2 400.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ІНСТРУКЦІЯ

з медичного застосування препарату МІНІСЕМ


Торгова назва: Мінісем


Хімічна назва: метіоніл-глутаміл-гістиділ-фенілаланіл-проліл-гліцил-пролін

МНН : метіоніл-глутаміл-гістиділ-фенілаланіл-проліл-гліцил-пролін


Лікарська форма: краплі назальні 0.01%


Склад: семаксу у перерахунку на 100% речовину – 0,1 мг, вода очищена до 1мл.


Опис: Безбарвна прозора рідина.


Фармакотерапевтична група. Ноотропний засіб.


Код АТХ - [N06BX]


Фармакологічні властивості.

Мінісем краплі назальні 0.01% - оригінальний синтетичний пептидний препарат, що є аналогом фрагмента адренокортикотропного гормону (АКТГ4-10) (метіоніл-глутаміл-гістиділ-фенілаланілпроліл-гліцил-пролін), повністю позбавлений гормональної активності. Усі амінокислоти L-форми.


Фармакодинаміка.

Мінісім краплі назальні 0.01% впливає на процеси, пов'язані з формуванням пам'яті та навчання. Мінісем посилює вибіркову увагу при навчанні та аналізі інформації, покращує мнестичні функції; покращує адаптацію організму до гіпоксії, церебральної ішемії, наркозу та інших шкідливих впливів. У разі нервово-психічного виснаження. Мінісем полегшує концентрацію уваги, покращує операторську діяльність та розумову працездатність.


Фармакокінетика.

Всмоктування із слизової оболонки порожнини носа 60-70%. Швидко розподіляється на всі органи і тканини, проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Незмінений препарат та/або його метаболіти не визначаються у сечі.


Показання до застосування.

Мінісем, як ноотропний засіб, застосовують для лікування інтелектуально-мнестичних розладів, при судинних ураженнях головного мозку у дітей, при затримці психомоторного розвитку перинатального генезу у дітей раннього віку (з 3-х місяців і старше), при лікуванні невротичних та когнітивних порушень у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Мінісем застосовують підвищення адаптаційних можливостей організму дитини.


Протипоказання.

Індивідуальна непереносимість препарату, гострі психотичні стани, вагітність, період грудного вигодовування, схильність до судом, діти до 3 місяців (у зв'язку з відсутністю даних).


Побічні дії.

При тривалому застосуванні можливе слабке подразнення слизової оболонки носа. Спосіб застосування та дози. Мінісем застосовують інтраназально, використовуючи флакон-кпельницю. Акуратно зрізати кінчик піпетки. Ковпачок повинен щільно закривати піпетку. Перевернути флакон і, легко постукуючи пальцем по денце, дочекайтеся, щоб рідина заповнила весь простір піпетки. Зніміть ковпачок та легким натисканням на широку частину піпетки, видавіть необхідну кількість крапель препарату в носовий хід (на слизову оболонку). Краплі у ніс закопують дитині після очищення носових ходів. Дитину кладуть на бік і вводять у ніздрю, яка виявляється зверху, по одній краплі ліки, обережно масажуючи носа в проміжку між введенням кожної краплі. Потім дитину повертають на інший бік та повторюють процедуру.

Попередження: не торкатися піпеткою слизової оболонки носа. Зберігати препарат із щільно закритим ковпачком.


Застосування.

У кожній краплі стандартного розчину міститься 5 мкг активної речовини. Розчин препарату закопують піпеткою в кількості не більше 3 крапель (15 мкг) за одне введення в кожну ніздрю 2-3 рази на день з інтервалом 3-4 години. Разова доза становить від 1 до 3 крапель (5-15 мкг) дрібно з інтервалом 10-15 хв до досягнення терапевтичної дози 18 крапель (90 мкг). Препарат призначають щодня протягом 3-5 днів. Тривалість курсового застосування препарату становить 14 днів. При необхідності курс лікування може бути повторений через 4 тижні.


Побічна дія.

При підвищеній чутливості до препарату може з'явитися подразнення слизової оболонки носа, висипання на шкірі, порушення сну, підвищена збудливість, дратівливість, підвищення артеріального тиску, алергічні реакції.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Небажано застосування з інтраназальними препаратами з місцевою судинозвужувальною дією.


Форма випуску.

Краплі назальні 0,01%. По 3 мл у флакон, закупорений пластмасовою кришкоюкрапельницею. Кожен флакон з інструкцією із застосування пакують у пачку, виготовлену з картону пакувального.


Умови зберігання.

У захищеному від світла місці за температури не вище +10°С. Не допускати заморожування. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності. 1 рік. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.


Умови відпустки із аптек.

За рецептом.

Для опису препарату
Назва Мінісем
Діюча речовина Метіоніл-глутаміл-гістиділ-фенілаланіл-проліл-гліцил-пролін
Фармакологічна група Психостимулятори та ноотропи
Форма випуску Краплі назальні
Код ATX N06BX
Показання для лікування Специфічні розлади розвитку навчальних навичок, судинні мозкові синдроми при цереброваскулярних хворобах, наслідки цереброваскулярних хвороб, розлади інтелектуально-мнестичні, нездужання та стомлюваність, наслідки внутрішньочерепної травми.

Ще не було питань.

Мітки: Мінісем (Семакс) 1% 3 мл кап. нозал