• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Селен микро конц-т нейтральный 0.1% 10 мл
  • Артикул:
    sku-105431
216.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Селен мікро концентрат нейтральний

Інструкція


Селен мікро концентрат нейтральний 0.1%, Амріта захищає нашу імунну систему, підвищуючи опірність організму до різних негативних впливів, вірусів та бактерій. Запобігає утворенню вільних радикалів, що руйнують наші клітини, та зменшує їх кількість в організмі.


Виробник: Амріта, Україна

Форма випуску: краплі 10 мл

Вік: 12+


Склад:

0.1%-ний розчин селеніту натрію в дистильованій воді; в 1 мл розчину міститься 400 мкг селену.


Функціональна дія:

Захист імунітету забезпечується достатнім вмістом селену тому, що цей елемент сприяє виробленню різних антитіл, білих клітин крові – лейкоцитів; бере участь у виробленні червоних кров'яних клітин – еритроцитів; стимулює утворення макрофагів, клітин-кілерів та інтерферону.


Селен захищає клітинні мембрани, не допускає їх деформації та порушень у структурі ДНК, відновлює пошкоджені клітини та сприяє утворенню та зростанню нових, здорових та неушкоджених.


Захищаючи структуру ДНК, селен разом із магнієм і кобальтом контролює нормальний поділ клітин, запобігаючи розвитку новоутворень.


Антиоксидантна дія селену дуже важлива і для діяльності серця: селен зменшує вплив токсинів, не дозволяючи їм ушкоджувати тканини, та бере участь в утворенні білків, необхідних для нормальної роботи серцевих м'язів.


Селен допомагає чоловікам продовжити період сексуальної активності та зберігає здоров'я статевих органів.


Селен бере участь в утворенні ферменту, який контролює вироблення трийодтироніну, що дозволяє нормалізувати роботу щитовидної та підшлункової залоз, допомагає організму засвоювати жиророзчинні вітаміни, знижує загальну стомлюваність.


Завдяки своїм протизапальним властивостям, селен попереджає розвиток артритів, бронхіальної астми, коліту, псоріазу, та полегшує перебіг уже наявних захворювань.


Селен попереджає розвиток розсіяного склерозу, а також захищає людину від впливу таких металів, як ртуть, свинець та платина.


Застосування:

Дорослим і дітям від 12 років по 5 крапель розчину (100 мкг селену) 1 раз на день на склянку мінеральної води, несолодкого чаю, кефіру та ін. ).


Протипоказання:

Індивідуальна нестерпність компонентів.


Попередження:

При вагітності, годуванні груддю, прийомі будь-яких медичних препаратів чи наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких харчових добавок. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати, якщо зовнішня захисна мембрана відсутня чи пошкоджена.

Для опису препарату
Назва Селен мікро
Діюча речовина Селен
Фармакологічна група Дієтична добавка для зміцнення імунітету
Форма випуску розчин селеніту натрію в дистильованій воді
Код ATX БАД
Показання для лікування Активний антиоксидант, має протипухлинну дію, зміцнює імунітет, покращує обмін речовин.

Ще не було питань.