Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Туя Эдас 801 масло 25 мл
  • Артикул:
    sku-103396
434.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Туя ЕДАС-801

олія для зовнішнього застосування гомеопатичні: флакон або флакон-крапельниця
Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка
Олія для зовнішнього застосування.

флакони темного скла (1) - картонні пачки.
флакон-крапельниці темного скла (1) - пачки картонні.


Фармакологічна дія

Гомеопатичні препарати містять активні речовини мінерального, рослинного та тваринного походження у надмалих дозах, або потенційовані (тобто в гомеопатичному приготуванні) алопатичні лікарські речовини.
Гомеопатичні препарати готуються за спеціальною технологією.
Гомеопатичні препарати не мають бактерицидних, бактеріостатичних або антитоксичних властивостей і діють тільки на макроорганізм, відновлюючи його гомеостаз, порушений патологічним процесом.
Обов'язковим та необхідним законом гомеопатії є правило подібності. Застосування надмалих доз є практичним наслідком подібності.
Коли активна речовина, що міститься в гомеопатичному препараті, надходить в організм, то не всі його органи та тканини реагують однаково на дану речовину, а лише ті, що мають до неї особливу вибіркову спорідненість. На підставі значного клінічного досвіду вважається, що існує подібність до патоморфологічних і патофізіологічних реакцій. Кожна лікарська речовина виявляє свої специфічні властивості головним чином тих органах і системах, які лежать у сфері його фізіологічної дії.
Терапія проводиться або лише одним гомеопатичним препаратом, або поєднанням двох або більше препаратів, залежно від клінічної ситуації.


Показання

За рекомендацією лікаря-гомеопату – відповідно до інструкції з медичного застосування конкретного гомеопатичного препарату.


Режим дозування

Конкретний гомеопатичний препарат та його точна доза завжди визначаються строго індивідуально.
Загальне правило: при гострих патологічних станах використовуються низькі десяткові потенції; при хронічних захворюваннях та у дітей використовуються вищі (сотенні та тисячні) потенції.
При гострих захворюваннях, коли використовуються низькі потенції, гомеопатичний препарат може застосовуватися кожні 5-10 хв і 3-4 рази на день, залежно від конкретного захворювання.
При хронічних захворюваннях частота прийому може становити від 3-4 разів на день до 1-2 разів на тиждень і навіть рідше при використанні дуже високих потенцій.
Одночасне застосування двох або більше гомеопатичних препаратів або комплексного препарату можливе лише за призначенням лікаря-гомеопату.


Побічна дія

Не можна виключити алергічні реакцію допоміжні компоненти лікарської форми препарату.


Протипоказання до застосування

Невідомі.


особливі вказівки

Встановлюються індивідуально лікарем-гомеопатом.

Для опису препарату
Назва ТУЯ ЕДАС-801
Діюча речовина Гомеопатичний склад
Фармакологічна група Гомеопатичний засіб
Форма випуску Розчин
Код ATX R06AX32
Показання для лікування Захворювання шкіри та слизових оболонок: вугрі, бородавки, кондиломи, хронічний атрофічний риніт, афтозний стоматит; поліпи носа, аденоїди, отит, пародонтоз, артроз, артрит.

Ще не було питань.

Мітки: Туя Едас 801 олія 25 мл