2 494.00грн.
Є в наявності
Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (068) 738-52-60

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Ламізил

Спрей для лікування грибка стопи

Інструкція

Опис

Спрей для зовнішнього застосування у вигляді прозорої, безбарвної або світло-жовтої рідини з характерним запахом.

Латинська назва

Lamisil

Форма випуску

Спрей для зовнішнього застосування

Фармакологічна дія

Протигрибковий препарат для зовнішнього застосування, що має широкий спектр протигрибкової активності. У невеликих концентраціях тербінафін надає фунгіцидну дію щодо дерматофітів (Trychophyton rubrum, Trychophyton mentagrophytes, Trychophyton verrucosum, Trychophyton violaceum, Trychophyton tonsurans, Microsporum canis, Epidermophyton floccosum).

Активність щодо дріжджових грибів, залежно від їхнього виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною.

Тербінафін специфічним чином змінює ранній етап біосинтезу стеролів, що відбувається у грибах. Це веде до дефіциту ергостеролу та до внутрішньоклітинного накопичення сквалену, що спричиняє загибель клітини гриба.

Дія тербінафіну здійснюється шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази, розташованого на клітинній мембрані гриба.

Тербінафін не впливає на систему цитохрому Р450 у людини та, відповідно, на метаболізм гормонів чи інших лікарських препаратів.

Показання

Профілактика та лікування грибкових інфекцій шкіри: мікози стоп (tinea pedis); ороговелості, тріщини, свербіж та лущення шкіри, викликані грибком стопи; пахова епідермофітія (tinea craris), грибкові ураження гладкої шкіри тіла (tinea corporis), викликані такими дерматофітами, як Trichophyton (в т.ч. Т. rubrum, T. mentagrophytes, Т. verrucosum, Т. violaceum), Microsporum canis та Epidermoph floccosum; дріжджові інфекції шкіри, переважно ті, що викликаються грибами роду Candida (наприклад, Candida albicans), зокрема попрілість; різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), що викликається Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur).

Протипоказання

Підвищена чутливість до тербінафіну або будь-якого з неактивних інгредієнтів, що входять до складу препарату; період грудного вигодовування; дитячий вік віком до 18 років.

З обережністю призначають препарат пацієнтам з печінковою та/або нирковою недостатністю, хворим на хронічний алкоголізм, при пригніченні кістковомозкового кровотворення, пухлинах, хворобах обміну речовин, оклюзійних захворюваннях судин кінцівок.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Оскільки клінічний досвід застосування крему Ламізил у вагітних жінок дуже обмежений, його не слід застосовувати, крім випадків нагальної потреби.

При вагітності препарат застосовують лише у випадку, якщо передбачувана користь матері перевищує потенційний ризик для плода. Потрібно проконсультуватися з лікарем.

В експериментальних дослідженнях тератогенних властивостей тербінафіну не виявлено. До цього часу не повідомлялося про якісь вади розвитку при застосуванні препарату Ламізил.

Тербінафін виділяється з грудним молоком, тому препарат не слід призначати матерям, що годують.

Не слід допускати контакту немовляти з будь-якою поверхнею шкіри, обробленої препаратом Ламізил.

особливі вказівки

Зменшення вираженості клінічних проявів зазвичай спостерігається у перші дні лікування. У разі нерегулярного застосування або передчасного припинення є ризик рецидиву інфекції.

Препарат призначений лише для зовнішнього застосування.

Слід уникати потрапляння препарату у вічі, т.к. він може викликати роздратування. При випадковому попаданні ока слід негайно промити проточною водою, а у разі розвитку стійких явищ подразнення необхідно звернутися до лікаря.

При розвитку алергічних реакцій слід відмінити препарат.

Крем Ламізил для зовнішнього застосування містить цетиловий та стеариловий спирти, що може викликати в місцях нанесення місцеві алергічні реакції (контактний дерматит).

Слід бути обережними при нанесенні спрею Ламізил на пошкоджені ділянки шкіри, т.к. етанол, що входить до його складу, може викликати роздратування. Спрей Ламізил призначений лише для зовнішнього застосування. Не слід застосовувати спрей Ламізил для нанесення на шкіру обличчя.

Якщо спрей Ламізил був випадково введений у дихальні шляхи при інгаляції, то у разі появи будь-яких симптомів і особливо при їх стійкому збереженні необхідно проконсультуватися з лікарем. Спрей Ламізил містить пропіленгліколь, який у деяких випадках може викликати подразнення шкіри. Слід також враховувати, що препарат містить етанол 96%.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Не впливає.

склад

1 г спрею містить:

Активна речовина:

10 мг тербінафіну гідрохлориду;

Допоміжні речовини:

макрогол цетостеариловий ефір,

етанол,

вода очищена,

пропіленгліколь,

азот.

Спосіб застосування та дози

У дорослих спрей Ламізил можна застосовувати 1 або 2 рази на добу, залежно від показань. Перед застосуванням препарату необхідно ретельно очистити та підсушити уражені ділянки.

Препарат розпорошують на уражені ділянки у кількості, достатній для їх ретельного зволоження, і, крім того, наносять на прилеглі ділянки, як ураженої, так і інтактної шкіри.

При великих грибкових ураженнях тіла рекомендується застосовувати спрей у флаконах по 30 мл.

Кратність застосування препарату та тривалість лікування: дерматомікоз тулуба, гомілок – 1 раз на добу протягом 1 тижня; дерматомікоз стоп - 1 раз на добу протягом 1 тижня; різнобарвний лишай - 2 рази на добу протягом 1 тижня; пахова епідермофітія, попрілість - 1 раз на добу протягом 1 тижня.

Побічні дії

Визначення частоти побічних ефектів (ВООЗ): дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 та <1/10), нечасто (≥1/1000 та <1/100), рідко (≥1/10 000) та <1/1000), дуже рідко (<1/10 000), включаючи окремі повідомлення.

З боку імунної системи: окремі повідомлення – реакції гіперчутливості (висип).

З боку органу зору: рідко – подразнення очей.

З боку шкірних покривів: часто – лущення шкіри, свербіж; нечасто – ушкодження шкіри, утворення кірки, ураження шкіри, порушення пігментації, еритема, відчуття печіння шкіри; рідко – відчуття сухості шкіри, контактний дерматит, екзема; окремі повідомлення – висип.

Місцеві реакції: нечасто – біль, біль у місці нанесення, подразнення у місці нанесення; рідко – загострення симптомів захворювання. У місцях нанесення препарату можливі свербіж, лущення шкіри, больові відчуття, подразнення, зміна пігментації шкіри, печіння, еритема, кірки.

Ці незначні симптоми слід відрізняти від реакцій гіперчутливості, таких як висипання, що виникають у поодиноких випадках і потребують відміни терапії. У поодиноких випадках перебіг грибкової інфекції може загострюватися.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або пацієнт помітив будь-які інші побічні ефекти, слід повідомити про це лікаря.

Лікарська взаємодія

В даний час лікарська взаємодія препарату Ламізіл невідома.

Передозування

Про випадки передозування препарату Ламізил не повідомлялося.

Симптоми: випадковий прийом внутрішньо 30 мл спрею Ламізил із вмістом 300 мг тербінафіну гідрохлориду порівняний з прийомом 1 таблетки препарату Ламізил з дозуванням 250 мг (разова доза для дорослої людини).

При випадковому прийомі більшої кількості спрею Ламізил всередину можна очікувати на розвиток таких же побічних явищ, як і при передозуванні таблеток Ламізил (головний біль, нудота, біль в епігастрії та запаморочення). Слід також враховувати, що спрей містить спирт етиловий (28.87% (об./об.).

Лікування: активоване вугілля, при необхідності проводять симптоматичну терапію.

Умови зберігання

При температурі не вище 30 °C (не заморожувати).

Термін придатності

3 роки

Для опису препарату
Назва Ламізил Спрей
Діюча речовина тербінафіну гідрохлорид
Фармакологічна група Протигрибковий препарат для зовнішнього застосування
Форма випуску Спрей для зовнішнього застосування
Код ATX D01AE15
Показання для лікування Профілактика та лікування грибкових інфекцій шкіри: мікози стоп (tinea pedis); ороговелості, тріщини, свербіж та лущення шкіри, викликані грибком стопи; пахова епідермофітія (tinea craris), грибкові ураження гладкої шкіри тіла (tinea corporis), викликані такими дерматофітами, як Trichophyton (в т.ч. Т. rubrum, T. mentagrophytes, Т. verrucosum, Т. violaceum), Microsporum canis та Epidermoph дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що викликаються грибами роду Candida (наприклад, Candida albicans), зокрема попрілість; різнокольоровий лишай (Pityriasis versicolor), що викликається Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur).

Ще не було питань.