879.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Солкодерм


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Розчин для зовнішнього використання прозорий, безбарвний.

1 мл
азотна кислота 70% 580.7 мг
оцтова кислота 99% 41.1 мг
щавлевої кислоти дигідрат 57.4 мг
молочна кислота 90% 4.5 мг
міді (II) нітрату тригідрат 48 мкг

допоміжні речовини: вода дистильована.


Фармакологічна дія

Препарат місцевого лікування доброякісних поверхневих уражень шкіри.

Комплексна дія на уражену ділянку шкіри компонентів Солкодерма забезпечує безпосередню прижиттєву фіксацію з подальшою муміфікацією патологічно зміненої тканини, з якою препарат вступає в дотик.

Безпосередня дія препарату виявляється у знебарвленні шкіри з появою характерного блідо-сірого або жовтуватого відтінку. Девіталізована після дії препарату тканина зневоднюється і в міру муміфікування набуває темно-коричневого забарвлення. Муміфікований струп, що утворився, спонтанно відшаровується через кілька днів або тижнів.

Загоєння відбувається швидко; Ускладнення у вигляді вторинного інфікування або виникнення рубцевої тканини спостерігаються рідко.

Фармакокінетика

При застосуванні Солкодерму немає будь-якої істотної абсорбції активної речовини через шкіру; через мінімальний обсяг терапевтичної дози препарат не надає системного впливу на організм.

Показання

Для зовнішнього застосування при лікуванні доброякісних змін шкіри:

- Прості бородавки (Verruca vulgaris);

- Підошовні бородавки (Verruca plantaris);

- гострі кондиломи (Condylomata acuminata);

- Невоклітинний невус, перевірений на доброякісність (Naevus naevo-cellularis).

Режим дозування

Солкодерм призначений лише зовнішнього застосування; процедура повинна проводитись лікарем або кваліфікованим медичним персоналом під контролем лікаря.

Перед процедурою область ураженої ділянки шкіри обробляється етиловим спиртом чи ефіром. Солкодерм наноситься безпосередньо на уражену ділянку шкіри. Для нанесення препарату на шкіру використовується спеціальний пластиковий аплікатор з гострим та тупим кінцями, що є в упаковці. Гострий край використовується головним чином для нанесення препарату на невеликі площі уражені ділянки шкіри; тупий кінець використовується для обробки великих вогнищ ураження.

Як альтернативний метод нанесення препарату використовується скляний капіляр, що додається. Комбіновані ураження шкіри площею 2-3 см 2 можуть оброблятися за допомогою скляного капіляра. Щоб наповнити препаратом скляний капіляр, його необхідно на кілька хвилин занурити у розчин Солкодерму. Слід дотримуватись особливої обережності при аплікації, уникаючи нанесення занадто великих обсягів розчину Солкодерм та пошкодження глибинних шарів тканини. Необхідно наносити стільки розчину, скільки його поглинає тканина ураженої ділянки шкіри.

Солкодерм обережно наноситься на уражену ділянку шкіри пластиковим аплікатором або скляним капіляром і потім розподіляється поверхнею обраної ділянки шкіри при легкому натисканні за допомогою пластикового аплікатора до повного проникнення розчину в тканину. Протягом наступних 3-5 хв необхідно ретельно спостерігати за змінами, що відбуваються на ділянці, що обробляється: відбувається знебарвлення шкіри з появою характерного блідо-сіруватого або жовтуватого відтінку. Процедура повинна повторюватися доти, доки не відбудеться вищезгаданих змін забарвлення шкіри.

При обробці бородавок, що ороговіли, верхній шар рогового шару слід попередньо видалити.

Уражені ділянки шкіри діаметром понад 10 мм обробляються Солкодермом лише в тому випадку, якщо встановлено, що патологічно видозмінено лише верхній шар шкіри.

За наявності численних вогнищ ураження шкіри лікування Солкодермом має проводитись у кілька етапів, з інтервалом приблизно 4 тижні. Під час кожної процедури може бути оброблено не більше 2-3 вогнищ ураження сумарною площею не більше 2-3 см2 .

Протягом декількох днів після проведення процедури оброблена ділянка шкіри набуває темно-коричневого відтінку і висихає з утворенням струпа. У разі незадовільної муміфікації патологічно зміненої тканини можна провести повторну процедуру за кілька днів.

Для того, щоб сприяти фіксації та муміфікації патологічно змінених тканин, що зазнали лікування, уражені ділянки слід обробляти 2-3 рази на добу тампоном, змоченим 70% розчином етилового спирту (особливо після ванни або після вмивання).

Не можна видаляти струп зіскоблюванням або використанням механічних засобів. Струп повинен відпасти спонтанно, інакше можливе порушення процесів загоєння тканин та утворення рубців.

Побічна дія

Місцеві реакції: помірна минуча еритема та тимчасове виникнення білого ішемічного кільця на здоровій шкірі навколо місця нанесення препарату (не вимагають спеціального лікування); короткочасне печіння протягом декількох хвилин після нанесення препарату; у дуже рідкісних випадках – зміна пігментації шкіри та утворення рубцевої тканини.

Протипоказання до застосування

- злоякісні новоутворення шкіри, схильні до метастазування (в т.ч. злоякісна меланома);

- Виражена схильністю до утворення рубцевої тканини.

Солкодерм не можна використовувати для видалення ластовиння і келоїдних рубців.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Дослідження щодо вивчення можливого впливу препарату на організм жінок при вагітності та в період лактації дотепер не проводилися. Застосовувати Солкодерм при вагітності та в період лактації можна тільки у випадках, коли потенційна користь його застосування перевершує можливий ризик для плода або дитини.

Експериментальні дослідження на тваринах показали відсутність фактора ризику для плода.

Застосування у дітей

Немає обмежень щодо застосування препарату Солкодерм у дітей віком від 5 років.

особливі вказівки

Забороняється застосування препарату Солкодерм на запалених ділянках шкіри.

Потрібна особлива обережність при лікуванні препаратом Солкодерм доброякісних новоутворень шкіри, які раніше зазнавали лікування іншими препаратами, іншими методами.

Після біопсії ураженої ділянки шкіри рекомендується почекати 8-10 днів, перш ніж розпочати лікування розчином Солкодерм.

При лікуванні уражених ділянок шкіри, розташованих поруч із слизовими оболонками, зокрема. біля очей, слід дотримуватися особливих запобіжних заходів.

Якщо сталося випадкове попадання розчину Солкодерм на здорову шкіру, він має бути негайно видалений за допомогою змоченого водою ватного тампона. Якщо сталося випадкове попадання розчину Солкодерм у око, необхідно терміново промити око за допомогою великої кількості води або за допомогою слабкого лужного розчину (1% розчину бікарбонату натрію). Краплі розчину Солкодерм, що потрапили на меблі або одяг, необхідно змити водою, оскільки Солкодерм здатний руйнувати матеріали, з яких вони виготовлені.

У разі появи болю в момент нанесення препарату лікування має бути негайно перервано.

При появі вираженого місцевого подразнення та сильної сверблячки на ділянках шкіри, прилеглих до місця нанесення препарату, рекомендується застосовувати крем, що містить кортикостероїди, або мазь, що має анестезуючу дію.

До досягнення повного загоєння обробленої Солкодермом ділянки ураження (приблизно 2-4 місяці після проведення терапії) слід уникати впливу прямих сонячних променів та ультрафіолетового випромінювання.

Для кожної терапевтичної процедури потрібно використовувати нову ампулу, т.к. після розтину ампули розчин Солкодерму хімічно нестабільний. Розкрита ампула повинна зберігатися вертикально шляхом закріплення її в спеціальному гнізді контурної упаковки для ампул.

Перед тим як викинути використану ампулу, залишки розчину слід змити у проточній воді. Порожню ампулу можна викинути у контейнер для сміття.

Використання в педіатрії

Немає обмежень щодо застосування препарату Солкодерм у дітей віком від 5 років.

Передозування

Симптоми: застосування препарату Солкодерм у великих дозах може призвести до виникнення кислотних опіків та пошкодження глибоких шарів шкіри.

Лікування: виразка, що утворилася внаслідок передозування, піддається лікуванню як рана.

Лікарська взаємодія

Взаємодія Солкодерму з іншими лікарськими засобами місцевої дії не встановлена.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 8°С до 20°С. Поводитися з обережністю! Термін придатності – 2 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.
Для опису препарату
Назва Солкодерм
Діюча речовина Оцтова кислота, Азотна кислота, Молочна кислота, Щавлева кислота, Нітрат міді
Фармакологічна група Дерматотропні засоби
Форма випуску Розчин
Код ATX D02AF
Показання для лікування Аногенітальні (венеричні) бородавки; Вірусні бородавки; Невус непухлинний.

Ще не було питань.

Мітки: Солкодерм фл. 0, 2 мл №1