520.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Остеоартизі актив плюс

Інструкція із застосування

склад

діючі речовини: глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфат, селери запашної (Apium graveolens) плодів екстракт сухий, верби білої (Salix alba) кори екстракт сухий, імбиру аптечного (Zingiber officinale) кореневищ екстракт сухий;

1 таблетка містить глюкозаміну гідрохлорид - 750 мг, хондроїтину сульфат - 150 мг екстракт селери запашної плодів сухої (Apium graveolens) (4,5: 1) (екстрагент етанол 90%) - 22,23 мг ) (25: 1) (екстрагент етанол 90%) - 4 мг, екстракт імбиру аптечного кореневищ сухий (Zingiber officinale) (5: 1) (екстрагент етанол 90%) - 12 мг

допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована, кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, повідон, кремнію діоксид колоїдний, гіпромелоза, поліетиленгліколь, тальк, віск карнаубський, мальтодестр.

Лікарська форма

Пігулки покриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: пігулки, вкриті білою оболонкою, з лінією розлому з одного боку; допускаються вкраплення.

Фармакологічна група

Засоби, які застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.

Фармакологічні властивості

Глюкозамін є натуральним водорозчинним аміносахаридом, який входить до складу майже всіх тканин людини, включаючи хрящі та синовіальну рідину. Він виробляється організмом із глюкози. Глюкозамін бере участь у побудові хрящової тканини, кісткової тканини, створенні сухожилля, синтез суглобової рідини, сполучної тканини, шкіри. Використовується хондроцитами для синтезу глюкозаміногліканів, протеогліканів та гіалуронової кислоти.

Глюкозамін має хондропротекторний та помірний протизапальний ефект. Недолік глюкозаміну може зменшити швидкість вироблення мастила і спричинити його згущення в суглобах, заважає рухової функції. Це зменшує здатність суглоба до амортизації та призводить до його травми.

Застосування екзогенного глюкозаміну перешкоджає прогресуванню дегенеративних процесів в опорно-руховому апараті, збільшує швидкість відновлення хряща та нормалізує обмін речовин у хрящовій та кістковій тканинах. Крім того, він захищає хрящ від токсичного впливу нестероїдних протизапальних засобів та глюкокортикоїдів.

Хондроїтину сульфат утворюється в організмі з глюкозаміну і відповідає за фізико-хімічними властивостями хряща. Він стимулює синтез гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує активність протеолітичних ферментів. Хондроїтину сульфат уповільнює процес руйнування хряща, бере участь у процесах мінералізації кісток, регулює кальцієвий баланс, стимулює остеосинтез та регенерацію кісток при руйнуванні. Має протизапальні та антитромботичні ефекти. Поєднане застосування хондроїтину сульфату та глюкозаміну забезпечує швидше насичення організму хондропротекторами, а також більш виражений клінічний ефект.

Кора верби містить речовини, подібні до дії ацетилсаліцилової кислоти, вітамін С та біофлавоноїди, які позитивно впливають на загальний обмін речовин. Має аналгетичну, жарознижувальну та протизапальну дію, підвищує периферичний кровообіг та потовиділення шляхом прямої дії на терморегулюючий відділ гіпоталамуса.

Насіння селери покращує кровообіг, полегшує виведення солей з організму, підвищує загальну опірність організму. Має протизапальну, протиалергічну, спазмолітичну, сечогінну ефекти.

Імбир має протизапальні властивості, сприяє пригніченню синтезу простагландинів, полегшує біль та запалення у суглобах внаслідок артриту, підвищує імунітет.

Препарат має аналгетичну, протизапальну дію, уповільнює процес руйнування хряща, покращує рухливість суглобів, сприяє поліпшенню кровообігу.

свідчення

остеоартроз; больовий синдром при остеоартриті, остеохондрозі, ревматизмі, фіброзіті, міозіті; больовий та набряковий синдроми при артриті та подагрі, період реконвалесценції після переломів кісток, травм, операцій на опорно-руховому апараті.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, а також до морепродуктів, гіперчутливість до саліцилатів або інших нестероїдних протизапальних засобів (наприклад, наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку, спазму бронхів або хронічної кропив'янки у відповідь на застосування саліцилатів або інших нестероїдних протизапальних засобів), астма, виразкова хвороба шлунка. Фенілкетонурія, схильність до кровотеч, тромбофлебіти, тяжкі порушення функції печінки або нирок, цукровий діабет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами препарат може знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку та селену.

При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або антикоагулянтами або антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові.

Повідомлялося про тенденцію виникнення кровотеч у пацієнтів, які приймають варфарин та глюкозамін. Ця взаємодія до кінця не підтверджена, пацієнти, які приймають антикоагулянти/антиагреганти, повинні знати про це. Відсутні випадки взаємодії глюкозаміну з іншими антикоагулянтами рослинного походження; можливий ризик виникнення кровотеч при застосуванні глюкозаміну з препаратами рослинного походження, які знижують згортання крові.

При комбінованому застосуванні посилює всмоктування з травного тракту тетрациклінів та зменшує – пеніцилінів та хлорамфеніколу. При прийомі препарату знижується потреба у НПЗП.

З обережністю застосовувати одночасно з діуретиками.

Є повідомлення, що глюкозамін може вплинути на концентрацію у крові циклоспорину.

Через вміст препарату верби білої можливе посилення дії антикоагулянтів (наприклад, кумарину, гепарину) та препаратів, які знижують рівень цукру в крові, а також зниження ефекту препаратів, що сприяють виведенню сечової кислоти. Посилює ризик гастроінтестинальної кровотечі при одночасному лікуванні кортикостероїдами (наприклад, преднізолоном) або попередньому вживанні алкоголю.

особливості застосування

З обережністю та лише за призначенням лікаря застосовувати пацієнтам із шлунково-кишковими кровотечами в анамнезі, захворюваннями печінки та нирок, алергічними реакціями. Не рекомендується вживати алкоголь одночасно із застосуванням препарату. Препарат діє, подібне до ацетилсаліцилової кислоти, тому не слід застосовувати при грипі, вітряній віспі або інших недіагностованих захворюваннях уникнення виникнення синдрому Рея.

Існують відомості, що кору верби, яка входить до складу препарату, обережно слід застосовувати при алкогольній залежності, захворюваннях печінки.

При виникненні алергічних реакцій або геморагії лікування слід припинити.

При необхідності застосування препарату при гострому артриті при одночасному застосуванні з саліцилатами або іншими нестероїдними протизапальними засобами рекомендується звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю. На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводилися. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт, що потребують уваги. У разі появи сонливості, стомлюваності, запаморочення чи порушень зору керування автотранспортом чи іншими механізмами заборонено.

Спосіб застосування та дози

Приймати внутрішньо дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час їди. Добова доза -

2 таблетки. Потім приймати по 1 таблетці для лікування, що підтримує.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру захворювання.

Зазвичай курс лікування становить 4-6 тижнів.

діти

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування

На даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялося. Разом з тим, можна припустити, що при підвищенні максимальної добової дози можливе посилення проявів побічної дії препарату може спостерігатися почуття нудоти, можливий біль в епігастральній ділянці, метеоризм, діарея.

Лікування симптоматичне.

побічні реакції

З боку імунної системи : алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, анафілактичні реакції.

З боку шкіри та підшкірної клітковини : висипання на шкірі, кропив'янка, фотосенсибілізація, свербіж, еритема, дерматит, макулопапульозний висип.

З боку травного тракту : диспепсичні розлади, нудота, блювання, біль у животі, кишкові спазми, печія, відрижка, запор, діарея, метеоризм, забарвлення випорожнень у темний колір.

З боку нервової системи : запаморочення, шум у вухах, сонливість, біль голови, безсоння, підвищена стомлюваність, нервозність.

Інші: астма, випадання волосся, розлади зору, кератопатія, загальна слабкість, синці, набряки.

термін придатності

4 роки.

умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30°С у недоступному для дітей місці.

упаковка

По 12 таблеток у блістері, по 5 блістерів у картонній пачці;

По 15 таблеток у блістері, по 4 блістери у картонній пачці.

Категорія відпустки

Без рецепта.

Для опису препарату
Назва Остеоартизі
Діюча речовина Глюкозаміну гідрохлорид, Хондроїтину сульфат, Селера пахучого плодів екстракт, Верби білої кора, Імбиру аптечного корінь
Фармакологічна група Засоби, що застосовуються при лікуванні суглобів та опорно-рухового апарату
Форма випуску Пігулки
Код ATX M09AX10
Показання для лікування Остеоартроз, остеоартрит, остеохондроз, ревматизм, фіброзит, міозит, больовий та набряковий синдроми при артриті та подагрі, переломи кісток, травми, операції на опорно-руховому апараті.

Ще не було питань.

Мітки: Остеоартиз Актив Плюс табл. №30