279.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Валаргін


Інструкція

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ


таблетки шипучі, №10

1 таблетка містить: активний інгредієнт: L-аргінін – 3000 мг;
допоміжні речовини: наповнювачі - лимонна кислота безводна, натрію гідрокарбонат, мальтодекстрин, сорбіт; підсолоджувачі: аспартам, ацесульфам К; ароматизатор: апельсиновий аромат. Містить підсолоджувачі.


ДІАГНОЗИ

Атеросклероз артерій кінцівок

Атеросклеротичний (дифузний) кардіосклероз

Дисметаболічна кардіоміопатія

Імпотенція (урологічна)

Ішемічна хвороба серця (ІХС)

Нейроциркуляторна дистонія (НЦД) за кардіальним типом

Гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ)

Гострий трансмуральний (з зубцем Q) інфаркт нижньої стінки міокарда

Патологічний клімакс

Стенокардія

еректильна дисфункція


ХАРАКТЕРИСТИКА

одним із способів усунення проявів недостатності оксиду азоту, який відіграє важливу роль у функціонуванні серцево-судинної, імунної та нервової систем організму людини, є збагачення раціону харчування L-аргініном.

L-аргінін - активний інгредієнт дієтичної добавки Валаргін - амінокислота, яка здатна синтезуватися в організмі з інших амінокислот, але при різних захворюваннях або дефіциті білків її синтез різко знижується. Також одним із факторів зниження синтезу L-аргініну є вік. Ця амінокислота відіграє важливу роль у пластичному та енергетичному обміні, регулює імунні та метаболічні процеси в організмі людини. L-аргінін є попередником для синтезу оксиду азоту (NО) — сигнальної молекули, що бере участь у регуляції ряду фізіологічних процесів, таких як розширення кровоносних судин, зниження активації та адгезії лейкоцитів і тромбоцитів до судинної стінки, пригнічення утворення та розвитку атерос та імунна відповідь. Здатність L-аргініну коригувати ендотеліальну дисфункцію судин обумовлює його призначення для профілактики атеросклерозу та підтримки здоров'я серця та судин.

L-аргінін має гепатопротекторні властивості, посилює знешкодження аміаку в печінці, сприяючи перетворенню аміаку на сечовину, пов'язує токсичні іони амонію, що утворюються при розпаді білків у печінці. Крім того, L-аргінін сприяє підвищенню імунітету, бере участь у сперматогенезі та покращує еректильну функцію, підвищує лібідо у чоловіків та жінок.


РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВЖИВАННЯ

завдяки комплексному впливу (метаболічному, протиастенічному, антитоксичному, гепатопротекторному) та загальнозміцнюючим властивостям цього природного компонента Валаргін може бути рекомендований з метою:

  • нормалізації підвищеного АТ (за рахунок розширення та регуляції тонусу коронарних та периферичних судин);
  • запобігання утворенню та розвитку атеросклеротичних бляшок та нормалізації підвищеного рівня ХС; зниження ризику тромбоутворення;
  • захисту серця та судин в умовах оксидативного стресу;
  • підтримки нормального кровообігу та надходження кисню до різних органів і тканин (серцевого м'яза, головного мозку, печінки, нирок, легень, статевих залоз та інших);
  • підтримання оптимального азотистого балансу в організмі, виведення кінцевого азоту, зниження утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів при станах, пов'язаних з порушенням білкового обміну (стреси, астенія, травми, вірусні інфекції, голодування, фізичні та психоемоційні навантаження), особливо у осіб, які перебувають під впливом шкідливого впливу факторів довкілля;
  • загального зміцнення організму та підвищення імунітету;
  • покращення мікроциркуляції в тканинах ЦНС, що посилює метаболізм у нейронах, сприяє покращенню когнітивних функцій (пам'ять, увага, розумова діяльність);
  • покращення репродуктивної функції у чоловіків та жінок.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим під час їди по 1 таблетці 1-2 рази на добу, попередньо розчинивши у склянці (200 мл) питної води кімнатної температури. Тривалість використання 8-15 днів. За потреби курс можна повторити. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.


ПРОТИПОКАЗАННЯ

індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, порушення функції нирок у стадії декомпенсації, період вагітності та годування груддю. Не перевищувати вказану дозу для щоденного вживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.


ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

продукт містить аспартам - джерело фенілаланіну, тому його не рекомендується вживати хворим на фенілкетонурію.


УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

Для опису препарату
Назва Валаргін
Діюча речовина L-аргінін
Фармакологічна група Біологічно активні добавки, білки та амінокислоти.
Форма випуску Пігулки
Код ATX V03
Показання для лікування для захисту серця та судин при оксидативному стресі; мінімізації можливості формування тромбів; чоловіків.

Ще не було питань.

Мітки: Валаргін таб. шип. №10