• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Синарта ин. 1,5 г/3,95 г саше №10
  • Артикул:
    sku-103302
257.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Синарта

ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ

склад

діюча речовина: глюкозаміну сульфат; 1 саше містить глюкозаміну сульфату натрієвої солі в перерахуванні на 100% речовину 1,884 г, у перерахуванні на глюкозаміну сульфат 1,500 г
допоміжні речовини: аспартам (Е 951), сорбіт (Е 420), лимонна кислота, поліетиленгліколь (макрогол) 4000.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості:

на момент випуску: кристалічний порошок білого або майже білого без запаху протягом терміну зберігання: кристалічний порошок білого або майже білого кольору без запаху. Допускається наявність вкраплень або грудочок світло-коричневого кольору.

Фармакологічна група

Нестероїдні протизапальні засоби. Код АТХ М01А Х05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Активний інгредієнт - сіль аміномоносахариду глюкозаміну сульфату, який присутній у людському організмі та використовується разом із сульфатами для біосинтезу гіалуронової кислоти синовіальної рідини та глікозаміногліканів основної субстанції суглобового хряща.

Механізм дії глюкозаміну сульфату - стимуляція синтезу глікозаміногліканів і, відповідно, суглобових протеогліканів. Крім того, глюкозамін виявляє протизапальні властивості, уповільнює процеси деградації суглобового хряща головним чином за рахунок його метаболічних активностей, здатності пригнічувати активність інтерлейкіну 1 (IL-1), що, з одного боку, сприяє дії на симптоми остеоартриту, а з іншого – затримці структурних порушень суглобів, що свідчать дані довгострокових клінічних досліджень.

Ефективність глюкозаміну сульфату щодо остеоартриту очевидна вже через 2-3 тижні від початку лікування.

Результати клінічних досліджень щоденного безперервного лікування протягом 3 років свідчать про прогресивне підвищення його ефективності з огляду на симптоми та уповільнення структурного ушкодження суглобів, що підтверджується за допомогою рентгену.

Глюкозамін сульфат продемонстрував хорошу переносимість. Якогось суттєвого впливу глюкозаміну сульфату на серцево-судинну, дихальну, вегетативну або центральну нервову систему виявлено не було.

Фармакокінетика.

90% дози глюкозаміну сульфату швидко і повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту, проходить через біологічні бар'єри та проникає у тканини, переважно суглобового хряща. Біодоступність – 26%. Період напіввиведення – 68 годин.

Показання

Лікування симптомів остеоартриту, тобто болю та функціонального обмеження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до глюкозаміну або будь-якої з допоміжних речовин; порушення функції печінки та нирок у стадії декомпенсації, схильність до кровотеч. Порошок для орального розчину містить аспартам і тому протипоказаний пацієнтам із фенілкетонурією. Препарат Синарта не можна застосовувати пацієнтам з алергією на молюски, оскільки діюча речовина отримана з молюсків. Період вагітності та годування груддю. Вік до 18 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Було відзначено посилення дії кумаринових антикоагулянтів. У зв'язку з цим пацієнтам доцільно проводити контроль параметрів коагуляції. Можливе посилення шлунково-кишкового всмоктування тетрациклінів. Препарат сумісний з нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами.

Особливості застосування

Хворим на астму препарат слід застосовувати з обережністю, оскільки такі пацієнти можуть бути більш схильними до розвитку алергічних реакцій на глюкозамін з можливим загостренням симптомів їх захворювання.

Порошок для орального застосування містить сорбіт. Пацієнтам, які мають рідкісну спадкову непереносимість фруктози, цю фармацевтичну форму застосовувати не рекомендується.

1 саше містить 6,6 ммоль (151 мг) натрію. Це слід враховувати пацієнтам, які дотримуються дієти з контрольованим вмістом натрію.

На початку лікування хворим на цукровий діабет доцільно проводити контроль рівня цукру в крові.

Застосовувати лише під наглядом лікаря пацієнтам з порушеннями функції печінки та нирок, тромбофлебітами.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Дані щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю відсутні, тому застосування препарату протипоказане цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводилися. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт, що потребують уваги. У разі появи сонливості, стомлюваності, запаморочення чи порушень зору керування автотранспортом та робота з механізмами заборонені.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати внутрішньо.

Дорослі пацієнти та пацієнти похилого віку вміст 1 саші, еквівалентний 1500 мг глюкозаміну сульфату, розчинити у склянці води та приймати 1 раз на добу, бажано під час їжі.

Курс лікування – 4-12 тижнів або довше (у разі потреби).

За призначенням лікаря лікування можна повторювати 2-3 рази на рік з інтервалом 2 місяці, а також при рецидиві захворювання.

Діти

Не застосовувати дітям, оскільки безпека та ефективність препарату для таких пацієнтів не встановлені.

Передозування

Випадки передозування не відзначалися. Враховуючи дослідження гострої та хронічної токсичності у тварин, симптоми токсичності навряд чи виникнуть навіть у дозах, що перевищують терапевтичну дозу у 200 разів. Однак у разі передозування можливе посилення побічних реакцій, тому варто провести симптоматичне лікування, спрямоване на відновлення водно-електролітного балансу.

Побічні реакції

З боку травної системи: біль у животі, метеоризм, диспепсія, діарея, запор, нудота

з боку нервової системи: головний біль, сонливість, стомлюваність, запаморочення

з боку імунної системи: алергічні реакції

із боку органів зору: порушення зору;

з боку шкіри та її структур: еритема, свербіж, висипання, ангіоневротичний набряк, кропив'янка, випадання волосся.

Термін придатності

2 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 3,95 г у саші. По 10 або 30 саше у пачці.

Категорія відпустки

За рецептом.

Для опису препарату
Назва Синарта
Діюча речовина Глюкозаміну сульфат
Фармакологічна група Протизапальні засоби із протиревматичними властивостями.
Форма випуску Порошок
Код ATX M01AX05
Показання для лікування Призначається та застосовується для лікування симптомів остеоартриту, таких як біль та функціональне обмеження.

Ще не було питань.

Мітки: Синарту ін. 1, 5 г/3, 95 г саші №10