146.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Санзім


Інструкція

склад

папаїн – 100 мг, Санза 3500 – 30 мг; допоміжні речовини: КЗ0, лактоза, магнію стеарат, тальк, кроскармелоза натрію, колоїдний діоксид кремнію.

Санза таблетки – добре збалансована комбінація специфічних травних ферментів, які сприяють повному розщепленню білків, жирів, вуглеводів та рослинних волокон. Дані ферменти як каталізатори діють на вміст травного тракту, розщеплюючи його на більш прості та легкозасвоювані елементи. Санза таблетки є препаратом вибору, коли необхідно оптимізувати процес травлення, а також при недостатності травних ферментів, які призводять до непереносимості білків, жирів та вуглеводів.

Папаїн - фермент із класу каталаз, який схожий за своєю дією на шлунковий сік; виділений у кристалічному вигляді із соку динного дерева - папайї (Carica papaya). Папаїн активний у кислих, а й у нейтральних і лужних середовищах. Він каталізує гідроліз білків, пептидів та амідів та ефірів, особливо ефективно розщеплює білки м'яса. Важливо, що папаїн як сам має протеолитическую активність, а й потенціює дію протеаз.

Санза 3500 - унікальний мультиензимний комплекс, отриманий у Японії шляхом ферментації гриба Aspergillus oryzae, який не має аналогів і складається з більш ніж 30 різних ферментів: протеази, амілази, ліпази, целюлази, рибонуклеази, пектинази, фосфатазу, трипсиногену.

Завдяки такому складу, Санза-3500 сприяє гідролізу практично всіх компонентів хімусу, включаючи білки, жири, вуглеводи та полісахариди.

Прийом травних ферментів у складі комплексної терапії сприяє зменшенню проявів абдомінального больового синдрому, колік, зригування, метеоризму, підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, покращує апетит та процеси травлення.

Рекомендується до раціону харчування як додаткове джерело харчових ензимів природного походження людям із порушенням функції травлення.

Вживати

дітям старше 12 років та дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час або одразу після їди.

Застереження

чутливість до компонентів продукту, вагітність та годування груддю. Продукт не можна використовувати як замінник повноцінної дієти.

Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.

Чи не є лікарським засобом. Без ГМО.

Форма випуску

по 10 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.

Умови зберігання та термін придатності

зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С, 3 роки.

Поживна цінність г/100 г: білки – 0, жири – 0, вуглеводи – 48.

Енергетична цінність на 100 г: 343 ккал (3 таблетки – 3,6 ккал).

Для опису препарату
Назва Санзим
Діюча речовина Травні ферменти специфічні
Фармакологічна група ферменти, які сприяють повному розщепленню білків, жирів, вуглеводів та рослинних волокон
Форма випуску Пігулки
Код ATX V03
Показання для лікування призначається при різних порушеннях процесу травлення, при яких має місце недостатня ферментативна активність.

Ще не було питань.

Мітки: Санзим табл. №20