140.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Суставіт-форте

Інструкція

Форма випуску

Крем.

склад

Вода, ліпосомально-емульсійний комплекс №4 (цетеариловий спирт, вазилін, ланолін, емульгін В2, пропіленгліколь, еутанол G, німесулід, бджолиний віск, мікрокар IT), біостимулюючий комплекс мікрокапсул проникаючих, біостимулюючий комплекс мікрокапсул сульфат, глюкозамін гідрохлорид, капсаїцин, мікрокар DMP, парфумерна композиція.

Упаковка

У тубі 75, 125 мл.

Фармакологічна дія

Крем для тіла Суставіт Форте покращує стан суглобів. Чи не є ліками. Ефективність заснована на властивостях компонентів, що доповнюють та підсилюють дію один одного.
Хондроїтин сульфат та глюкозамін сульфат є основними складовими хрящової тканини та природними захисниками (хондропротекторами) клітин хряща. Спільне застосування хондроїтину та глюкозаміну забезпечує швидше насичення організму хондропротекторами порівняно з дією одного компонента, а також більш виражений клінічний ефект. Хондропротектори забезпечують живлення та життєздатність хондроцитів, гальмують деградацію уражених хрящових тканин та стимулюють відновлення хрящових поверхонь.
Капсаїцин – витяжка з червоного перцю, збільшує швидкість фрементних реакцій, покращує мікроциркуляцію та обмін речовин, підвищує еластичність сполучної тканини та м'язів, блокує больовий синдром та надає тривалий розігріваючий ефект.
Вітаміни групи В регулюють окислювально-відновні реакції, відіграють важливу роль при передачі нервового імпульсу і в реакціях аеробного метаболізму, позитивно впливають на нервово-рефлекторну регуляцію.

  • Показання

    Суставіт-форте, показання до застосування

    Для профілактики виникнення та розвитку захворювань суглобів та хребта за наявності фактора ризику (малорухливий спосіб життя, професійні обмеження рухливості).


    Для покращення стану суглобів та хребта при вікових змінах.


    Суглобова "метеозалежність" (біль та дискомфорт у суглобах при зміні атмосферного тиску та вологості).

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність компонентів.

Спосіб застосування та дози

Крем наносити круговими рухами протягом 3-5 хвилин до повного поглинання 2-3 рази на день, по можливості укутати вовняною тканиною, забезпечити спокій. Тривалість застосування – 4-6 тижнів. Для запобігання загостренням рекомендується повторити курс через 2-3 місяці.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції. У разі виникнення алергічних реакцій припинити застосування та проконсультуватися з лікарем.

особливі вказівки

При появі алергічних реакцій припинити застосування та проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Тримати при температурі від +5 до +25°С.

Для опису препарату
Назва Суставіт-форте
Діюча речовина Гомеопатичний склад
Фармакологічна група Засіб стимулювання природної регенерації тканин
Форма випуску Крем
Код ATX V03X
Показання для лікування Для профілактики виникнення та розвитку захворювань суглобів та хребта за наявності факторів ризику (малорухливий спосіб життя, професійні обмеження рухливості).

Ще не було питань.

Мітки: Суставіт-форте крем д/тіла 75мл