Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Туя Эдас 801 масло 15 мл
  • Артикул:
    sku-102307
118.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Туя Едас-801


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Олія для зовнішнього застосування.


Фармакологічна дія

Гомеопатичні препарати містять активні речовини мінерального, рослинного та тваринного походження у надмалих дозах, або потенційовані (тобто в гомеопатичному приготуванні) алопатичні лікарські речовини.
Гомеопатичні препарати готуються за спеціальною технологією.
Гомеопатичні препарати не мають бактерицидних, бактеріостатичних або антитоксичних властивостей і діють тільки на макроорганізм, відновлюючи його гомеостаз, порушений патологічним процесом.
Обов'язковим та необхідним законом гомеопатії є правило подібності. Застосування надмалих доз є практичним наслідком подібності.
Коли активна речовина, що міститься в гомеопатичному препараті, надходить в організм, то не всі його органи та тканини реагують однаково на дану речовину, а лише ті, що мають до неї особливу вибіркову спорідненість. На підставі значного клінічного досвіду вважається, що існує подібність до патоморфологічних і патофізіологічних реакцій. Кожна лікарська речовина виявляє свої специфічні властивості головним чином тих органах і системах, які лежать у сфері його фізіологічної дії.
Терапія проводиться або лише одним гомеопатичним препаратом, або поєднанням двох або більше препаратів, залежно від клінічної ситуації.

Показання

За рекомендацією лікаря-гомеопату – відповідно до інструкції з медичного застосування конкретного гомеопатичного препарату.

Режим дозування

Конкретний гомеопатичний препарат та його точна доза завжди визначаються строго індивідуально.
Загальне правило: при гострих патологічних станах використовуються низькі десяткові потенції; при хронічних захворюваннях та у дітей використовуються вищі (сотенні та тисячні) потенції.
При гострих захворюваннях, коли використовуються низькі потенції, гомеопатичний препарат може застосовуватися кожні 5-10 хв і 3-4 рази на день, залежно від конкретного захворювання.
При хронічних захворюваннях частота прийому може становити від 3-4 разів на день до 1-2 разів на тиждень і навіть рідше при використанні дуже високих потенцій.
Одночасне застосування двох або більше гомеопатичних препаратів або комплексного препарату можливе лише за призначенням лікаря-гомеопату.

Побічна дія

Не можна виключити алергічні реакцію допоміжні компоненти лікарської форми препарату.

Протипоказання до застосування

Невідомі.

особливі вказівки

Встановлюються індивідуально лікарем-гомеопатом.

Для опису препарату
Назва ЕДАС-801
Діюча речовина Гомеопатичний склад
Фармакологічна група сприяє відновленню епітеліальної тканини, нормалізує діяльність секреторних елементів шкіри та слизових.
Форма випуску Розчин
Код ATX R06AX32
Показання для лікування Як симптоматичний засіб при комплексній терапії: - хронічного гіпертрофічного риніту; - аденоїдів; - поліпів носа; - отитів.

Ще не було питань.

Мітки: Туя Едас 801 олія 15 мл