Похожие препараты

257.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

СолкосерілІнструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Гель для зовнішнього застосування гомогенний, практично безбарвний, прозорий, щільної консистенції з характерним легким запахом м'ясного бульйону.

1 г
депротеїнізований діалізат із крові здорових молочних телят (у перерахунку на суху речовину) 4.15 мг

Допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, кармелозу натрію, пропіленгліколь, кальцію лактат пентагідрат, вода д/і.

20 г – туби алюмінієві (1) – пачки картонні.

Фармакологічна дія

Солкосерил являє собою депротеїнізований гемодіалізат, що містить широкий спектр низькомолекулярних компонентів клітинної маси та сироватки крові молочних телят із молекулярною масою 5000 D (глікопротеїди, нуклеозиди та нуклеотиди, олігопептиди, амінокислоти).

Встановлено, що Солкосерил має такі властивості:

- покращує транспорт кисню та глюкози до клітин, що знаходяться в умовах гіпоксії;

- Підвищує синтез внутрішньоклітинного АТФ і сприяє збільшенню частки аеробного гліколізу та окисного фосфорилювання;

- активізує репаративні та регенеративні процеси в тканинах;

-Стимулює проліферацію фібробластів і синтез колагену стінки судин.

Солкосерил гель не містить допоміжних компонентів жирів, завдяки чому легко змивається. Сприяє утворенню грануляційної тканини та ліквідації ексудату.

З моменту появи свіжих грануляцій та підсихання рани рекомендується застосовувати Солкосерил мазь, що містить як допоміжні компоненти жири та утворює захисну плівку на рановій поверхні.

Показання

Солкосерил гель/мазь застосовують у наступних випадках:

- Незначні пошкодження (садна, подряпини, порізи);

- опіки 1 та 2 ступеня (сонячні опіки, термічні опіки);

- відмороження - рани, що важко гояться (в т.ч. трофічні виразки і пролежні).

Для лікування трофічних уражень тканин різного походження Солкосерил застосовується лише після видалення з рани некротизованих тканин.

Солкосерил гель застосовується в початковій стадії лікування і наноситься на свіжі рани, рани з вологим або виразки з явищами мокнутия.

Солкосерил мазь застосовується, перш за все, для лікування сухих ран.

Режим дозування

Солкосерил застосовують місцево, наносять безпосередньо на ранову поверхню після попереднього очищення рани із застосуванням розчину, що дезінфікує.

Перед початком лікування трофічних виразок, а також у випадках гнійного інфікування рани потрібна попередня хірургічна обробка.

Солкосерил гель наноситься на свіжі рани, рани з вологим відокремлюваним, на виразки з явищами мокнути тонким шаром на очищену рану 2-3 рази на добу. Ділянки з епітелізацією, що почалася, рекомендується змащувати Солкосерилом маззю. Застосування Солкосерилу гелю продовжують до утворення вираженої грануляційної тканини на пошкодженій поверхні шкіри та підсихання рани.

Солкосерил мазь наноситься тонким шаром на очищену рану 1-2 рази на добу. Солкосерил мазь можна застосовувати під пов'язками. Курс лікування Солкосерилом маззю продовжується до повного загоєння рани, її епітелізації та утворення еластичної рубцевої тканини.

Для лікування тяжких трофічних ушкоджень шкіри та м'яких тканин рекомендується одночасне використання парентеральних форм Солкосерилу.

Побічна дія

У поодиноких випадках у місці нанесення Солкосерилу можуть розвиватися алергічні реакції у вигляді кропив'янки, крайового дерматиту. У цьому випадку необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

У місці нанесення Солкосерилу гелю може відзначатись короткочасне печіння. Якщо печіння довго не минає, від застосування Солкосерилу гелю слід відмовитися.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату.

З обережністю слід застосовувати при схильності до алергічних реакцій.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування Солкосерилу, як і всіх інших лікарських препаратів, небажане в період вагітності та лактації та можливе лише за крайньої необхідності та під контролем лікаря.

особливі вказівки

Солкосерил не слід наносити на забруднену рану, оскільки він не містить у своєму складі протимікробних компонентів.

У разі появи болючих відчуттів, почервоніння ділянок шкіри поруч із місцем нанесення Солкосерила, виділення секреції з рани, підвищення температури необхідно терміново звернутися до лікаря.

У разі якщо при застосуванні Солкосерилу не спостерігається загоєння ураженої ділянки протягом 2-3 тижнів, необхідно звернутися до лікаря.

Передозування

Відомості про ефекти передозування Солкосерилу гелю/мазі відсутні.

Лікарська взаємодія

Взаємодія Солкосерилу з іншими лікарськими засобами місцевої дії не встановлена.

Умови та термін зберігання

При температурі не вище 30° С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років з моменту виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта.
Для опису препарату
Назва Солкосеріл
Діюча речовина Депротеїнізований діалізат із крові здорових молочних телят
Фармакологічна група Препарат, що покращує трофіку та регенерацію тканин і сприяє нормальному рубцюванню.
Форма випуску Гель
Код ATX D03AX
Показання для лікування незначні пошкодження (садна, подряпини, порізи); опіки 1 і 2 ступеня (сонячні опіки, термічні опіки); обмороження; рани, що важко гояться (в т.ч. трофічні виразки і пролежні).

Ще не було питань.

Мітки: Солкосерил гель 4, 15 мг/г 20г