1 000.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Остеоартизі

Інструкція

склад

речовини, що діють: глюкозаміну гідрохлорид, магнію фосфат, кальцію фосфат;

1 таблетка містить глюкозаміну гідрохлорид 750 мг, магнію фосфату еквівалентно магнію 12 мг, кальцію фосфату еквівалентному кальцію 35 мг

допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, повідон, кремнію діоксид колоїдний, гіпромелоза, поліетиленгліколь, тальк, віск карнаубський.

Лікарська форма

Пігулки покриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: пігулки, вкриті білою оболонкою, з лінією розлому з одного боку; допускаються вкраплення.

Фармакологічна група

Засоби, які застосовуються при патології опорно-рухового апарату.

Фармакологічні властивості

Глюкозамін є натуральним водорозчинним аміносахаридом, який входить до складу майже всіх тканин людини, включаючи хрящі та синовіальну рідину. Він виробляється організмом із глюкози. Глюкозамін бере участь у побудові хрящової тканини, кісткової тканини, створенні сухожилля, синтез суглобової рідини, сполучної тканини, шкіри. Використовується хондроцитами для синтезу глюкозаміногліканів, протеогліканів та гіалуронової кислоти.

Глюкозамін має хондропротекторний та помірний протизапальний ефект. Недолік глюкозаміну може зменшити швидкість вироблення мастила і спричинити його згущення в суглобах, заважає рухової функції. Це зменшує здатність суглоба до амортизації та призводить до подальшої його травми.

Застосування екзогенного глюкозаміну перешкоджає прогресуванню дегенеративних процесів в опорно-руховому апараті, збільшує швидкість відновлення хряща та нормалізує обмін речовин у хрящовій та кістковій тканинах. Крім того, він захищає хрящ від токсичного впливу нестероїдних протизапальних засобів та глюкокортикоїдів.

Магнію фосфат має протисудомну та спазмолітичну дію, швидко усуває біль різного характеру, бере участь у вуглеводному обміні, біосинтезі білків.

Кальцій бере участь у формуванні міцної кісткової тканини, передачі нервового сигналу та скороченні м'язів. Фосфат кальцію входить до складу клітин кісток і разом із альбуміном утворює кісткову тканину. Ця сіль кальцію корисна при захворюваннях зубів, що сприяє утворенню елементів крові.

Додавання до препарату кальцію та магнію сприяє відновленню та формуванню кісткової тканини, зміцненню стінок судин, нормалізації роботи нервової тканини.

Показання

Больовий синдром при остеоартриті, остеохондрозі, ревматизмі, фіброзіті, міозіті; больовий та набряковий синдроми при артриті, подагрі; остеоартроз.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, до морепродуктів, тромбофлебіти, цукровий діабет, тяжкі порушення функції печінки або нирок у стадії декомпенсації, фенілкетонурія, схильність до кровотеч, гіпермагніємія, гіперкальціємія як наслідок гіперпаратиреозу (первинного або вторинного генезу), гіперкальції , та/або гіперкальціурії (наприклад, мієлома, кісткові метастази), нефроуролітіаз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному прийомі глюкозамін посилює всмоктування у травному тракті антибіотиків групи тетрациклінів та зменшує – пеніцилінів та хлорамфеніколу. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з хондроїтином та іншими хондропротекторами. При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами препарат може знижувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку та селену.

При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або антикоагулянтами або антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові.

Повідомлялося про тенденцію виникнення кровотеч у пацієнтів, які приймають варфарин та глюкозамін. Ця взаємодія до кінця не підтверджена, але пацієнти, які приймають антикоагулянти/антиагреганти, повинні знати про це. Відсутні випадки взаємодії глюкозаміну з іншими антикоагулянтами рослинного походження; можливий ризик виникнення кровотеч при застосуванні глюкозаміну з препаратами рослинного походження, які знижують згортання крові.

При одночасному лікуванні серцевими глікозидами необхідно контролювати ЕКГ та клінічний стан, оскільки препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні та токсичні ефекти серцевих глікозидів.

ГКС зменшують всмоктування кальцію.

З обережністю застосовувати з діуретиками.

При одночасному застосуванні діуретиків тіазидного ряду збільшується ризик виникнення гіперкальціємії, оскільки вони збільшують канальцеву реабсорбцію кальцію. Фуросемід та інші петльові діуретики, навпаки, збільшують виведення кальцію нирками.

Є повідомлення, що глюкозамін може вплинути на концентрацію у крові циклоспорину.

Біфосфанати. Ризик зменшення всмоктування біфосфанатив у шлунково-кишковому тракті. Бажано дотримуватися мінімального інтервалу о 2 годині між прийомом біфосфанатив та кальцію. Рекомендована перерва між прийомом кальцію та солями заліза та/або цинку не менше двох годин через ризик зменшення всмоктування у шлунково-кишковому тракті солей заліза та/або цинку.

Стронцій. Ризик зменшення біодоступності стронцію на 60-70% у разі спільного використання з препаратами, які містять кальцій.

Рекомендується уникати застосування кальцію до або після прийому препаратів, що містять стронцій.

Естрамустін. Рекомендована перерва між прийомом кальцію та естрамустину не менше 2 годин через ризик зменшення шлунково-кишкового всмоктування естрамустину.

Гормони щитовидної залози . Ризик зменшення шлунково-кишкового всмоктування левотироксину. Рекомендується дотримуватися перерви не менше 2 годин між прийомами препаратів кальцію та лівотироксину.

Продуть харчування . Можлива взаємодія з продуктами харчування, які містять щавлеву кислоту (шпинат, ревінь, щавель, какао, чай), фосфати (свинина, шинка, ковбасні вироби, сосиски, плавлені сири, десерти/йогурти, напої з колою) або фітинову кислоту (цільнозерн) , висушені овочі, насіння олійних культур, шоколад). Тому рекомендується перерва між прийомом таких продуктів та застосуванням препарату.

Особливості застосування

Під час прийому препарату необхідно контролювати рівень вмісту кальцію в крові та сечі, рівень магнію в крові. У пацієнтів із захворюваннями нирок легкого та середнього ступеня (проявляється у людей похилого віку) необхідно здійснювати періодичний контроль за виведенням кальцію із сечею та рівень кальцію у плазмі крові. Крім того, необхідно контролювати виділення кальцію із сечею у пацієнтів з утворенням конкрементів у нирках в анамнезі, а також з метою виключення гіперкальціурії.

Застосовувати з обережністю хворим, які приймають серцеві глікозиди.

При виникненні алергічних реакцій або геморагії лікування слід припинити.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю. На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводилися. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт, що потребують уваги. У разі появи сонливості, стомлюваності, запаморочення чи порушень зору керування автотранспортом чи іншими механізмами заборонено.

Спосіб застосування та дози

Приймати внутрішньо дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час їди. Добова доза -

2 таблетки. Потім приймати по 1 таблетці для лікування, що підтримує.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру захворювання.

Зазвичай курс лікування становить 4-6 тижнів.

Діти

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування

На даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялося. Разом з тим, можна припустити, що при перевищенні максимальної добової дози можливе посилення проявів побічної дії препарату може спостерігатися почуття нудоти, можливий біль в епігастральній ділянці, метеоризм, діарея.

При тривалому застосуванні в дозах, що перевищують рекомендовані, можливі гіперкальціємія, гіпермагніємія.

Симптоми : гіперкальціємія, головний біль, слабкість, порушення апетиту (анорексія), нудота, блювання, запор, біль у животі, спрага, млявість, біль у м'язах та суглобах, порушення серцевого ритму, ураження нирок.

При нирковій недостатності можуть виявлятися токсичні ефекти, характерні отруєння магнієм.

Симптоми отруєння магнієм: зниження артеріального тиску, нудота, блювання, пригнічення центральної нервової системи, уповільнення рефлексів, зміни ЕКГ, пригнічення дихання, кома, зупинка серця та параліч дихання, анурія.

Лікування : регідратація, форсований діурез. У разі ниркової недостатності, при необхідності, проводити гемодіаліз або перитонеальний діаліз. ОСОБЛИВІ.

Побічні реакції

З боку імунної системи : алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк.

З боку шкіри та підшкірної клітковини : висипання на шкірі, макулопапульозний висип, фотосенсибілізація, кропив'янка, свербіж, еритема, дерматит.

З боку травного тракту: диспепсичні розлади, нудота, блювання, біль у животі, печія, запор, діарея, метеоризм, забарвлення випорожнень у темний колір.

З боку нервової системи : запаморочення, сонливість, біль голови, безсоння, підвищена стомлюваність, зниження настрою.

Інші : випадання волосся, розлади зору, загальна слабкість, набряки, синці.

Термін придатності

4 роки.

У слова зберігання

Зберігати при температурі не вище 30°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Категорія відпустки

Без рецепта.

Для опису препарату
Назва Остеоартизі
Діюча речовина Глюкозаміну гідрохлорид, Магнію фосфат, Кальцію фосфат.
Фармакологічна група Відновлення суглобів та профілактика змін у кістках та хрящах.
Форма випуску Пігулки
Код ATX M09AX10
Показання для лікування Больовий синдром при остеоартриті, остеохондрозі, ревматизмі, фіброзіті, міозіті; больовий та набряковий синдроми при артриті, подагрі; остеоартроз.

Ще не було питань.

Мітки: Остеоартиз таб.№60