47.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Парафін косметичний Сустабін 250 г

Стимулюючи кровообіг, парафінова терапія розслаблює м'язи, знімає напругу та спазми м'язів.

Спосіб застосування та дози

Парафін готують на водяній бані. Розплавлений парафін виливають у посуд шаром 1-3 см, попередньо вистеливши дно посуду бавовняною тканиною. Через кілька хвилин остиглий парафін накладають на проблемну ділянку тіла у вигляді компресу, зверху - обмотати клейонкою або поліетиленом, потім - вовняною тканиною. Тривалість процедури - 1-2 години до повного остигання парафіну, після чого парафін видаляють із тіла.

Можна використовувати спосіб нашарування парафіну (чистим пензлем накладають розплавлений парафін у кілька шарів (1-3 см) на шкіру і потім накласти компрес). Курс процедур – 7-20 аплікацій. Парафін можна використовувати багаторазово.

Парафінотерапія для ніг та рук - одна з найбільш популярних процедур та ідеальне доповнення до манікюру та педикюру. Всього за одну процедуру можна позбавити шкіру рук і ніг багатьох проблем: сухості, тріщин, почервонінь і лущення. Шкіра стає ідеально рівною, м'якою та гладкою. Вона надовго залишається зволоженою. Руки та ноги виглядають дуже доглянуто. Парафінотерапія також сприяє активізації кровообігу, знімає втому та біль у суглобах. Не варто забувати і про релаксуючий ефект цієї процедури.

Догляд за шкірою рук

 1. Розслабте кисть долонею вниз, розсунувши пальці убік.
 2. Опустіть руку в парафін до зап'ястя, вийміть і потримайте над ванною, щоб парафін не капав.
 3. Через 10-15 секунд знову зануріть руку і вийміть.
  1. Для досягнення найбільшої ефективності руку слід занурювати до парафіну до 7 разів, поки кисть повністю не покриється парафіном. Не залишайте руку зануреною у ванну на тривалий час (більше 2-3 секунд).
 4. Надягніть на руку захисний пластиковий пакет. Зверху надягніть рукавичку, що утеплює.
 5. Повторіть процедуру з іншою рукою.

Парафін віддаватиме тепло протягом 30 хвилин. Після цього зніміть рукавичку і видаліть парафін, починаючи із зап'ястя вниз, як знімають рукавичку, прямо в пластиковий мішечок.

Догляд за шкірою ступнів

 1. Зануріть ступню в парафін до кісточки.
 2. Тримайте ступню над ємністю, зберігаючи 10-15 секундний інтервал між зануреннями так, щоб парафін встигав злегка застигати і не капав.
  1. Занурюйте ступню у ванну до 7 разів на 2-3 секунди.
 3. Надягніть на ногу захисний пластиковий пакет. Зверху надягніть носок, що утеплює, і повторіть процедуру з іншою ступнею.
 4. Через 30 хвилин зніміть носок і злегка помасажуйте ступню, не виймаючи її із пластикового пакета, щоб парафін не розсипався. Потім обережно виймайте ногу, починаючи з кісточки, і одночасно знімайте парафін у пластиковий пакет.

склад

 • Парафін.
 • Віддушка.

особливі вказівки

Не можна використовувати відкритий вогонь для розплаву парафіну! Бережіть від вогню! Бережіть від дітей!

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі, недоступних для дітей.

Термін придатності

5 років

Для опису препарату
Назва Парафін Cустабін косметичний
Діюча речовина Парафін
Фармакологічна група Засіб для догляду за шкірою обличчя, тіла, рук та ніг.
Форма випуску Парафін
Код ATX V03X
Показання для лікування Розплавлений парафін використовується як маски, що зігрівають і розслабляють, для обличчя, тіла, рук і ніг, а також перед масажем. Парафінові маски інтенсивно зволожують шкіру та покращують її еластичність.

Ще не було питань.

Мітки: Парафін 250г