312.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Селанк

Форма випуску:
краплі назальні 0.15%: флакон 3 мл

Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Краплі назальні у вигляді прозорої безбарвної рідини.

1 мл
треоніл-лізил-проліл-аргініл-проліл-гліцин-проліну діацетат 1.5 мг

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін) – 1 мг, вода очищена – до 1 мл.


Фармакологічна дія

Синтетичний аналог ендогенного пептиду тафтцину, має оригінальний механізм нейроспецифічної дії на ЦНС.

Має протитривожну дію з антидепресивним ефектом; антиастенічною дією. Усуває симптоми занепокоєння, тривоги, страху, апатії, депресії та астенії.

Поліпшує пізнавальні функції, пам'ять, мовлення, підвищує увагу, активує процеси навчання, зокрема запам'ятовування, аналіз та відтворення інформації. Нормалізує психомоторні реакції.

При стресі усуває емоційно-негативну напругу та стимулює вироблення адаптивної поведінки, спрямованої на досягнення корисного результату.

Фармакокінетика

Абсолютна біодоступність при інтраназальному введенні становить 92,8%. Швидко всмоктується зі слизової оболонки носа і через 30 сек виявляється в плазмі крові. Концентрація в плазмі прогресивно знижується протягом 5-5.5 хв. Метаболітів при інтраназальному способі введення не виявляється. Проникає у тканини головного мозку. Швидко розподіляється по органах та тканинах, виявляється у незміненому вигляді у добре васкуляризованих органах (печінка, нирки, серце). У добовій сечі не визначається ні незміненої активної речовини, ні метаболітів, що зумовлено її швидкою деградацією під впливом тканинних пептидаз.

Показання

Тривожні стани: невмотивована тривога, занепокоєння; напади паніки; неврастенія; астенія; нестійкість настрою; порушення сну; зниження волі, ініціації діяльності, нерішучість, труднощі у прийнятті рішень, невпевненість у собі; невпевненість у спілкуванні; розлади адаптації.

Профілактика та лікування стресових розладів.

Режим дозування

Місцеве застосування. Режим дозування індивідуальний, залежно від показань, віку пацієнта та клінічної ситуації.

Побічна дія

Можливий розвиток алергічних реакцій при індивідуальній непереносимості; неприємні смакові відчуття при попаданні препарату, що використовується з порожнини носа на слизову оболонку глотки.

Протипоказання до застосування

Вагітність, період лактації (грудного вигодовування); дитячий вік до 18 років; Підвищена чутливість до активної речовини.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказане застосування при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

особливі вказівки

При інтраназальному застосуванні ефективність всмоктування може знижуватися за наявності підвищених виділень слизової оболонкою носа, тому перед застосуванням (закопуванням) рекомендується прочистити носовий перебіг.

Для опису препарату
Назва Селанк
Діюча речовина Треоніл-лізил-проліл-аргініл-проліл-гліцин-проліну діацетат
Фармакологічна група Анксіолітики
Форма випуску Краплі назальні
Код ATX N05B
Показання для лікування невмотивована тривога, занепокоєння; напади паніки; неврастіння; астенія; нестійкість настрою; порушення сну; зниження волі; ініціації діяльності; нерішучість; проблеми у прийнятті рішень; невпевненість у собі; невпевненість у спілкуванні; розлади адаптації.

Ще не було питань.

Мітки: Селанк краплі у ніс 0.15% 3 мл