Похожие препараты

297.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

СуперПсорі

Інструкція

Форма випуску

Крем.

Упаковка

100мл.

Фармакологічна дія

Крем очищає шкіру, усуваючи всіх хвороботворних бактерій, м'яко впливаючи на верхній шар епідермісу. Він чудово вбирається та не залишає плям. При виділенні поту чи вологи дія крему не погіршується. Вода не впливає на препарат.
Крем повністю ліквідує подразнення та сухість. Результати помітні практично відразу після першого застосування. Уражені ділянки стають меншими і не викликають дискомфорту. Використовувати його можна в будь-якій області, уникаючи попадання на слизові оболонки, ротову порожнину і на статеві органи.
Як лікування псоріазу може вимагати медикаментозна терапія у разі занедбаності захворювання. З цього питання необхідно проконсультуватися з фахівцем, а для усунення сверблячки та печіння можна використовувати Супер Псорі крем.

Показання

Препарат рекомендований за різних форм псоріазу, а також при інших дерматологічних захворюваннях: нейродерміті, дерматиті.

Протипоказання

Для виявлення можливої алергічної реакції рекомендується попередньо провести шкірний тест: нанести псори-крем на невелику ділянку шкіри і залишити на добу. За відсутності почервоніння, роздратування та інших небажаних явищ можна розпочинати лікування.

склад

До складу крему входять такі компоненти:
• вазелін;
• солідол;
• ланолін;
• олія обліпихи;
• дьоготь березовий;
• сірка;
• нафталанська нафта;
• екстракт солодки;
• екстракт шавлії;
• екстракт низки;
• м'ятна олія;
• екстракт евкаліпту.

Спосіб застосування та дози

Схема використання Супер псорі-крему визначається залежно від ступеня ураження та вираженості симптоматики. Відповідно до інструкції, при дуже сухій шкірі, наявності ділянок сильного лущення засіб наносять кілька разів на добу. Робити це бажано після прийому душу або обмивання зон з подальшим ретельним висушуванням. Для отримання кращого і швидшого результату після нанесення крему оброблені ділянки прикривають вощеним папером і закріплюють пластиром. На доступні області можна просто надіти трубчастий бинт. При цьому можливе виділення поту чи невеликої кількості вологи. Вони, зазвичай, не знижують ефективності кошти. Крем залишають для дії на кілька годин. Після усунення сухості, подразнення, досягнення достатньої зволоженості шкірного покриву кількість нанесення препарату можна скоротити до одного разу на день.

Побічні дії

У поодиноких випадках спостерігається посилення сверблячки і подразнення. Подібний ефект буває пов'язаний із підвищеною чутливістю до інгредієнтів препарату.

Лікарська взаємодія

Інструкція не виключає застосування Суперпсорі-крему з лікарськими засобами, що призначаються у складі комплексної терапії псоріазу та інших захворювань шкіри.


Для опису препарату
Назва Супер Псорі
Діюча речовина Вазелін, Солідол, Ланолін, Олія обліпихи, Діготь березовий, Сірка, Нафталанська нафта, Екстракт солодки, Екстракт шавлії, Екстракт череди, М'ята, Екстракт евкаліпту
Фармакологічна група Засіб для ліквідації подразнення та сухості
Форма випуску Крем
Код ATX V03
Показання для лікування Препарат рекомендований за різних форм псоріазу, а також при інших дерматологічних захворюваннях: нейродерміті, дерматиті.

Ще не було питань.

Мітки: Супер Псорі крем 100 г