Похожие препараты

613.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Скінорен гель 15%

Опис

Фармакологічна дія

Скінорен викликає помірний цитостатичний ефект (за рахунок пригнічення синтезу клітинних білків), що проявляється в нормалізації процесів кератинізації в стінці фолікулів сальних залоз; виявляє протимікробну дію (передусім щодо Propionibacterium acne і Staphylococcus epidermidis) як на поверхні шкіри, так і в сальних залозах, а також протизапальну дію (зменшуючи метаболізм нейтрофільних гранулоцитів та вироблення ними вільнорадикальних форм кисню – важливих факторів підтримання).

При тривалому застосуванні препарату не формується резистентність мікроорганізмів.


Азелаїнова кислота дозозалежно інгібує зростання та життєздатність аномальних меланоцитів. Терапевтичний ефект при гіперпігментації (мелазмі) зумовлений пригніченням синтезу ДНК та/або пригніченням клітинного дихання аномальних меланоцитів.

Терапевтичний ефект азелаїнової кислоти при розацеї пов'язують зі зниженням утворення прозапальних реакційно-здібних радикалів кисню.

Показання

- Розацеа (для гелю).

Протипоказання

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Враховуючи низьку системну біодоступність та низьку токсичність азелаїнової кислоти, можливе застосування препарату в період лактації (грудного вигодовування), т.к. кількість азелаїнової кислоти, яка може потрапити дитині разом із грудним молоком, незначна і не пов'язана з якоюсь небезпекою.


В експериментальних дослідженнях на лабораторних тваринах не виявлено можливого ризику застосування препарату при вагітності.

особливі вказівки

Слід уникати потрапляння препарату в очі, а також слизові оболонки носа, губ і рота.


У випадках сильно вираженого подразнення шкіри в перші тижні лікування Скінорен можна застосовувати 1 раз на добу; також можливе короткочасне відміна препарату. Після зникнення симптомів подразнення шкіри слід відновити регулярне застосування препарату у рекомендованій дозі.

Скінорен можна застосовувати у поєднанні з іншими методами терапії вугрової висипки. При цьому можлива корекція режиму дозування лікарських засобів, що одночасно застосовуються.

склад

1 г гелю містить азелаїнової кислоти (мікронізованої) – 150 мг;


допоміжні речовини:

лецитин,

тригліцериди,

полісорбат 80,

пропіленгліколь,

поліакрилова кислота,

натрію гідроксид,

динатрію едетат,

вода очищена,

бензойна кислота

Спосіб застосування та дози

Режим дозування та тривалість терапії встановлюють індивідуально.

Гель слід наносити на попередньо ретельно вимиту (водою або очищену м'яким косметичним засобом, що очищає) і висушену шкіру обличчя. Гель наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу (вранці та ввечері) і злегка втирають. Приблизно 2,5 см гелю достатньо для всієї поверхні обличчя.


У пацієнтів з звичайними вуграми (acne vulgaris) виражене поліпшення зазвичай спостерігається через 4 тижні. Для отримання найкращих результатів застосування препарату слід продовжити протягом кількох місяців.

Побічні дії

Місцеві реакції:

рідко (переважно на початку терапії) – подразнення шкіри, еритема, відчуття печіння, свербіж, лущення, які проходять самостійно в ході подальшого лікування. У дуже поодиноких випадках при застосуванні гелю можливі шкірні алергічні реакції (висип), контактний дерматит, фолікуліт.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати за температури не вище 30°C.Для опису препарату
Назва Скінорен
Діюча речовина Азелаїнова кислота
Фармакологічна група Препарат для лікування вугрів та розацеа з антипроліферативною та антибактеріальною дією
Форма випуску Гель
Код ATX D10AX03
Показання для лікування вугрова хвороба (acne vulgaris); гіперпігментація, в т.ч. мелазма, хлоазму (для крему); розацеа (для гелю).

Ще не було питань.