доз, зазначених на флаконі); розкрити флакон, видаливши ковпачок та пробку; зі склянки перенести у флакон невелику кількість води; після розчинення (препарат розчиняється не більше 5 хв з утворенням гомогенної суспензії біло-сірого або жовтувато-бежевого кольору) вміст флакона перенести в ту ж склянку і перемішати. Одна чайна ложка розчиненого в такий спосіб препарату становить 1 дозу.

При кишкових захворюваннях препарат слід приймати за 40-60 хв до їди та бажано запивати молоком. Лікування рекомендується супроводжувати застосуванням вітамінів.

При кишкових захворюваннях лактобактерин застосовують у наступних добових дозах:

Вік Доза
До 6 міс 3 дози 2 рази на день
Від 6 місяців до 1 року 3 дози 3 рази на день
Від 1 до 3 років 5 доз 2 рази на день
Старші 3 років та дорослі 5 доз 2-3 рази на день

Курс лікування лактобактеріном при різних захворюваннях становить:

а) при затяжному та хронічному перебігу дизентерії, постдизентерійному коліті, долікуванні реконвалесцентів після ГКІ, а також при тривалій кишковій дисфункції невстановленої етіології лікування – не менше 4-6 тижнів;

б) при неспецифічному виразковому коліті, а також хронічних колітах та ентероколітах – до 2 міс;

в) при дисбактеріозах різної етіології – 3-4 тижні.

За відсутності ефекту від застосування препарату протягом 2 тижнів потрібне повторне дослідження мікрофлори шлунково-кишкового тракту та корекція її іншими препаратами залежно від отриманого результату.

Для закріплення отриманого клінічного ефекту або за відсутності повної нормалізації мікрофлори після закінчення курсу лікування при захворюваннях, що протікають з рецидивами, доцільними є повторні курси лікування. У цих випадках перед призначенням препарату потрібне повторне дослідження мікрофлори. Підтримуючі дози (половину добової дози) призначають через 2-3 тижні протягом 1-1,5 міс.

При запальних захворюваннях геніталій лактобактерин призначають по 5 доз 2 рази на день інтравагінально протягом 10-12 днів, починаючи з 10-12 доби менструального циклу. Для передпологової підготовки вагітних групи "ризику" лактобактерин призначають по 5 доз 1 раз на день протягом 5-8 днів.

При інтравагіналиюм застосуванні вміст флакона розчинити в 5-10 мл кип'яченої води кімнатної температури, стерильний тампон просочити розчиненим препаратом, ввести тампон у піхву і залишити на 2-3 години.

Лікування проводити під контролем відновлення чистоти вагінального секрету до І-ІІ ступеня, появи лактофлори та зникнення клінічних симптомів захворювання.

Побічна дія

Реакцію на введення препарату не виявлено.

Протипоказання до застосування

- Вульвовагінальні кандидози.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Допускається.

особливі вказівки

Запобіжні заходи при застосуванні.

Розчинений препарат не підлягає зберіганню. Непридатний для застосування препарат, цілісність упаковки якого порушена (флакони, що тріснули), препарат без маркування, препарат зі зміненими фізичними властивостями (зміна кольору, зморщування біомаси), за наявності сторонніх включень.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Немає.

Передозування

Не зареєстровано.

Лікарська взаємодія

З огляду на високу антибіотикостійкість лактобактерій допускається застосування лактобактерину сухого при антибіотикотерапії.

Умови та термін зберігання

Відповідно до СП 3.3.2.1248-03, при температурі не вище 10 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності препарату 1 рік (при вмісті в одній дозі не менше 2x109 живих лактобактерій); 2 роки (при вмісті в одній дозі не менше 4x109 живих лактобактерій).

Умови відпустки з аптек

Без рецепта.
Для опису препарату
Назва Лактобактерін
Діюча речовина Лактобактерії ацидофільні
Фармакологічна група Препарат, що регулює рівновагу мікрофлори піхви
Форма випуску Порошок
Код ATX G01AX14
Показання для лікування Дисбактеріоз шлунково-кишкового тракту різної етіології (в т.ч. у дітей, починаючи з першої доби життя), захворювання порожнини рота; дисбактеріоз урогенітального тракту, зокрема. при запальних захворюваннях сечостатевих шляхів інфекційної та неінфекційної природи – гонорея, урогенітальний хламідіоз, урогенітальний герпес, бактеріальний вагіноз (гарднерельоз), гормонозалежні кольпіти (сенільні та ін.); підготовка до планових гінекологічних операцій (для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень); передпологова підготовка вагітних жінок групи ризику щодо запальних захворювань (для профілактики та лікування дисбактеріозу піхви).

Ще не було питань.

Мітки: Лактобактерин 5 доз №10