318.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

МИКОТОН


Інструкція

Потрійний захист Вашого організму: потужний та безпечний біосорбент, імунокоректор та антиоксидант

Розроблено українськими вченими Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України. «Мікотон» пройшов широкі медико-біологічні та клінічні випробування в Україні та за кордоном, має дозвіл Державної санітарно-гігієнічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України.

"Мікотон" діє як:
• комплексний вибірковий біосорбент для очищення організму;
• імунокоректор для підтримки та відновлення природних захисних сил організму;
• антиоксидант для захисту клітин від агресивної дії вільних радикалів.

Доведено, що «Мікотон» має генопротекторні властивості, захищає організм на рівні ДНК (ДНК – одна з найважливіших для живих істот молекула, в якій міститься вся генетична інформація про організм, від стану якої безпосередньо залежить здоров'я та тривалість життя організму). Прийом «Мікотона» захищає ДНК від руйнувань, а при опроміненні, впливі температурного стресу або ультрафіолетових променів різних мутагенів сприяє відновленню структури ДНК.

«Мікотон» є комплексом трьох натуральних компонентів, одержуваних із клітинних стінок вищого гриба трутовика сьогодення (Fomes fomentarius) – хітину, глюканів та меланіну.

Хітін – один із найсильніших природних біосорбентів широкої, але вибіркової дії. Хітін – це єдиний природний полісахарид, що містить у своїй молекулі атоми азоту, завдяки яким він має унікальну сорбційну властивість – пов'язує та виводить токсини та важкі метали, але не виводить основні біогенні мікроелементи (калій, кальцій, натрій, магній та інші), амінокислоти та цукру; не порушує мінерального обміну.
Як відомо, при застосуванні звичайних сорбентів через певний проміжок часу виникає дефіцит необхідних для організму мікро- та макроелементів, хітин не виводить важливі для організму речовини. Саме такими унікальними властивостями хітину пояснюється ефективність застосування «Мікотону» при порушенні печінки, нирок, при харчових отруєннях та лікарських інтоксикаціях.

Бета-глюкани, що входять до складу "Мікотона", - потужні природні речовини, що коригують імунітет людини. Онкостатична дія грибних глюканів, їхня висока антивірусна активність, у тому числі проти вірусів гепатиту, грипу, вірусу імунодефіциту людини, засновані на їх здатності налагоджувати роботу імунної системи організму. За результатами численних досліджень можна дійти невтішного висновку, що грибні глюкани є найпотужнішими природними імуномодуляторами, що проявляється у нормалізації рівня Т- і В-лімфоцитів, зниження рівня імуноглобулінів, значному поліпшенні фагоцитозу (процесу поглинання чужорідних частинок). Імуномодулюючі властивості глюканів «Мікотона» мають високу цінність під час комплексної терапії широкого кола захворювань при ослабленому імунітеті. Це особливо важливо при онкологічних, інфекційних та запальних процесах, коли знижено природні захисні реакції організму та необхідна допомога ззовні.

Меланіни є антиоксидантами, ефективними біологічними захисниками клітин від несприятливих зовнішніх та внутрішніх впливів. Вони здатні нейтралізувати вільні радикали, що виникають у живій клітині під дією проникаючої радіації, ультрафіолетового випромінювання, різних токсинів та ферментів хвороботворних бактерій. Грибні меланіни, на відміну меланінів тваринного походження, не викликають побічних ефектів.

Рекомендації щодо способу прийому та дозування:
• для дітей віком від 3 до 12 років – по 1/2 ч. л. (0,25 г) 3 десь у день;
• для дорослих – по 1 год. без гірки (0,5 г) 3 десь у день;
• для вагітних жінок – по 1 год. (0,5 г) 3 десь у день.

1 чайна ложка "Мікотона" змішати з 50 мл теплої кип'яченої води, дати настоятися 1-2 хвилини, перемішати і випити з усім осадком. Хорошій засвоюваності добавки сприяє кисле середовище, тому краще додавати у воду лимонний сік або приймати "Мікотон" із кисломолочними продуктами. «Мікотон» рекомендується приймати під час їди або відразу після їди. Прийом слід починати з малих доз.

Рекомендований курс прийому – 30 днів. Протягом року бажано проводити 3–4 курси.

Попередження: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Склад: хітин - 70%, бета-глюкани (В-1,3-і В-1,6-глюкани) - 20%, меланінові пігменти - 10%.

Для опису препарату
Назва Мікотон
Діюча речовина Хітін, Глюкан, Меланін
Фармакологічна група Біосорбент для очищення організму; імунокоректор для підтримки та відновлення природних захисних сил організму; антиоксидант для захисту клітин від агресивної дії вільних радикалів.
Форма випуску Порошок
Код ATX V03
Показання для лікування як профілактичний засіб для очищення організму від різних шлаків'', підвищення стійкості до інфекційних захворювань. для покращення самопочуття, відновлення після фізичних навантажень та перебування в несприятливих умовах; до та після застосування лікарських препаратів для зниження ризику розвитку побічних ефектів: при харчових та алкогольних отруєннях; для нормалізації вмісту холестерину в крові та профілактики серцево-судинних захворювань; .

Ще не було питань.

Мітки: Мікотон 50 г