• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Суставит Фортэ крем д/тела 75 мл с акт. хондроитином и глюкоза
  • Артикул:
    sku-106308
91.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Суставіт Форте - крем для тіла

Інструкція

Опис

Крем для тіла Суставіт Форте відновлює нормальний метаболізм кістково-хрящової та м'язової тканини, надає ефективну болезаспокійливу, протизапальну та протинабрякову дію, гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію пошкоджених хрящових поверхонь.

Бренд

Форма випуску

Крем

Показання

Застосовується при захворюваннях суглобів та хребта. Крем для тіла в області суглобів та хребта

ефективність заснована на властивостях компонентів, що доповнюють та підсилюють дію один одного. Хондроїтин сульфат та глюкозамін

гідрохлорид є основними складовими хрящової тканини та природними захисниками (хондро-протекторами) клітин хряща. Спільне застосування хондроїтину та глюкозаміну забезпечує швидше насичення організму хондропротекторами порівняно з дією одного компонента, а також більш виражений клінічний ефект. Хондропротектори забезпечують харчування та життєздатність хондроцитів, гальмують деградацію хрящових тканин та стимулюють відновлення хрящових поверхонь.

Капсаїцин – витяжка з червоного перцю, збільшує швидкість ферментних реакцій, покращує мікроциркуляцію та обмін речовин, підвищує еластичність сполучної тканини та м'язів, блокує больовий синдром та надає тривалий розігріваючий ефект. Вітаміни групи В регулюють окислювально-відновні реакції, відіграють важливу роль при передачі нервового імпульсу і в реакціях аеробного метаболізму, позитивно впливають на нервово-рефлекторну регуляцію. Переваги застосування крему Суставіт Форте. Крем для тіла Суставіт Форте містить лише натуральні природні компоненти. Крем забезпечує стійкий ефект, має чудову переносимість і безпеку. Може застосовуватися тривалий час, причому ефективність при тривалому застосуванні лише збільшується. Не викликає побічних ефектів та звикання.

Запобіжні заходи

Бальзам наносити круговими рухами протягом 3-5 хвилин до повного вбирання 2-3 рази на день, по можливості укутати вовняною хусткою, забезпечити спокій.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Індивідуальна нестерпність компонентів, ураження шкірних покривів.

Спосіб застосування та дози

Бальзам наносити круговими рухами протягом 3-5 хвилин до повного вбирання 2-3 рази на день, по можливості укутати вовняною хусткою, забезпечити спокій.

Передозування

Побічних ефектів не виявлено. У разі виникнення алергічних реакцій припинити застосування та проконсультуватися з лікарем.

Взаємодія з іншими препаратами

Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.


Для опису препарату
Назва Суставіт Форте
Діюча речовина хондроїтину сульфат, глюкозаміну гідрохлорид
Фармакологічна група Засіб для природної регенерації тканин
Форма випуску крем
Код ATX БАД
Показання для лікування відновлення нормального метаболізму кістково-хрящової та м'язової тканини, гальмування процесу дегенерації пошкоджених хрящових поверхонь, виведення сольових відкладень, зміцнення м'язово-зв'язувального апарату хребта

Ще не було питань.