263.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Протекон

Інструкція

Протекон таблетки №60

Діюча речовина: глюкозаміну сульфат, хондроїтин сульфат натрію.

СКЛАД:
1 таблетка, покрита оболонкою, містить глюкозаміну сульфату натрію хлорид у перерахуванні на глюкозаміну сульфат 500 мг хондроїтин сульфату натрію 400 мг;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, тальк, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, поліетиленгліколь (ПЕГ-6000), титану діоксид (Е 171), тартразин (Е 102), олія рицинова гідроген

ЛІКАРСЬКА ФОРМА. Пігулки покриті оболонкою.
Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, жовтого кольору, овальної форми, двоопуклі, з насічкою з одного боку.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ГРУПА. Засоби, які застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код ATX M09А X.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:
Фармакодинаміка.
Глюкозамін є субстратом побудови суглобового хряща та стимулює регенерацію хрящової тканини. Глюкозаміногліканами і протеоглікани є частиною складної матриці, з якої складається хрящ.
Глюкозамін входить до складу ендогенних глюкозаміногліканів хрящової тканини і стимулює вироблення протеогліканів і збільшує поглинання сульфату суглобовим хрящем. Таким чином, глюкозамін заповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну. Бере участь у біосинтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти, чим протидіє прогресуванню дегенеративних процесів у суглобах, хребті та навколишніх м'яких тканинах. Стимулює утворення хондроїтинсерної кислоти, нормалізує відкладення кальцію в кістковій тканині, сприяє відновленню суглобових функцій та зникненню больового синдрому.
Хондроїтин є високомолекулярним мукополісахаридами, що виявляє хондропротекторну протизапальну та аналгетичну дію. Також стимулює регенерацію хрящової тканини та впливає фосфорно-кальцієвий обмін у ній. Хондроїтин уповільнює резорбцію кісткової тканини та знижує втрати кальцію, уповільнює процеси дегенерації хрящової тканини. Перешкоджає стиску сполучної тканини та «змащує» суглобові поверхні, нормалізує вироблення суглобової рідини.
Фармакокінетика.
При пероральному застосуванні глюкозамін швидко та повністю всмоктується із травного тракту, біодоступність становить 25-26%. Приблизно 90% глюкозаміну, який надійшов до організму пероральним шляхом, у вигляді солі глюкозаміну всмоктується у тонкій кишці і через портальний кровотік надходить у печінку. Метаболізується у печінці з утворенням сечовини, води та вуглекислого газу. Близько 30% прийнятої дози довго персистує у сполучній тканині. Виводиться нирками, і в незначній кількості - кишечником.
При пероральному застосуванні біодоступність хондроїтину становить 13-15%. Максимальна концентрація у плазмі крові (С m ах ) досягається через 3-4 години, у синовіальній рідині – через 4-5 годин (після одноразового застосування). Накопичується переважно у хрящовій тканині (максимальна концентрація у суглобовому хрящі досягається через 48 годин); синовіальна оболонка не є перешкодою для його проникнення в порожнину суглоба. Виводиться нирками протягом 24 годин.

Свідчення:
Дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта; первинний та вторинний остеоартроз, остеохондроз, плечолопатковий періартрит; переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).

ПРОТИПОКАЗАННЯ:
Підвищена чутливість до діючих речовин або інших компонентів препарату; схильність до кровотеч; тромбофлебіт; цукровий діабет недостатність функції нирок/печінки у стадії декомпенсації.

ЗАСТОСУВАННЯ В ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ АБО ГОДІННЯ ГРУДДЮ.
Безпека та ефективність застосування не встановлені, тому препарат не слід застосовувати у період вагітності та годування груддю. При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

ЗДАТНІСТЬ ВПЛИВАТИ НА ШВИДКІСТЬ РЕАКЦІЇ ПРИ УПРАВЛІННІ АВТОТРАНСПОРТОМ АБО ІНШИМИ МЕХАНІЗМАМИ.
Дослідження впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилося. У разі появи при застосуванні препарату сонливості, стомлюваності, запаморочення та/або порушень зору слід утриматися від керування автотранспортом чи іншими механізмами.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ:
Препарат застосовувати дорослим протягом перших 3 тижнів у дозі 1 таблетка 3 рази на добу, надалі – 1 таблетка 2 рази на добу. Тривалість лікування становить 2-3 місяці. Курс слід повторювати 2-3 десь у рік.

ДІТИ.
Безпека та ефективність застосування не встановлені, тому препарат не слід застосовувати дітям.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ.
Випадки передозування не описані. Можливе посилення проявів побічних реакцій. У разі появи симптомів передозування рекомендується симптоматична терапія.

ПОБОЧНІ РЕАКЦІЇ:
З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, біль голови, безсоння, відчуття втоми, слабкість, розлади зору.
З боку травного тракту: біль в епігастральній ділянці помірної або середньої тяжкості, метеоризм, діарея, запор, нудота, блювання, диспепсія.
З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у тому числі висипання, свербіж, еритема, кропив'янка, ангіоневротичний набряк дерматит, екзема, випадання волосся.
Інші: набряки.
Усі прояви помірні та проходять після відміни препарату.

УМОВИ І ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:
Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА.
По 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у пачці з картону; по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у пачці з картону; по 3 пачки у пачці з картону; по 30 або 60 таблеток у контейнерах; по 1 контейнеру у пачці з картону.

КАТЕГОРІЯ ВІДПУСТКИ. БЕЗ РЕЦЕПТУ.

Для опису препарату
Назва Протекон
Діюча речовина Глюкозамін, Хондроїтину сульфат
Фармакологічна група Нестероїдні протизапальні та протиревматичні лікарські засоби, які застосовують при захворюванні суглобів та хребта.
Форма випуску Пігулки
Код ATX M09AX
Показання для лікування Остеоартроз; остеохондроз; первинний артроз; міжхребетний остеохондроз; остеопороз; пародонтопатія; переломи; лікування наслідків оперативних втручань на суглобах

Ще не було питань.

Мітки: Протекон таб.