218.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Пімафукорт крем

Речовини, що діють:
Гідрокортизон (Hydrocortisone), Неоміцин (Neomycin), Натаміцин (Natamycin)


Інструкція

Форма випуску

Крем для зовнішнього застосування.

Фармакологічна дія

Пімафукорт - комбінований препарат, який має антибактеріальну, протигрибкову, місцеву протизапальну дію.
Неоміцин є антибіотиком широкого спектра дії групи аміноглікозидів, активний щодо низки грампозитивних (Staphylococcus spp., Enterococcus spp.) і грамнегативних (Klebsiella spp., Proteus spp., Escherichia coli та ін.) бактерій.
Натаміцин відноситься до протигрибкових препаратів полієнового ряду, має фунгіцидну дію щодо дріжджових і дріжджоподібних грибів, особливо Candida spp. Дерматоміцети до натаміцину менш чутливі.
Гідрокортизон має протизапальну та судинозвужувальну дію.
Усуває запальні явища та свербіж, що супроводжують різні види дерматозів.

Показання

Дерматози, що піддаються глюкокортикостероїдній терапії, ускладнені вторинною бактеріальною та/або грибковою інфекцією (особливо спричиненою грибами роду Candida).

Протипоказання

- гіперчутливість до компонентів препарату Пімафукорт;
- туберкульоз шкіри, шкірні прояви сифілісу, вірусні інфекції шкіри, шкірні поствакцинальні реакції, відкриті рани, виразки;
- вугрова хвороба, розацеа, іхтіоз;
- аногенітальний свербіж, пухлини шкіри.
З обережністю.
З обережністю застосовують при туберкульозі (системне ураження)
- у дітей віком до 1 року;
- у пацієнтів, які мають в анамнезі вказівки на ураження ІХ пари ЧМН на фоні застосування аміноглікозидів.
За наявності перфорації барабанної перетинки та прямої дії неоміцину на середнє вухо існує ризик ототоксичної дії.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

При призначенні препарату Пімафукорт у період вагітності необхідно враховувати теоретичний ризик ототоксичної дії неоміцину, у зв'язку з чим не можна застосовувати препарат тривало та наносити його під оклюзійні пов'язки.

особливі вказівки

При нанесенні Пімафукорту на ділянку повік та періорбітальну ділянку існує ризик збільшення внутрішньоочного тиску, розвитку катаракти.
При застосуванні препарату на великих поверхнях у дітей або під пов'язками необхідно мати на увазі можливість пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи.
У разі тривалого лікування, за наявності ран та виразок існує теоретичний ризик ототоксичної та нефротоксичної дії неоміцину.
При появі суперінфекції або надмірному зростанні грибів слід припинити застосування препарату та вжити відповідних заходів.

склад

1 г:
- натаміцин 10 мг
- неоміцин (у вигляді неоміцину сульфату) 3500 ОД
- гідрокортизон мікронізований 10 мг
Допоміжні речовини:
Натрію цитрат 14,0 мг, емульгатор F 115,0 мг, сорбітану стеарат 30,0 мг, віск цетилефірний 60,0 мг, цетіол V 150,0, макроголу стеарат 100 20,0 мг, метилпарагідроксибензоат 2,0 50 мг, вода очищена до 1000 мг.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям препарат Пімафукорт наносять на уражені ділянки шкіри 2-4 рази на добу. Тривалість лікування визначається індивідуально з урахуванням характеру захворювання, курс лікування зазвичай не перевищує 14 днів.
У дітей наносити препарат слід на обмежену долю шкіри, не застосовувати оклюзійні пов'язки. За відсутності покращення стану у дітей та дорослих через 14 днів слід проконсультуватися у лікаря.
У формі крему препарат рекомендується для терапії гострих та підгострих дерматозів, у т.ч. що супроводжуються мокнутим. Мазь призначена для терапії підгострих та хронічних дерматозів, особливо за наявності вираженої сухості шкіри, ліхеніфікації, себореї або у випадках, коли необхідні оклюзійні властивості мазі.

Побічні дії

Побічні ефекти при зовнішньому застосуванні Пімафукорту, як і при застосуванні інших глюкокортикостероїдів, розвиваються рідко і мають оборотний характер. Рідко може розвинутись реакція гіперчутливості (свербіж, печіння, почервоніння або сухість шкіри).
Вкрай рідко - атрофія та витончення шкіри, телеангіектазії, стрії, пурпуру, розацеа-подібний і періоральний дерматит, уповільнення загоєння ран, депігментація, гіпертрихоз, синдром відміни після припинення лікування.
При застосуванні зовнішніх глюкокортикостероїдів протягом тривалого часу на великих ділянках шкіри або при використанні оклюзійних пов'язок, особливо у дітей можуть розвинутись побічні ефекти, характерні для глюкокортикостероїдів системної дії, такі як пригнічення функції кори надниркових залоз.
Контактний дерматит на неоміцин.

Лікарська взаємодія

Лікарських взаємодій не описано.
Може відзначатися перехресна гіперчутливість між неоміцином та препаратами подібної хімічної структури, наприклад, канаміцином, паромоміцином, гентаміцином та перехресна стійкість між неоміцином та іншими антибіотиками групи аміноглікозидів.

Передозування

Відомостей про передозування препарату Пімафукорт немає. Існує теоретична можливість ототоксичної дії неоміцину у разі нанесення препарату на область зовнішнього слухового проходу за наявності перфорації барабанної перетинки та прямої дії неоміцину на середнє вухо.

Для опису препарату
Назва Пімафукорт
Діюча речовина Гідрокортизон, Неоміцин, Натаміцин
Фармакологічна група Глюкокортикоїди та глюкокортикостероїди у комбінаціях.
Форма випуску Крем
Код ATX D07CA01
Показання для лікування Місцева інфекція шкіри та підшкірної клітковини; Інфекційний дерматит; Мікоз неуточнений; Зовнішній отит; Піодермія.

Ще не було питань.

Мітки: Пімафукорт крем 15г