10 883.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Ретиналамін

Діюча речовина:
Поліпептиди сітківки очей худоби (Polypeptides of cattle retina)

Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового та парабульбарного введення у вигляді порошку або пористої маси білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

1 фл.
комплекс водорозчинних поліпептидних фракцій сітківки ока худоби (ретиналамін) 5 мг

Допоміжні речовини: гліцин – 17 мг (стабілізатор).


Фармакологічна дія

Препарат має стимулюючу дію на фоторецептори та клітинні елементи сітківки, сприяє покращенню функціональної взаємодії пігментного епітелію та зовнішніх сегментів фоторецепторів, гліальних клітин при дистрофічних змінах, прискорює відновлення світлової чутливості сітківки. Нормалізує проникність судин, зменшує прояви місцевої запальної реакції, стимулює репаративні процеси при захворюваннях та травмах сітківки.

Механізм дії препарату РЕТИНАЛАМІН визначається його метаболічною активністю: препарат покращує метаболізм тканин ока та нормалізує функції клітинних мембран, покращує внутрішньоклітинний синтез білка, регулює процеси перекисного окиснення ліпідів, сприяє оптимізації енергетичних процесів.

Фармакокінетика

Склад препарату РЕТИНАЛАМІН , Діючою речовиною якого є комплекс поліпептидних фракцій, не дозволяє зробити звичайний фармакокінетичний аналіз його компонентів.

Показання

- Компенсована первинна відкритокутова глаукома;

- Діабетична ретинопатія;

- центральна дистрофія сітківки запального та травматичного генезу;

- Центральна дистрофія сітківки;

- Міопічна хвороба (у складі комплексної терапії);

- центральна та периферична тапеторетинальна абіотрофія;

— регматогенне та травматичне відшарування сітківки (реабілітаційний післяопераційний період у складі комплексної терапії).

Режим дозування

Дорослим при діабетичній ретинопатії, центральній дистрофії сітківки запального та травматичного генезу, центральній та периферичній тапеторетинальній абіотрофії – парабульбарно або внутрішньом'язово по 5-10 мг 1 раз на добу. Курс лікування – 5-10 днів; за потреби повторюють через 3-6 міс.

При компенсованій первинній відкритокутовій глаукомі - парабульбарно або внутрішньом'язово по 5 мг 1 раз на добу.

У реабілітаційному післяопераційному періоді регматогенного та травматичного відшарування сітківки – парабульбарно по 5 мг 1 раз на добу. Курс лікування – 10 днів.

При міопічній хворобі – парабульбарно по 5 мг 1 раз на добу. Курс лікування – 10 днів.

Рекомендується у поєднанні з ангіопротекторними засобами та вітамінами групи В.

Препарат розчиняють в 1-2 мл води для ін'єкцій, 0.9% розчину натрію хлориду або 0.5% розчину прокаїну (новокаїну), направляючи голку до стінки флакона, щоб уникнути піноутворення.

Дітям віком 1-5 років при центральній дистрофії сітківки запального та травматичного генезу, центральній та периферичній тапеторетинальній абіотрофії – парабульбарно або внутрішньом'язово по 2.5 мг 1 раз на добу.

Дітям віком 6-18 років при центральній дистрофії сітківки запального та травматичного генезу, центральній та периферичній тапеторетинальній абіотрофії парабульбарно або внутрішньом'язово по 2.5-5 мг 1 раз на добу.

Препарат розчиняють в 1-2 мл 0.9% розчину натрію хлориду, направляючи голку до стінки флакона, щоб уникнути піноутворення.

Курс лікування – 10 днів; за потреби повторюють через 3-6 міс.

Побічна дія

Наступні небажані реакції, що спостерігалися під час клінічного застосування, перераховані нижче відповідно до системно-органної класифікації в порядку зменшення частоти виникнення: дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100, <1/10); нечасто (≥1/1000, <1/100); рідко (≥1/10 000, <1/1 000) та дуже рідко (<1/10 000).

Дуже
часто
Часто Не часто Рідко Дуже
рідко
З боку імунної системи
Анафілактичний шок
Ангіоневротичний набряк гортані
Загальні розлади
Біль у місці введення
Гіперемія у місці введення
Набряк у місці введення

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- вік до 18 років - при компенсованій первинній відкритокутовій глаукомі, діабетичній ретинопатії, міопічній хворобі, регматогенному та травматичному відшаруванні сітківки (у зв'язку з відсутністю даних щодо ефективності та безпеки);

- вік до 1 року - при центральній дистрофії сітківки запального та травматичного генезу, центральній та периферичній тапеторетинальній абіотрофії.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний при вагітності (немає даних щодо ефективності та безпеки).

При необхідності призначення препарату у період лактації грудне вигодовування слід припинити.

Застосування у дітей

Протипоказаний:

- у віці до 18 років - при компенсованій первинній відкритокутовій глаукомі, діабетичній ретинопатії (у зв'язку з відсутністю даних щодо ефективності та безпеки);

- У віці до 1 року - при центральній дистрофії сітківки запального та травматичного генезу, центральної та периферичної тапеторетинальної абіотрофії.

особливі вказівки

РЕТИНАЛАМІН слід застосовувати лише за призначенням лікаря.

При використанні 0.5% розчину прокаїну (новокаїну) як розчинник для препарату РЕТИНАЛАМІН слід дотримуватися інформації про протипоказання, запобіжні заходи та вікові обмеження, викладену в інструкції щодо застосування прокаїну (новокаїну).

Флакон із розчиненим лікарським препаратом не можна зберігати та використовувати після зберігання.

Розчин препарату РЕТИНАЛАМІН не рекомендується змішувати з іншими розчинами.

Особливості дії препарату при першому прийомі або його відміні відсутні.

У разі пропуску ін'єкції не рекомендується вводити подвійну дозу, а провести наступну ін'єкцію зазвичай у намічений день.

Спеціальних запобіжних заходів при знищенні невикористаних лікарських препаратів не потрібні.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, механізмами, т.к. у разі проведення парабульбарних ін'єкцій препарату та супутнього обстеження зору можливі тимчасові порушення зору, що впливають на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують особливої уваги та швидких реакцій (управління автотранспортом, робота з механізмами, що рухаються).

Передозування

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія препарату РЕТИНАЛАМІН не описано.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Для опису препарату
Назва Ретиналамін
Діюча речовина Поліпептиди сітківки очей худоби
Фармакологічна група Офтальмологічний засібРегенеранти та репаранти
Форма випуску Порошок
Код ATX S01XA
Показання для лікування Фонова ретинопатія та ретинальні судинні зміни Дегенерація макули та заднього полюса Периферичні ретинальні дегенерації Спадкові ретинальні дистрофії Діабетична ретинопатія (E10-E14+ із загальним четвертим знаком .3) Травма ока та очниці

Ще не було питань.

Мітки: Ретиналамін 5мг №10