538.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Ультрапрокт

Речовини, що діють:
Цинхокаїн (Cinchocaine), Флуокортолон (Fluocortolone)

Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Ректальні супозиторії білого або жовтувато-білого кольору, з гладкою поверхнею.

1 супп.
флуокортолону гексонат 630 мкг
флуокортолону пивалат 612 мкг
цинхокаїну гідрохлорид 1 мг

Допоміжні речовини: твердий жир (вітепсол W35) – 1797.758 мг.

5 штук. - стрипи алюмінієві (2); - пачки картонні.

Фармакологічна дія

Комбінований препарат для місцевого застосування у проктології. Чинить протизапальну, протисвербіжну, протиалергічну, місцевоанестезуючу дію.

Флуокортолон , що входить до складу препарату у двох формах, забезпечує швидкий початок дії та більшу тривалість. При місцевому застосуванні попереджує крайове скупчення нейтрофілів, що призводить до зменшення запального ексудату та продукції лімфокінів, гальмування міграції макрофагів, зменшення процесів інфільтрації та грануляції.

Цинхокаїн – місцевий анестетик. Знеболення досягається за рахунок пригнічення утворення та проведення нервових імпульсів по аферентних нервових волокнах шляхом деполяризації натрієвих каналів.

Фармакокінетика

Всмоктування

Флуокортолону півалат і флуокортолону гексаноат, що мають різну ліпофільність та молекулярну вагу, дифундують з різною швидкістю, що забезпечує швидкий початок дії та більшу тривалість.

Метаболізм

Флуокортолон гідролізується естеразами, ферментами вогнища запалення, з утворенням флуокортолону, 11-кетофлуокортолону та триметилоцтової кислоти.

Виведення

T 1/2 флуокортолону та його метаболітів після ректального введення становить 1.3 та 4 год відповідно.

Флуокортолон виводиться у вигляді метаболітів, переважно нирками.

Показання

- геморой;

- Поверхневі анальні тріщини;

- Проктит.

Режим дозування

Перед застосуванням Ультрапрокту слід провести гігієну ануса. Рекомендується застосовувати Ультрапрокт після дефекації.

Зазвичай настає швидке поліпшення, проте, щоб уникнути рецидивів, слід продовжувати лікування ще, принаймні, протягом 1 тижня, але з меншою частотою застосування (мазь – 1 раз на добу або 1 супозиторій через день), навіть при повному зникненні симптомів. Тривалість лікування, по можливості, має перевищувати 4 тижня.

Мазь, як правило, застосовують 2 рази на добу; в перший день для якнайшвидшого полегшення симптомів – до 4 разів на добу.

Невелику кількість мазі (розміром приблизно з горошину) слід розподілити навколо ануса і ввести в анальний отвір. Мазь наносять кінчиком пальця, щоб подолати опір сфінктера. Перед введенням мазі в пряму кишку на тюбик необхідно накрутити наконечник, що додається. Потім, натиснувши на тюбик, видавити невелику кількість мазі в пряму кишку.

Супозиторії глибоко вводять у пряму кишку, як правило, по 1 шт. щоденно. При тяжкому перебігу захворювання в перший день вводять по 1 супозиторію 2-3 рази на добу.

За наявності сильно запалених, болючих геороїдальних вузлів рекомендується розпочинати лікування з мазі. Гемороїдальні вузли, що виступають, слід густо змастити маззю і обережно втиснути пальцем назад.

Якщо під впливом тепла свічки розм'якшилися, їх слід помістити в холодну воду, не знімаючи упаковки, тоді вони знову приймуть свою колишню форму.

Побічна дія

Можливі: печіння, свербіж шкіри, сухість шкіри. При тривалому застосуванні (понад 4 тижні) можливі атрофія шкіри, телеангіектазії, гіпопігментація.

Рідко: алергічні реакції.

Протипоказання до застосування

- Прояви туберкульозу, сифілісу в області нанесення препарату;

- Вияви вірусних захворювань (наприклад, вітряна віспа, реакція на вакцинацію) в області нанесення препарату;

- І триместр вагітності;

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування у дітей та підлітків не рекомендовано у зв'язку з відсутністю клінічних даних.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Ряд епідеміологічних досліджень передбачає можливий підвищений ризик розвитку вовчої пащі у новонароджених, матері яких отримували кортикостероїди в I триместрі вагітності. Даних щодо використання місцевих кортикостероїдів при вагітності накопичено недостатньо, проте в цьому випадку ймовірність несприятливого впливу дуже низька у зв'язку з мінімальною бідоступністю кортикостероїдів при місцевому застосуванні.

Ультрапрокт слід призначати з обережністю у ІІ та ІІІ триместрах вагітності. При призначенні вагітним або жінкам, що годують, необхідно зіставляти очікувану користь лікування для матері з можливим ризиком для плода і дитини.

При призначенні Ультрапрокту при вагітності та під час лактації препарат повинен використовуватися нетривалий час.

Застосування у дітей

Застосування у дітей та підлітків не рекомендовано через відсутність клінічних даних.

особливі вказівки

За наявності грибкових інфекцій необхідне проведення додаткової протигрибкової терапії.

Необхідно уникати влучення препарату всередину або контакту з очима.

Після застосування рекомендується ретельно вимити руки.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Не знайдено.

Передозування

Відповідно до результатів досліджень гострої токсичності складних ефірів флуокортолону та цинхокаїну гідрохлориду малоймовірний прояв гострої інтоксикації при одноразовому ректальному або періанальному застосуванні Ультрапрокту навіть при випадковому передозуванні.

При випадковому прийомі препарату внутрішньо (наприклад, при проковтуванні кількох грамів мазі або кількох супозиторіїв) можливий розвиток переважно симптомів побічної дії цинхокаїну гідрохлориду соматичного характеру, які в залежності від дози можуть проявлятися як у вигляді тяжких серцево-судинних порушень (зниження серцевої діяльності аж до зупинки серця), і у вигляді порушень із боку ЦНС (судоми, пригнічення дихальної функції до зупинки дихання).

Лікарська взаємодія

При проведенні клінічних випробувань та застосуванні препарату у медичній практиці не виявлено взаємодії чи несумісності з іншими лікарськими препаратами.

Умови та термін зберігання

Список Б. Мазь слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°C. Термін придатності – 4 роки.

Ректальні супозиторії слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.
Для опису препарату
Назва Ультрапрокт
Діюча речовина Флуокортолон, Цінхокаїн
Фармакологічна група Місцевоподразнюючі засоби
Форма випуску Ректальні свічки
Код ATX C05AA08
Показання для лікування Геморой; Тріщина та свищ області заднього проходу та прямої кишки; Проктит; Сверблячка заднього проходу; Аногенітальний свербіж.

Ще не було питань.

Мітки: Ультрапрокт свічки №10