Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Нанотропил Ново (Фенотропил) табл. 100 мг №30
  • Артикул:
    sku-105326
1 933.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Нанотропіл ново

Інструкція


склад

Склад на одну таблетку:

Діюча речовина:

Фонтурацетам 100,00 мг

Допоміжні речовини:

Повідон К-17 15,20 мг

Мікрокристалічна целюлоза 167,00 мг

Карбоксиметилкрохмаль натрію 15,10 мг

Магнію стеарат 2,70 мг.

Фармакологічна дія

Ноотропний препарат, що має виражену антиамнестичну дію, надає прямий активуючий вплив на інтегративну діяльність головного мозку, сприяє консолідації пам'яті, покращує концентрацію уваги та розумову діяльність, полегшує процес навчання, підвищує швидкість передачі інформації між півкулями головного мозку та стійкість тканин мозку до токсичних впливів. протисудомною дією та анксіолітичною активністю.

Чинить позитивний вплив на обмінні процеси, стимулює окислювально-відновні процеси, підвищує енергетичний потенціал організму за рахунок утилізації глюкози. Підвищує вміст норадреналіну, дофаміну та серотоніну в мозку, не впливає на рівень вмісту ГАМК, не зв'язується з ГАМКА та ГАМКВ рецепторами, не надає помітного впливу на спонтанну біоелектричну активність мозку.

Не впливає на дихання та серцево-судинну систему, виявляє невиражений діуретичний ефект, має анорексігенну активність при курсовому застосуванні.

Стимулююча дія проявляється у здатності надавати помірно виражений ефект, що проявляється щодо рухових реакцій, підвищенні фізичної працездатності, а також ослабленні виразності снодійної дії етанолу та гексобарбіталу.

Психостимулююча дія переважає в ідеаторній сфері.

Помірний психостимулюючий ефект препарату поєднується з анксіолітичною активністю. Виявляє деякий аналгезуючий ефект, підвищуючи поріг больової чутливості.

Адаптогенна дія проявляється у підвищенні стійкості організму до стресу в умовах надмірних психічних та фізичних навантажень, при втомі, гіпокінезії та іммобілізації, за низьких температур.

На фоні прийому препарату відмічено покращення зору, яке проявляється у збільшенні гостроти, яскравості та полів зору.

Покращує кровопостачання нижніх кінцівок.

Стимулює вироблення антитіл у відповідь на введення антигену, що вказує на імуностимулюючі властивості, але в той же час не сприяє розвитку гіперчутливості негайного типу і не змінює запальну алергію реакцію шкіри, викликану введенням чужорідного білка.

При курсовому застосуванні не розвивається лікарська залежність, толерантність, синдром відміни.

Дія проявляється при одноразовій дозі, що є важливим при застосуванні препарату в екстремальних умовах.

Не володіє тератогенними, мутагенними, канцерогенними та ембріотоксичними властивостями. Має низьку токсичність, летальна доза в гострому експерименті становить 800 мг/кг.

Фармокінетика

Швидко всмоктується, проникає у різні органи та тканини, легко проходить через гематоенцефалічний бар'єр. Абсолютна біодоступність при пероральному прийомі становить 100%. Максимальна концентрація у крові (Тmax) досягається через 1 год, період напіввиведення (Т 1/2) – 3-5 год. Не метаболізується в організмі. Виводиться в незміненому вигляді: приблизно 40% - із сечею та 60% - із жовчю і потім.

Клінічна фармакологія

Індивідуальна нестерпність;

Дитячий вік до 18 років (безпека та ефективність препарату не встановлені).

З обережністю

Хворі з тяжкими органічними ураженнями печінки та нирок, тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, з вираженим атеросклерозом, що перенесли раніше панічні атаки, гострі психотичні стани, що протікають з психомоторним збудженням – внаслідок можливості загострення тривоги, паніки, галюцинацій та марення, а також хворі, реакцій на ноотропні препарати групи піролідону

Застосування при вагітності та в період грудного вигодовування

Не слід призначати при вагітності та годуванні груддю через відсутність даних клінічних досліджень.

Показання

• Захворювання ЦНС різного генезу, особливо пов'язані з порушеннями обмінних процесів у мозку, інтоксикацією (зокрема при посттравматичних станах), що супроводжуються погіршенням інтелектуально-мнестичних функцій, зниженням рухової активності;

• Невротичні стани, що виявляються млявістю, підвищеною виснажливістю, зниженням психомоторної активності, порушенням уваги, погіршенням пам'яті;

• Порушення процесу навчання;

• Психоорганічні синдроми, що виявляються інтелектуально-мнестичними порушеннями та апатико-абулічними явищами, а також мляво-апатичні стани при шизофренії;

• Судомні стани;

• Ожиріння (аліментарно-конституційний генез);

• Профілактика гіпоксії, підвищення стійкості до стресу, корекція функціонального стану організму в екстремальних умовах професійної діяльності з метою попередження розвитку втоми та підвищення розумової та фізичної працездатності, корекція добового біоритму, інверсія циклу «сон-неспання»;

• Хронічний алкоголізм (з метою зменшення інтелектуально-мнестичних порушень).

Побічні дії

Безсоння (у разі прийому препарату пізніше 15 год). У деяких хворих на перші 1-3 дні прийому можливі психомоторне збудження, гіперемія шкірних покривів, відчуття тепла, підвищення артеріального тиску.

Взаємодія

Фонтурацетам може посилювати дію препаратів, що стимулюють ЦНС та ноотропних препаратів.

Препарат виявляє виражений антагонізм каталептичної дії нейролептиків, а також послаблює виразність снодійної дії етанолу та гексобарбіталу.

Передозування

Випадків передозування не було.

Лікування: симптоматична терапія.

Спеціальні вказівки

При надмірному психоемоційному виснаженні на тлі стресу та втоми, хронічного безсоння одноразовий прийом препарату в першу добу може викликати різку потребу уві сні. Таким хворим в амбулаторних умовах слід рекомендувати розпочинати курсовий прийом препарату у неробочі дні.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами

Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та механізмами, особливо в перші дні прийому, враховуючи можливе виникнення сонливості.

Умови відпустки з аптек

За рецептом
Для опису препарату
Назва Нанотропіл ново
Діюча речовина Фонтурацетам
Фармакологічна група Ноотропний засіб
Форма випуску Пігулки
Код ATX N06BX
Показання для лікування Захворювання ЦНС різного генезу, особливо пов'язані з порушеннями обмінних процесів у мозку, інтоксикацією (зокрема, при посттравматичних станах), що супроводжуються погіршенням інтелектуально-мнестичних функцій, зниженням рухової активності; уваги, погіршенням пам'яті; • порушення процесу навчання; стійкості до стресу, корекція функціонального стану організму в екстремальних умовах професійної діяльності з метою запобігання розвитку втоми та підвищення розумової та фізичної працездатності, корекція добового біоритму, інверсія циклу «сон-бод Хронічний алкоголізм (з метою зменшення інтелектуально-мнестичних порушень).

Ще не було питань.