Похожие препараты

508.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Пікамілон

Діюча речовина:
Нікотиноїл гамма-аміномасляна кислота (Nicotinoyl gamma-aminobutyric acid)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки білого або білого зі слабким кремуватим відтінком кольору, плоскоциліндричні, з фаскою та ризиком.

1 таб.
N-нікотиноїл-гама-амінобутирової кислоти натрієва сіль 50 мг

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію гідроксикарбонату гідрат, сахароза, кальцію стеарат або стеаринова кислота, тальк.

Фармакологічна дія

Ноотропний засіб розширює судини головного мозку. Чинить також транквілізуючу, психостимулюючу, антиагрегантну та антиоксидантну дію. Покращує функціональний стан мозку за рахунок нормалізації метаболізму тканин та впливу на мозковий кровообіг (збільшує об'ємну та лінійну швидкість мозкового кровотоку, зменшує опір мозкових судин, пригнічує агрегацію тромбоцитів, покращує мікроциркуляцію).

При курсовому прийомі підвищує фізичну та розумову працездатність, зменшує головний біль, покращує пам'ять, нормалізує сон; сприяє зниженню чи зникненню почуття тривоги, напруги, страху; покращує стан хворих з руховими та мовними порушеннями.

Фармакокінетика

Абсорбція - швидка та повна, незалежно від шляху введення. Проникає через гематоенцефалічний бар'єр, тривало утримується в тканинах організму. Біодоступність – 50-88%. Виводиться переважно нирками у незміненому вигляді. T 1/2 – 0.51 год.


Показання

Цереброваскулярна недостатність, астенія, депресивні розлади у похилому віці.

Стани, що супроводжуються тривогою, страхом, підвищеною дратівливістю, емоційною лабільністю. Астенічні стани, зумовлені різними нервово-психічними захворюваннями.

У складі комплексного лікування – для усунення гострої алкогольної інтоксикації; при хронічному алкоголізмі – для зменшення астенічних, астеноневротичних, постпсихотичних, передрецидивних станів, а також алкогольної енцефалопатії.

У складі комплексної терапії – мігрень (профілактика), ЧМТ, нейроінфекція.

Поліпшення переносимості фізичних та розумових навантажень (особам, які перебувають у напружених та екстремальних умовах діяльності; для відновлення фізичної працездатності спортсменів, для підвищення стійкості до фізичних та розумових навантажень).

Відкритокутова глаукома (для стабілізації зорової функції).

В урологічній практиці (у дітей старше 3 років і у дорослих із розладами сечовипускання) для покращення адаптаційної функції сечового міхура (зниження гіпоксії детрузора).


Режим дозування

Приймають внутрішньо, незалежно від їди.

При цереброваскулярних захворюваннях разова доза – 20-50 мг 2-3 рази на добу, добова доза – 60-150 мг. Курс лікування – 1-2 міс. Повторний курс – через 5-6 міс.

Депресивні стани пізнього віку: 40-200 мг на добу за 2-3 прийоми, оптимальний діапазон доз - 60-120 мг на добу протягом 1.5-3 міс. Як антиастенічний та анксіолітичний засіб - по 40-80 мг/добу, при необхідності - до 200-300 мг/добу, протягом 1-1.5 міс.

При алкоголізмі в період абстиненції призначають у дозі 100-150 мг на добу, коротким курсом 6-7 днів; при більш стійких порушеннях поза абстиненцією - 40-60 мг на добу протягом 4-5 тижнів.

Для відновлення працездатності та при підвищених навантаженнях - 60-80 мг на добу протягом 1-1.5 міс, для спортсменів у тій же дозі, протягом 2 тижнів. тренувального періоду.

Парентерально вводять внутрішньовенно краплинно або струминно (повільно), внутрішньом'язово.

При хронічних порушеннях мозкового кровообігу - внутрішньовенно або внутрішньом'язово, по 100-200 мг, 1-2 рази на добу, добова доза - 20-40 мг. Залежно від стану пацієнта застосовують вранці внутрішньовенно краплинно, увечері - внутрішньом'язово; або протягом 10 днів внутрішньовенно, потім внутрішньом'язово. Курс лікування – 15-30 днів.

Для усунення гострої неускладненої інтоксикації етанолом у складі комплексної терапії вводять у насичувальній дозі 5 мг/кг і підтримуючої - 1.56 мг/кг/год в об'ємі 2.5 л інфузійного розчину, протягом 4 год, вранці та ввечері.

При астенічних станах, залежно від тяжкості захворювання, крім прийому внутрішньо, вводять внутрішньом'язову дозу 20-40 мг протягом 1 місяця.


Побічна дія

З боку центральної нервової системи: дратівливість, збудження, тривожність, запаморочення, біль голови.

Алергічні реакції: висипання на шкірі, свербіж.

Інші: нудота.


Протипоказання до застосування

Хронічна ниркова недостатність, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до нікотиноїлу гамма-аміномасляної кислоти.


Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказане застосування при вагітності, під час лактації (грудного вигодовування).


Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при хронічній нирковій недостатності.


Лікарська взаємодія

Зменшує тривалість дії барбітуратів.

Підсилює дію наркотичних аналгетиків.

Для опису препарату
Назва Пікамілон
Діюча речовина Нікотиноїл гамма-аміномасляна кислота
Фармакологічна група Ноотропний засіб
Форма випуску Пігулки
Код ATX N06BX
Показання для лікування Цереброваскулярна недостатність, астенія, депресивні розлади в похилому віці. Стани, що супроводжуються тривогою, страхом, підвищеною дратівливістю, емоційною лабільністю. Астенічні стани, зумовлені різними нервово-психічними захворюваннями. У складі комплексного лікування – для усунення гострої алкогольної інтоксикації; при хронічному алкоголізмі - для зменшення астенічних, астеноневротичних, постпсихотичних, передрецидивних станів, а також алкогольної енцефалопатії. У складі комплексної терапії - мігрень (профілактика), ЧМТ, нейроінфекція. для відновлення фізичної працездатності спортсменів, для підвищення стійкості до фізичних та розумових навантажень). Відкритокутова глаукома (для стабілізації зорової функції). гіпоксії детрузора).

Ще не було питань.

Мітки: Пікамілонс табл. 0, 05 №30