102.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

ВЕНОГЕПАНОЛ 1000

Інструкція


склад

речовини, що діють: венорутинол, гепарин натрію, декспантенол;

1 г гелю містить венорутинолу 20 мг, гепарину натрію 1000 МО, декспантенолу 30 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, динатрію едетат, карбомери, гідроксид натрію, вода очищена.

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: гель жовтого кольору, прозорий, однорідна консистенція.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Кошти, що застосовують при варикозному розширенні вен. Гепарин, комбінації.

Код АТХ С05В А53.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фармакодинамічні властивості Веногепанолу 1000 обумовлені комбінацією трьох діючих речовин: гепарину натрію, венорутинолу та декспантенолу. Веногепанол 1000 – антитромботичний, протинабряковий засіб із протизапальним, вено- та капіляротонізуючим ефектом для зовнішнього застосування.

Гепарин натрію, що входить до складу препарату, є антикоагулянтом прямої дії; він блокує біосинтез тромбіну, активує процес фібринолізу, пригнічує активність гіалуронідази. Гепарин зменшує в'язкість крові та проникність судин, що попереджає виникнення стазу. Адсорбуючись на поверхні мембран ендотелію та клітин крові, перешкоджає адгезії та агрегації тромбоцитів, еритроцитів, лейкоцитів. При місцевому застосуванні має антитромботичну, протизапальну та протинабрякову дію.

Венорутинол – біофлавоноїд, що виявляє Р-вітамінну активність, має ангіопротекторну, венотонізуючу, протизапальну та протинабрякову дію. Знижує ексудативне запалення в судинній стінці, обмежуючи прилипання до поверхні тромбоцитів, сприяє підвищенню рівня проникнення кисню в тканини, бере участь в окисно-відновних процесах. Венорутинол зменшує проникність і ламкість стінок капілярів, зміцнює стінки вен та капілярів, підвищує тонус гладких м'язів венозних судин, покращує мікроциркуляцію та трофіку тканин, зменшує застійні явища у венах та паравенозних тканинах.

Декспантенол (провітамін В 5 ) за рахунок утворення активного метаболіту - пантотенової кислоти - стимулює процеси регенерації тканин, підвищує міцність колагенових волокон, зберігає пружність і еластичність шкіри, діє як зволожуючий агент, покращує гідратацію поверхневих шарів шкіри, усуває сухість, має слабку протизапальну дію. Декспантенол посилює метаболічну активність клітин шкіри, тим самим покращуючи всмоктування гепарину шкірними покривами.

Фармакокінетика .

Чи не вивчалася.

Клінічні властивості.

Показання

·          Попередження та зменшення виразності втоми, тяжкості, болю, набряку та кількості судом нижніх кінцівок, викликаних хронічними захворюваннями вен;

·          профілактика та лікування варикозного розширення вен, тромбозу глибоких вен, тромбофлебіту поверхневих вен нижніх кінцівок, флебіту після внутрішньовенних інфузій;

·          реабілітація після оперативних втручань, лазерної абляції, склерозуючої терапії при варикозній хворобі;

·          тендовагініти, травми м'язів та сухожиль (в т.ч. спортивні) без порушення цілісності шкірних покривів;

·          рубцеві індурації та зовнішні запальні процеси без порушення цілісності шкіри.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, гемофілія, геморагічний діатез, ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура, виражена тромбоцитопенія, виразково-некротичні процеси в зоні тромбофлебіту, схильність до кровотеч, ран шкір, кровотечі, кровотечі, травма.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Парентеральне введення нітрогліцерину разом із застосуванням Веногепанолу 1000, а також одночасне застосування гелю з тироксином, тетрацикліном, антигістамінними засобами, алкалоїдами ріжків, нікотином може послаблювати дію препарату.

Підсилює дію аскорбінової кислоти на структуру та проникність судинної стінки.

Декстран, фенілбутазон, кеторолак: одночасне застосування може підвищувати ризик виникнення кровотеч.

Пероральні антикоагулянти (наприклад, варфарин, дикумарин, клопідогрел): при одночасному застосуванні з гелем Веногепанол 1000 можуть викликати подовження протромбінового часу.

Нестероїдні протизапальні лікарські засоби (наприклад, диклофенак, ібупрофен, індометацин), венотонізуючі лікарські засоби: при одночасному застосуванні посилюють ефект гелю Веногепанол 1000.

Дипіридамол, илопрост: підвищують антикоагулянтний ефект діючої речовини Веногепанолу 1000 – гепарину.

Інгібітори АПФ, аліскірен: можлива гіперглікемія.

Одночасне застосування Веногепанолу 1000 з препаратами, що містять суліндак , може спричинити периферичну нейропатію.

Декспантенол, що входить до складу Веногепанолу 1000, може посилювати дію деполяризуючих міорелаксантів (наприклад, суксаметонія хлориду, декаметонія броміду) і послаблювати дію недеполяризуючих міорелаксантів (наприклад, тубокурарину хлориду) у зв'язку зі здатністю стимулювати синтез.

Якщо пацієнт приймає інші лікарські засоби, слід обов'язково повідомити про це лікаря.

Особливості застосування

Гель наносити лише на непошкоджену шкіру.

Не наносити на ранову поверхню шкіри інфіковані ділянки шкіри (в т.ч. з наявністю гнійних процесів).

Слідкувати, щоб препарат не потрапляв у вічі і на слизові оболонки. Можна наносити під оклюзійну пов'язку. Після нанесення гелю необхідно уникати впливу сонячних променів на оброблені ділянки шкіри.

Пацієнтам із хронічними захворюваннями вен рекомендується застосування препарату як на початкових, так і на пізніх стадіях захворювання.

При тяжких порушеннях функції нирок не рекомендується тривале застосування препарату.

При попаданні гелю у вічі їх слід рясно промити водою.

З метою запобігання появі небажаних ефектів препарат слід наносити на очищену від інших лікарських засобів, косметики та забруднень шкіру.

При погіршенні стану здоров'я або виникнення будь-яких небажаних явищ на фоні застосування Веногепанолу 1000 необхідно призупинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

Для опису препарату
Назва Веногепанол 1000
Діюча речовина Гепарин натрію
Фармакологічна група Антитромботичний, протинабряковий засіб із протизапальним, вено- та капіляротонізуючим ефектом для зовнішнього застосування.
Форма випуску Гель у тубі
Код ATX С05ВА53
Показання для лікування Попередження та зменшення виразності втоми, тяжкості, болю, набряку та кількості судом нижніх кінцівок, викликаних хронічними захворюваннями вен; профілактика та лікування варикозного розширення вен, тромбозу глибоких вен, тромбофлебіту поверхневих вен нижніх кінцівок, флебіта , лазерної абляції, склерозуючої терапії при варикозній хворобі; тендовагініти, травми м'язів і сухожиль (у тому числі спортивні) без порушення цілісності шкірних покривів; рубцеві індурації та зовнішні запальні процеси без порушення цілісності шкіри.

Ще не було питань.