2 950.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Сегідрин

Діюча речовина:
Гідразіну сульфат (Hydrazine sulfate)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Таблетки кишковорозчинні, покриті плівковою оболонкою червоно-коричневого кольору, круглі, двоопуклі; на зламі білого кольору.

1 таб.
гідразину сульфат 60 мг

Допоміжні речовини ядра: кальцію гідрофосфат – 304 мг, повідон K17 – 24 мг, магнію стеарат – 4 мг, кремнію діоксид колоїдний (аеросил) – 8 мг.

Допоміжні речовини: Опадрай - 6 мг (гіпромелоза - 84.1%, триацетин - 8.4%, тальк - 7.5%).

Допоміжні речовини оболонки: Акриліз – 12.7 мг (сополімер метакрилової кислоти та етилакрилату (1:1) – 66%, тальк – 16.5%, барвник заліза оксид червоний (заліза [III] оксид) (Е172) – 10.7%, алюмінієвий лак на основі барвника алюру червоний (Е129) – 2.3%, титану діоксид – 1.3%, кремнію діоксид колоїдний (аеросил) – 1%, натрію гідрокарбонат – 1%, алюмінієвий лак на основі барвника індигокармін (Е132) – 0.7%, лаур. , тріацетин - 1.3 мг.


Фармакологічна дія

Препарат пригнічує ріст пухлин, впливає на ряд біохімічних показників: інгібує моноамінооксидазну активність, знижує проникність мембран клітин та біомембран субклітинних структур, є інгібітором метаболізму ксенобіотиків. Виявляє симптоматичну лікувальну дію при злоякісних новоутвореннях в стадіях, що далеко зайшли. Не має мієлодепресивних та інших побічних дій, характерних для багатьох інших протипухлинних препаратів.

Фармакокінетика

Вміст препарату в крові хворих людей досягає максимуму через 2 години після прийому 60 мг (1 таблетка); через добу у сироватці ще визначаються його невеликі кількості. При відборі крові через 9 годин після закінчення 30-денного курсу лікування у різних пацієнтів виявляється від 0 до 89 нг/мл. .

Вивчення фармакокінетики Сегідрину було виконано також на безпородних інтактних щурах та тварин з саркомою 45. Препарат швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту; очищення від нього крові закінчується до 25-28-ї години після внутрішньошлункового введення в дозі 100 мг/кг.

Максимальна концентрація в крові інтактних тварин настає приблизно через 50 хвилин після введення, у пухлини (саркома 45) - через 3 години.

Зареєстровано підвищене у 3-5 разів накопичення речовини у печінці, нирках та легенях у порівнянні з кров'ю, але не в пухлині; очищення інтактних органів здорових тварин та пухлиноносіїв закінчується до кінця 4-х діб. Виведення із сечею у здорових тварин триває до 3 діб та становить приблизно 50% від введеної кількості; у пухлиноносіїв виведення закінчується між першою та другою добою, причому виводиться лише 25 % препарату. Об'єм розподілу у інтактних щурів становить 14 мл, за наявності пухлини - 29,4 мл. Пухлини схильні до кумуляції Сегідрину. Сегідрин в організмі окислюється, яке неруйнована частина виділяється із сечею, частково в ацетильованій формі (у щурів і кроликів).

Показання

- симптоматичне лікування місцевопоширених та дисемінованих форм злоякісних новоутворень.

При цьому препарат Сегідрин виявляє виражену симптоматичну дію: зниження або усунення больового синдрому (аж до відмови від наркотиків), відчуття слабкості, явищ дихальної недостатності (задишки), кашлю, лихоманки, поліпшення апетиту, підвищення рухової активності. Препарат призначають хворим на злоякісні новоутворення в далеко зайшлих стадіях (в т.ч. в претермінальній фазі процесу).

Режим дозування

Сегідрин призначають внутрішньо за 1-2 години до або через 1-2 години після їди або прийому інших препаратів. Дорослі приймають препарат по 1 таблетці 3 десь у день. Курсова доза – 100 таблеток. При незадовільній переносимості добову дозу знижують до 2 таблеток на добу. Доза на курс лікування може не змінюватися.

Повторний курс лікування проводиться з інтервалом щонайменше 14 днів. Число курсів не обмежується, при цьому інтервали між курсами збільшуються на 1-2 тижні.

Побічна дія

Можливі диспептичні явища (нудота, блювання, відрижка), що швидко проходять при зниженні дози або короткочасній (двох-, триденній) перерві в лікуванні. Рідкісні ускладнення - безсоння, загальне збудження, не різко виражені і тимчасові явища поліневриту.

При диспептичних явищах призначають внутрішньо в'яжучі та протизапальні засоби (настій ромашки, ромазулан, вікалін), спазмолітики та антиеметики. При нейротоксичних ефектах доцільно застосування піридоксину гідрохлориду (5 % розчин вітаміну В 6 по 1 мл внутрішньом'язово 1-2 рази на день), тіаміну хлориду (вітаміну В 1 ), полівітамінних препаратів внутрішньо та внутрішньовенного введення 20-40 % розчину декстрози (глюкози).

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до гідразину сульфату та інших складових частин препарату;

- одночасне застосування з усіма видами алкоголю та барбітуратами;

- вагітність та період годування груддю;

- Дитячий вік (у зв'язку з відсутністю досвіду застосування).

З обережністю: при виражених порушеннях функції печінки та нирок.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності та в період лактації.

Застосування при порушеннях функції печінки

Обережно при виражених порушеннях функції печінки.

Застосування при порушеннях функції нирок

З обережністю при виражених порушення функції нирок.

Застосування у дітей

Протипоказаний дітям.

особливі вказівки

Лікування Сегідрин слід проводити під наглядом лікаря, який має досвід застосування протипухлинних препаратів.

Препарат з обережністю призначають хворим при виражених порушеннях функції печінки та нирок. Застосування препарату при жовтяниці, викликаної метастазами в печінку (особливо обтураційної) не протипоказане.

Необхідно виключити вживання напоїв, що етанол містять, а також продуктів, багатих тираміном: сир, родзинки, консервовані продукти, ковбаси, йогурти.

Через відсутність мієлотоксичності Сегідрин застосовують хворим з цитопенією, що виникла в результаті променевої терапії та хіміотерапії.

Лікарська взаємодія

Одночасне застосування Сегідрину з барбітуратами, етанолом, транквілізаторами, антипсихотичними лікарськими препаратами (нейролептиками) може призвести до різкого посилення токсичності Сегідрину.

В експериментах на лабораторних тваринах у разі попереднього прийому Сегідрину ефективність лікування багатьма протипухлинними препаратами збільшується (виняток - циклофосфамід).

Умови та термін зберігання

Список Б. У сухому місці, захищеному від світла, при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці! Термін придатності – 3 роки.

Умови відпустки з аптек

За рецептом.
Для опису препарату
Назва Сегідрин
Діюча речовина Гідразіну сульфат
Фармакологічна група Протипухлинні засоби
Форма випуску Пігулки
Код ATX L01XB
Показання для лікування Злоякісне новоутворення без уточнення локалізації

Ще не було питань.

Мітки: Сегідрин 60 мг №50