654.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Взобрав

Речовини, що діють:
Альфа-дигідроергокриптин (Alpha-dihydroergocryptine), Кофеїн (Caffeine)
Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка

Пігулки практично білого кольору, круглі, плоскі, зі скошеним краєм, з ризиком на одному боці та штампом "VASOBRAL" - на іншій.

1 таб.
альфа-дигідроергокриптину мезилат 4 мг
кофеїн 40 мг

Допоміжні речовини: лактози моногідрат – 94.1 мг, целюлоза мікрокристалічна (Авіцел PH102) – 60 мг, магнію стеарат – 1.5 мг, кремнію діоксид колоїдний безводний (Аеросил 200) – 0.4 мг.


Фармакологічна дія

Комбінований лікарський засіб. α-дигідроергокриптин - дигидрированное похідне ріжків, блокує α 1 - і α 2 -адренорецептори. Чинить допамінергічну, серотонінергічну дію, зменшує агрегацію тромбоцитів та еритроцитів, знижує проникність судинної стінки, збільшує кількість функціонуючих капілярів, покращує кровообіг та процеси метаболізму в головному мозку, підвищує стійкість тканин мозку до гіпоксії.

Кофеїн має психостимулюючу та аналептичну дію, посилює процеси збудження в корі головного мозку - підвищує розумову та фізичну працездатність, зменшує втому та сонливість, підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний та судинно-руховий центри.

Фармакокінетика

При прийомі внутрішньо всмоктування дигідроергокриптину прискорюється у присутності кофеїну (Т max – 0.5 год).

Після прийому внутрішньо 8 мг -дигідроергокриптину C max становить 227 пг/мл, а T 1/2 - менше 2 год.

Показання

Цереброваскулярна недостатність (в т.ч. внаслідок
церебрального атеросклерозу); наслідки порушення мозкового кровообігу; вестибулярні та лабіринтні порушення (запаморочення, шум у вухах, гіпоакузія) ішемічного генезу; хвороба Меньєра.

Режим дозування

Всередину.

Режим дозування індивідуальний, залежно від показань, віку пацієнта та клінічної ситуації.

Побічна дія

З боку системи травлення: можлива нудота (особливо при прийомі препарату натще), гастралгія, диспепсія, при цих проявах відміна препарату не потрібна.

З боку серцево-судинної системи: дуже рідко – тахікардія, зниження артеріального тиску, вади серця (включаючи вади з регургітацією крові) та асоційовані з ними стани (перикардит, випіт у порожнину перикарда).

З боку нервової системи: рідко – запаморочення, збудження, біль голови.

З боку імунної системи: дуже рідко – алергічні реакції.

Протипоказання до застосування

Підвищена чутливість до компонентів комбінації.

Для тривалого застосування: ознаки наявності вад клапанів серця, виявлені при ехокардіографії, проведеній до початку застосування препарату, вагітність, період лактації.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

особливі вказівки

Чинить судинорозширювальну дію, не впливаючи на системний АТ. Застосування у пацієнтів із артеріальною гіпертензією не виключає необхідності призначення антигіпертензивних препаратів.

Кофеїн може спричинити порушення сну, тахікардію.

Слід уникати прийому натще препаратів, що містять цю комбінацію.

У пацієнтів, які приймали дигідроергокриптин, особливо у високих дозах і тривало, іноді повідомлялося про розвиток випоту в порожнину перикарда та плевральну порожнину, а також про розвиток плеврального та легеневого фіброзу та констриктивного перикардиту. Пацієнти з нез'ясовними плевропульмональними порушеннями повинні бути обстежені, і має бути розглянуте питання про припинення лікування дигідроергокриптин.

Повідомлялося про поодинокі випадки ретроперитонеального фіброзу, особливо при застосуванні у високих дозах та при тривалому лікуванні дигідроергокриптином. З метою діагностики ретроперитонеального фіброзу на оборотній стадії таким пацієнтам потрібне регулярне спостереження на наявність клінічних ознак розвитку ретроперитонеального фіброзу (болі в спині, набряки нижніх кінцівок, ниркова недостатність). При діагностуванні або підозрі на фіброзні зміни у заочеревинному просторі лікування дигідроергокриптином слід припинити.

Спортсмени повинні бути попереджені про те, що цей препарат містить речовину, яка може спричинити позитивну реакцію у тестах, які проводяться під час допінг-контролю.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Препарат у поодиноких випадках може викликати зниження артеріального тиску, запаморочення. З появою таких побічних ефектів керування транспортними засобами або зайняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності протипоказано.

Лікарська взаємодія

При одночасному призначенні з антигіпертензивними препаратами можливе додаткове зниження артеріального тиску.

Кофеїн послаблює дію снодійних засобів.

Для опису препарату
Назва Взобрав
Діюча речовина Дигідроергокриптин, Кофеїн
Фармакологічна група Коректори порушень мозкового кровообігу
Форма випуску Пігулки
Код ATX C04AE51
Показання для лікування Розумова відсталість; Мігрень; Інші хвороби сітківки; Порушення вестибулярної функції; Хвороба Меньєра; Інфаркт мозку; Церебральний атеросклероз; Наслідки цереброваскулярних хвороб; Синдром Рейно; Венозна недостатність.›› R41.0 Порушення орієнтування неуточнене

Ще не було питань.

Мітки: Вібрав табл. №30