254.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Мараславін


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Розчин для місцевого застосування каламутний, червоно-коричневого кольору, із в'яжучо-кислим смаком, зі специфічним запахом; при зберіганні випадає осад.

100 мл
трава полину понтійського (Herba Artemisiae pontici) 4.196 г
трава чабера (Herba Saturejae hortensis) 728 мг
бутони гвоздикового дерева (Flores Caryophylli) 3.646 г
плоди чорного перцю (Fructus Piperis nigri) 1.199 г
кореневища зингіберу (Rhyzoma Zingiberis) 4.196 г

допоміжні речовини: амонію хлорид, винний оцет, вода.


Фармакологічна дія

Комбінований фітопрепарат для місцевого застосування у стоматології. Виявляє протимікробну, протизапальну, протиалергічну, в'яжучу, місцеву подразнюючу та аналгетичну дію, покращує регенерацію тканин.

На початку курсу лікування застосування препарату викликає подразнення, гіперемію та набряк слизової оболонки ясен. Гіпертонічний розчин Мараславіна сприяє видаленню з ясен кишень токсичних продуктів розпаду. Потім спостерігається збільшення кількості колагенових волокон, тканини ясен ущільнюються, утворюється новий епітелій, відновлюється нормальна структура ясен та відбувається зміцнення зв'язку періодонту з цементом кореня зуба.

При лікуванні геморагічної форми пародонтозу спочатку відбувається зменшення набряку і кровоточивості ясен, колір ясен стає блідим, а потім блідо-рожевим, структура ясен ущільнюється, сосни сосни потоншуються і поступово притискаються до шийки зуба на подемалево-цементному кордоні. Десневі кишені зменшуються чи зникають.

При гнійній формі пародонтозу у перші дні спостерігається збільшення кількості гнійного ексудату, потім поступово його кількість зменшується до зникнення. Десневі сосочки розсмоктуються, краї ясен вирівнюються і щільно притискаються до зубів. Відбувається стабілізація рухливості зубів.

Фармакокінетика

Дані про фармакокінетику препарату Мараславін не надано.

Показання

- геморагічна форма пародонтозу з альвеолярними кишенями;

- Гнійна форма пародонтозу (у складі комплексної терапії);

- Післяопераційний період при хірургічному лікуванні пародонтозу.

Режим дозування

Лікування препаратом Мараславін проводиться стоматологом і починається з видалення зубного каменю. Одночасно проводиться вентиляція ясен кишень розпилювачем або струменем теплої води.

Потім у ясенні та кісткові кишені за допомогою зонда вводять пухкі ватяні тампони, рясно змочені Мараславіном. Для цього наливають у скляну посудину 20-25 мл препарату, яким рясно змочують ватяні тампони, розмір яких залежить від ширини альвеолярної або кісткової кишені.

Тампони залишають у кишенях на 5-6 хв. Ця процедура повторюється 5-6 разів під час першого сеансу, послідовно кожному кишені. При кожній зміні тампона він проникає легше та глибше в альвеолярну кишеню. Останній раз тампони залишають нещільно лежать у кишенях до наступного сеансу. Пацієнта попереджають, що у разі підвищення температури (через гнійну ексудацію) він може самостійно зняти тампони і звернутися до стоматолога.

На другому сеансі тампони, що залишилися після першого сеансу, видаляють і видаляють підясенний зубний камінь. Тампони вводять у кишеню кілька разів, як і за першого сеансу. Востаннє тампони також залишають у кишенях до наступного сеансу.

Лікування проводять з інтервалами протягом 3 місяців. Слід провести 17-20 сеансів лікування. Перші 5-6 сеансів слід проводити з інтервалом о 24 год. Наступні курси лікування призначаються стоматологом.

Через 5-6 місяців від початку лікування проводять контрольне обстеження хворого. Незалежно від стану ясен 1-2 рази (за потреби більше) обробляють Мараславіном ті ж місця на альвеолах з метою усунення можливих збудників. Остаточне обстеження проводять через 12 місяців після початку лікування.

Побічна дія

Можливо: алергічні реакції.

При щільному накладенні тампонів можливий субфебрилітет, зумовлений порушенням відтоку гнійного ексудату, який зникає самостійно після зняття тампонів.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Даних про застосування препарату при вагітності та в період лактації не надано.

особливі вказівки

Пацієнту рекомендується прийом багатої на вітаміни їжі та додатковий прийом вітамінів групи A і C.

У період лікування не слід вживати гостру та дратівливу їжу (часник, цибуля, горіхи).

У період терапії Мараславіном не слід чистити зуби зубною щіткою з пастою або використовувати для полоскання рота рідини, що дезінфікують. Слід полоскати ротову порожнину прохолодною водою вранці і ввечері.

Слід уникати тривалого перебування на сонці.

Передозування

Випадки передозування препарату Мараславін досі не спостерігалися.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія препарату Мараславін не встановлена.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат дозволений до застосування як засіб безрецептурної відпустки.
Для опису препарату
Назва Мараславін
Діюча речовина Полин Понтійська трава, Чабера трава, Бутони гвоздикового дерева, Перцю чорного плоди
Фармакологічна група Препарат, що застосовується при захворюваннях пародонту та гінгівітах. Антисептичний засіб рослинного походження.
Форма випуску Розчин
Код ATX A01AD11
Показання для лікування геморагічна форма пародонтозу з альвеолярними кишенями; гнійна форма пародонтозу (у складі комплексної терапії); післяопераційний період при хірургічному лікуванні пародонтозу.

Ще не було питань.

Мітки: Мараславін р-р 100мл