881.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Мідокалм-Ріхтер розчин для внутрішньовенно та внутрішньом'язово введений 100 мг/мл+2.5 мг/мл 1 мл ампули 5 шт.


Інструкція


Форма випуску

Розчин для ін'єкцій.

Упаковка

В ампулі темного скла 1мл розчину. У упаковці 5 ампул.

Фармакологічна дія

МИДОКАЛМ – міорелаксант центральної дії. Механізм дії повністю не з'ясований. Має мембраностабілізуючу, місцевоанестезуючу дію, гальмує провідність імпульсів у первинних аферентних волокнах та рухових нейронах, що призводить до блокування спинномозкових моно- та полісинаптичних рефлексів. Також, ймовірно, вдруге гальмує виділення медіаторів шляхом гальмування надходження Ca 2+ синапси. У стовбурі мозку усуває полегшення проведення збудження ретикулоспінальним шляхом. Посилює периферичний кровотік незалежно від впливу центральної нервової системи. У розвитку цього ефекту відіграє роль слабкий спазмолітичний та адреноблокуючий ефект толперизону.

Показання

  • лікування патологічно підвищеного м'язового тонусу та спазмів поперечносмугастої мускулатури, що виникають внаслідок органічних захворювань ЦНС (ураження пірамідних шляхів, розсіяний склероз, мозковий інсульт, мієлопатія, енцефаломієліт);
  • лікування підвищеного тонусу та м'язових спазмів, м'язових контрактур, що супроводжують захворювання органів руху (в т.ч. спондильоз, спондилоартроз, цервікальні та люмбальні синдроми, артрози великих суглобів);
  • відновне лікування після ортопедичних та травматологічних операцій;
  • у складі комбінованої терапії облітеруючих захворювань судин (облітеруючий атеросклероз, діабетична ангіопатія, облітеруючий тромбангіїт, хвороба Рейно, дифузна склеродермія), захворювань, що виникають на основі розладу іннервації судин (акроціанбази);
  • хвороба Літтла (дитячий мозковий параліч) та інші енцефалопатії, що супроводжуються м'язовою дистонією.

Протипоказання

  • підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату;
  • міастенія;
  • дитячий вік до 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування при вагітності, особливо в І триместрі, та в період лактації (грудного вигодовування) можливе у випадках, коли очікувана користь терапії для матері перевищує потенційний ризик для плода або немовляти.

особливі вказівки

- Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами Мідокалм-Ріхтер не підвищує ризик негативних наслідків при водінні автотранспорту та діяльності, що потребує концентрації уваги та високої швидкості психомоторних реакцій.

склад

речовини: тольперизону гідрохлорид 100 мг, лідокаїну гідрохлорид 2.5 мг;

допоміжні речовини: метилпарабен, діетиленгліколю моноетилефір, вода д/і;

Спосіб застосування та дози

Дорослим вводять внутрішньом'язово по 100 мг 2 рази на добу або внутрішньовенно (повільно) по 100 мг 1 раз на добу.

Побічні дії

М'язова слабкість, біль голови, артеріальна гіпотензія, нудота, блювання, почуття дискомфорту в животі. При зменшенні дози побічні явища зазвичай проходять. У поодиноких випадках зустрічаються алергічні реакції (свербіж шкіри, еритема, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, бронхоспазм).

Лікарська взаємодія

Даних про лікарську взаємодію, що обмежує застосування Мідокалма-Ріхтер, немає.

Хоча тольперизон впливає на ЦНС, він не викликає седативного ефекту і тому може застосовуватися в комбінації з седативними, снодійними засобами та препаратами, що містять етанол.

Чи не змінює дію етанолу на ЦНС.

Передозування

Даних про передозування препарату Мідокалм-Ріхтер недостатньо.

- Симптоми: препарат має високий терапевтичний індекс, в літературі описано застосування препарату у дітей внутрішньо в дозі 600 мг без появи серйозних симптомів інтоксикації. У дітей при прийомі препарату внутрішньо в дозі 300-600 мг на добу, в окремих випадках спостерігалася дратівливість. В експериментальних дослідженнях на тваринах при вивченні гострої токсичності при пероральному введенні препарату у високих дозах спостерігалися атаксія, тонічні та клонічні судоми, задишка, параліч дихання.
- Лікування: рекомендується проведення симптоматичної та підтримуючої терапії. Специфічного антидоту немає.

Умови зберігання

- Препарат слід зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 8°C до 15°C.

Термін придатності

3 роки.

Діюча речовина

Толперизон, Лідокаїн

Умови відпустки з аптек

За рецептом

Лікарська форма

розчин для ін'єкцій

Для опису препарату
Назва Мідокалм
Діюча речовина Толперизон, Лідокаїн
Фармакологічна група Міорелаксант центральної дії
Форма випуску Розчин для ін'єкцій
Код ATX M03BX04
Показання для лікування Енцефаліт, мієліт та енцефаломієліт; Дистонія; Гіпертонус м'язовий; Розсіяний склероз; Ураження нервових корінців та сплетень; Головний біль напруженого типу; мононевропатії кінцівок; Дитячий церебральний параліч; Енцефалопатія; Інфаркт мозку; Мієлопатія; Синдром Рейно; Облітеруючий тромбангіїт (хвороба Бюргера); Артроз; Системний склероз; Остеохондроз хребта; Спондильоз; Невралгія та неврит; Судома та спазм.

Ще не було питань.

Мітки: Мідокалм амп.100мг 1мл №5