7 498.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Пуролаза

Проурокіназа   ( Prourokinase )


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньовенного введення у вигляді аморфного порошку або пористої маси білого кольору, без запаху.

1 фл.
проурокіназа рекомбінантна 2 млн.МЕ

допоміжні речовини: натрію хлорид – 180 мг.


Фармакологічна дія

Тромболітик. Рекомбінантний фібрин-специфічний активатор плазміногену урокіназного типу.

Є одноланцюговою молекулою з молекулярною масою 46000 Так, що складається з двох поліпептидних ланцюгів-доменів з молекулярними масами 17000 і 29000 Так, які містять регуляторну частину і каталітичний домен ферменту, відповідно, і з'єднані дисульфідним містком. Завдяки своїй регуляторній частині специфічно взаємодіє з фібринозв'язаним плазміногеном і каталізує перетворення плазміногену на плазмін - протеазу, здатну лізувати фібринові згустки (тромби).

Фармакокінетика

Даних щодо фармакокінетики препарату Пуролаза не надано.

Показання

- гострий інфаркт міокарда (якість тромболітичного засобу в перші години з розвитку захворювання).

Режим дозування

Препарат призначений тільки для внутрішньовенного введення!

Препарат призначають у максимально ранні терміни від появи клінічної симптоматики у дозі 6 млн. МО (2 млн. ME болюсно + 4 млн. ME у вигляді інфузії протягом 60 хв).

Препарат вводять за такою схемою: вміст одного флакона (2 млн. ME) розводиться в 20 мл 0.9% розчину хлориду натрію і вводиться болюсно. Для приготування інфузійного розчину вміст двох флаконів (4 млн. ME) розводиться в 0.9% розчині натрію хлориду (по 20 мл на кожен флакон), потім загальний обсяг розчину доводиться до 100 мл і вводиться внутрішньовенно за 60 хв.

Розчин готується безпосередньо перед застосуванням та не підлягає зберіганню!

Побічна дія

З боку системи згортання крові: кровотечі різного ступеня тяжкості. При розвитку місцевих кровотеч (у т.ч. з місць пункцій, ясен), які є найчастішою побічною дією при застосуванні препарату, зазвичай додаткових втручань не потрібно. При розвитку серйозних ускладнень - внутрішніх кровотеч (зниження рівня гемоглобіну більш ніж на 3 г/дл) або геморагічного інсульту, потрібна негайна зупинка введення препарату та при необхідності переливання компонентів крові.

Введення препарату в терапевтичних дозах, як правило, не призводить до виникнення алергічних реакцій та зниження артеріального тиску.

Протипоказання до застосування

- Захворювання, що виявляються підвищеною кровоточивістю (в т. ч. геморагічні діатези - гемофілія, тромбоцитопенія) або стани, пов'язані з високим ризиком розвитку кровотеч;

- широке хірургічне втручання або широка травма давністю до 4-х тижнів;

- реанімаційні заходи, що потребували інтенсивного непрямого масажу серця, включаючи серцево-легеневу реанімацію понад 10 хв;

- кардіогенний шок (IV клас за Кіліпом);

- Захворювання печінки з вираженими порушеннями системи гемостазу;

- Пункція некомпресованих судин (v. subclavia);

- діабетична геморагічна ретинопатія;

- Попередній геморагічний інсульт;

- систолічний АТ>180 мм.рт.ст. або діастолічний АТ>110 мм.рт.ст., рефрактерний до лікування;

- підозра на розшарування аорти;

- Септичний ендокардит;

- Вагітність;

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний для застосування при вагітності. Даних щодо безпеки застосування препарату в період лактації (грудного вигодовування) не надано.

Застосування при порушеннях функції печінки

Препарат протипоказаний при захворюваннях печінки, що супроводжуються вираженими порушеннями гемостазу.

Застосування при порушеннях функції нирок

немає даних

особливі вказівки

Для підвищення ефективності терапії Пуролазою рекомендується одночасне застосування ацетилсаліцилової кислоти та гепарину, які слід вводити відразу після встановлення діагнозу гострого інфаркту міокарда. Рекомендована початкова доза ацетилсаліцилової кислоти становить 250-325 мг. У цьому випадку для швидкого початку дії препарату необхідно використовувати таблетку ацетилсаліцилової кислоти, не покриту кишковорозчинною оболонкою (якщо доступні лише лікарські форми, покриті кишковорозчинною оболонкою, першу таблетку необхідно розжувати). У наступні дні доза ацетилсаліцилової кислоти становить 100 мг/добу протягом тривалого часу після перенесеного інфаркту. Доза гепарину розраховується залежно від маси тіла. Призначення гепарину рекомендується починати з внутрішньовенного болюсного введення з розрахунку 60 од./кг, але не більше 4000 од., з наступним інфузійним введенням гепарину протягом 24-48 годин зі швидкістю 1000 од./год. 2-2.5 рази вище від вихідних значень.

Передозування

Симптоми: прояви геморагічного синдрому.

Лікування: невеликі за об'ємом кровотечі можуть бути зупинені без припинення введення Пуролази шляхом тимчасового відключення гепаринової інфузії з додатковим контролем АЧТВ.

При виникненні життєзагрозних кровотеч, введення препарату слід припинити та призначити свіжозаморожену плазму або цільну кров. При необхідності для нейтралізації ефекту Пуролази можна ввести антифібринолітичний засіб (в т.ч. апротинін, амінокапронову або транексамову кислоту).

Лікарська взаємодія

При одночасному призначенні Пуролази з антиагрегантами, пероральними антикоагулянтами, при передозуванні гепарину (понад 4000 од.) та інших препаратів, що діють на систему згортання крові, підвищується ризик розвитку кровотеч.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 20°С. Термін придатності – 3 роки. Препарат не можна використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Для опису препарату
Назва Пуролаза
Діюча речовина Проурокіназа рекомбінантна
Фармакологічна група Фібринолітики, тромболітичний засіб
Форма випуску Ліофілізат
Код ATX B01AD
Показання для лікування Оклюзія коронарних судин (гострий інфаркт міокарда)

Ще не було питань.

Мітки: Пуролаза ліоф д/ін 2млн МЕ №1