154.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Віта-пос


Інструкція


Форма випуску, склад та упаковка
Засіб змащувальний офтальмологічне 1 г
Вітамін-А-пальмітат (віт. А) 250 МО

білий вазелін, рідкий парафін, світлий рідкий парафін, ланолін.


Фармакологічна дія

Медичний виріб "Засіб, що змащує офтальмологічне ВітА-ПОС" - стерильне маслоподібне засіб, призначене для закладання в кон'юнктивальний мішок, що містить вітамін А (250 МО ретинолу пальмітату на 1 г засобу.)

Вітамін А, що міститься у засобі ВітА-ПОС, є природною складовою слізної плівки і надає засобу ніжну олійну консистенцію, яка забезпечує його хороше змішування з природною слізною рідиною і обумовлює тим самим хорошу переносимість засобу.

Засіб ВітА-ПОС - особливо м'який і ніжний маслоподібний засіб, який рівномірно розподіляючись і довго утримуючись на передній поверхні ока (рогівці та кон'юнктиві), сприяє поліпшенню стану слізної плівки і, тим самим, надійно захищає рогівку від пересихання.

Застосування засобу ВітА-ПОС сприяє швидкому зникненню суб'єктивних симптомів дискомфорту: печіння, сухості, почуття стороннього тіла.

Показання

Для покращення стану слізної плівки та захисту очної поверхні, для усунення дискомфорту при відчутті "сухості", почутті стороннього тіла, печінні в очах, у т.ч. що виникають під впливом:

- кліматичних факторів, таких як кондиціоноване повітря в автомобілі чи літаку, вітер, холод, інтенсивне сонячне випромінювання, екологічно нездорове повітря чи сигаретний дим;

- Інтенсивного зорового навантаження, наприклад, при тривалій роботі з комп'ютером, фотокамерою, при надмірному проведенні часу перед телевізором, необхідності керування автотранспортом в нічний час доби, при тривалому носінні контактних лінз.

Режим дозування

Рекомендується закладати смужку засобу довжиною 1 см у кон'юнктивальний мішок від 1 до 3 разів на добу. Частота використання встановлюється індивідуально залежно від відчуттів, способу життя та згідно з рекомендаціями лікаря-офтальмолога. Особливо ефективним є використання засобу ВітА-ПОС перед нічним сном.

Немає обмежень щодо тривалості застосування засобу ВітА-ПОС. Якщо після застосування засобу протягом декількох днів скарги, що пред'являються, або дискомфорт зберігаються, слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Спосіб застосування та рекомендації при носінні контактних лінз

Застосовуючи засіб ВітА-ПОС, слід уникати контакту кінчика туби з поверхнею ока чи шкірою.

Слід відкрутити захисний ковпачок, нахилити голову трохи назад, злегка відвести нижню повіку вниз і м'яко натиснути на тубу, видавлюючи смужку засобу завдовжки 1 см у кон'юнктивальний мішок, не переламуючи і не згортаючи тубу. Повільно заплющити очі.

Після процедури слід ретельно закрити ковпачок.

Засіб ВітА-ПОС не слід застосовувати під час носіння контактних лінз. Рекомендується використання засобу ВітА-ПОС на ніч після зняття лінз.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу засобу ВітА-ПОС.

особливі вказівки

Т.к. Одночасно після застосування засобу ВітА-ПОС може виникнути короткочасне затуманювання зору, що призводить до уповільнення психічних та фізичних реакцій, не рекомендується застосовувати його безпосередньо перед роботою з механізмами та керуванням автотранспортом. У зв'язку із цим рекомендується застосування засобу ВітА-ПОС перед нічним сном.

Після закінчення використання засобу ВітА-ПОС слід викинути тубу у відро для сміття.

Лікарська взаємодія

Засіб ВітА-ПОС не слід застосовувати одночасно з іншими офтальмологічними засобами. Якщо не можна уникнути спільного застосування, рекомендується застосовувати засіб ВітА-ПОС не менше ніж через 30 хвилин після використання іншого офтальмологічного засобу.

Умови та термін зберігання

Засіб ВітА-ПОС слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності – 3 роки.

Після першого відкриття туби засіб ВітА-ПОС слід використовувати протягом 12 тижнів.

Для опису препарату
Назва Віта-Пос
Діюча речовина Ретинолу пальмітат
Фармакологічна група Засіб змащувальний офтальмологічне
Форма випуску Мазь очна
Код ATX V03
Показання для лікування Для покращення стану слізної плівки та захисту очної поверхні, для усунення дискомфорту при відчутті "сухості", почутті стороннього тіла, печінні в очах, в т.ч. що виникають під впливом:кліматичних факторів, таких як кондиціоноване повітря в автомобілі або літаку, вітер, холод, інтенсивне сонячне випромінювання, екологічно нездорове повітря або сигаретний дим;інтенсивного зорового навантаження, наприклад, при тривалій роботі з комп'ютером, фотокамерою, при надмірному часі , необхідності керування автотранспортом у нічний час доби, при тривалому носінні контактних лінз

Ще не було питань.

Мітки: Віта-пос мазь 5 г ср-во офтальмолог