460.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Нейрофазол


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Концентрат для приготування розчину для інфузій 1 мл 1 фл.
морфоліноетилтіоетоксібензімідазолу дигідрохлорид 5 мг 10 мг

2 мл – флакони темного скла (5) – упаковки контурні пластикові (2) – пачки картонні.

Фармакологічна дія

Нейрофазол має нейропротекторні властивості. Механізм дії Нейрофазолу обумовлений взаємодією з сигмою 1 -рецепторами, через які здійснюється відновлення фосфоліпідного каркасу рецепторних структур поверхні клітини; нормалізація кальцієвого балансу; протидія глутаматної ексайтотоксичності та підвищеної продукції оксиду азоту; відновлення дефіциту факторів росту нервів Нейрофазол підвищує виживання нейронів і зменшує вираженість цитотоксичних реакцій при шкідливому впливі оксидативного стресу і глутамату, нормалізує рівень каснази-3 - одного з основних ферментів, що активуються при апоптозі. Препарат має стимулюючий вплив на утворення нейротрофічних факторів мозку - NGF (nervegrowth-factor, фактор росту нервів) та BDNF (brain-derivedneurotrophic-factor - мозковий нейротрофічний фактор).

Препарат чинить захисну дію на клітини зони пенумбри в умовах локальної ішемії, знижує вираженість постінсультних порушень та прискорює відновлення неврологічних функцій. При ішемії мозку Нейрофазол пригнічує NO-синтазний шлях утворення оксиду азоту в нейронах головного мозку, запобігає підвищенню активності NO-синтази. Викликає покращення енергетичного обміну, відновлюючи активність сукцинатдегідрогенази при ішемії мозку. Сприяє посиленню мозкового кровотоку в умовах ішемії, не впливаючи на системний артеріальний тиск. Встановлено участь ГАМК-ергічної системи у реалізації цереброваскулярної та нейропротекторної дії препарату.

Фармакокінетика

T 1/2 Нейрофазол становить 0.82 год. Константа швидкості елімінації з плазми крові – 2.12 год -1 . Концентрація препарату в плазмі зростає пропорційно збільшенню дози Нейрофазолу. Після внутрішньовенного введення швидко захоплюється клітинами різних органів і тканин. Добре проникає через гематоенцефалічний бар'єр. За експериментальними даними піддається інтенсивному метаболізму в печінці. Виводиться з організму переважно як метаболітів. Через 24 години після введення у незміненому вигляді в сечі реєструється 0.07%, у калі – 0.05% від введеної дози.

Показання

- Інфаркт мозку (ішемічний інсульт).

Режим дозування

Нейрофазол застосовують у складі комплексної терапії у вигляді внутрішньовенної краплинної інфузії в дозі 10 мг 2 рази на добу. Тривалість курсу лікування, що рекомендується, становить 10 днів.

Перед застосуванням 10 мг препарату розводять у 150-200 мл 0.9% розчину хлориду натрію, рекомендована швидкість введення 40-60 крапель/хв.

Побічна дія

Можливий розвиток головного болю, запаморочення, загальної слабкості, що носять короткочасний характер і купуються самостійно.

Можливі алергічні реакції.

За результатами клінічних досліджень зафіксовано поодинокий випадок пароксизмальної фібриляції передсердь (зв'язок із прийомом препарату не встановлений).

Протипоказання до застосування

- Вагітність;

- Період лактації;

- Вік до 18 років;

- Підвищена чутливість до компонентів препарату,

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності та в період лактації.

Застосування у дітей

Протипоказаний у віці до 18 років.

Передозування

При перевищенні добової дози може спостерігатися поява седативного ефекту та підвищеної сонливості. Як невідкладну допомогу застосовується кофеїн бензоат натрію (кофеїн) 20% розчин в ампулах по 1 мл 2-3 рази/сут п/к.

Лікарська взаємодія

Нейрофазол може застосовуватися спільно з ацетилсаліциловою кислотою, еналаприлом, індапамідом, атенололом, ніфедипіном, дигоксином, реополіглюкін декстраном.

Не впливає на наркотичний ефект етанолу та гіпнотичну дію тіопенталу.

Потенціює протисудомний ефект карбамазепіну.

Викликає посилення анксіолітичної дії діазепаму.

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 0° до 25°С. Чи не заморожувати. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 2 роки. Не використовувати пізніше терміну, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.
Для опису препарату
Назва Нейрофазол
Діюча речовина Фабомотизол
Фармакологічна група Анксіолітичні засоби, транквілізатори.
Форма випуску Концентрат
Код ATX N05BX04
Показання для лікування інфаркт мозку, ішемічний інсульт.

Ще не було питань.

Мітки: Нейрофазол (Афобазол) 10 мг/2 мл №10