Похожие препараты

26 722.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Вобензим таблетки

Інструкція (Опис)

Форма випуску

Таблетки, покриті кишковорозчинною оболонкою червоно-жовтогарячого кольору, круглі, двоопуклі, з гладкою поверхнею, з характерним запахом; допускаються коливання в інтенсивності фарбування зовнішньої оболонки від червоно-жовтогарячого до червоного кольору.

Упаковка

800 шт. - Флакони з поліетилену високої щільності.

Фармакологічна дія

Комбінований препарат. Являє собою комбінацію високоактивних ферментів рослинного та тваринного походження. Має імуномодулюючу, протизапальну, фібринолітичну, протинабрякову, антиагрегантну та вторинне аналгетичну дію.

Вобензим позитивно впливає на перебіг запального процесу, обмежує патологічні прояви аутоімунних та імунокомплексних процесів, позитивно впливає на показники імунологічної реактивності організму. Стимулює та регулює функціональну активність моноцитів-макрофагів, природних кілерів, стимулює протипухлинний імунітет, цитотоксичні Т-лімфоцити, фагоцитарну активність клітин.

Під впливом Вобензиму знижується кількість циркулюючих імунних комплексів і відбувається виведення мембранних депозитів імунних комплексів із тканин.

Вобензим зменшує інфільтрацію інтерстицію плазматичними клітинами. Підвищує елімінацію білкового детриту та депозитів фібрину в зоні запалення, прискорює лізис токсичних продуктів обміну речовин та відмираючих тканин, покращує розсмоктування гематом та набряків, нормалізує проникність стінок судин.

Вобензим знижує концентрацію тромбоксану та агрегацію тромбоцитів. Регулює адгезію клітин крові, підвищує здатність еритроцитів змінювати свою форму, регулюючи їх пластичність, нормалізує кількість нормальних дискоцитів (тромбоцитів) і зменшує загальну кількість активованих форм тромбоцитів, нормалізує в'язкість крові, знижує загальну кількість мікроагрегантів, таким чином покращуючи мікроциркуляцію. також постачання тканин киснем та поживними речовинами.

Вобензим нормалізує ліпідний обмін, знижує синтез ендогенного холестерину, підвищує вміст ЛПВЩ, знижує рівень атерогенних ліпідів, покращує всмоктування поліненасичених жирних кислот.

Вобензим підвищує ефективність антибіотикотерапії, збільшуючи концентрацію антибіотиків у плазмі та вогнищі запалення, а також зменшує побічні ефекти антибіотиків (дисбактеріоз).

Вобензим зменшує вираженість побічних ефектів, пов'язаних із прийомом гормональних препаратів (в т.ч. гіперкоагуляцію).

Вобензим регулює механізми неспецифічного захисту (вироблення інтерферонів), тим самим виявляючи противірусну та протимікробну дію.

Показання

У складі комплексної терапії:

  • тромбофлебіти (в т.ч. гострий тромбофлебіт поверхневих вен), постфлебітичний синдром, облітеруючий ендартеріїт та атеросклероз артерій нижніх кінцівок, лімфатичний набряк, профілактика рецидивуючих флебітів;
  • цистит, цистопієліт, простатит;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • хронічні інфекції геніталій, гестози, мастопатії, аднексит, для зниження частоти та вираженості побічних ефектів замісної гормональної терапії у гінекології;
  • стенокардія напруги, підгостра стадія інфаркту міокарда (для покращення реологічних властивостей крові);
  • синусит, бронхіт, пневмонія;
  • панкреатит, гепатит;
  • пієлонефрит, гломерулонефрит;
  • діабетична ангіопатія, діабетична ретинопатія;
  • аутоімунний тиреоідит;
  • ревматоїдний артрит; реактивний артрит; хвороба Бехтерева;
  • атопічний дерматит, вугрі;
  • розсіяний склероз;
  • увеїт, іридоцикліт, гемофтальм, застосування в офтальмохірургії;
  • лікування післяопераційних ускладнень (запальні процеси, тромбози, набряки), спайкової хвороби, посттравматичних та лімфатичних набряків, пластичні та реконструктивні операції;
  • травми, переломи, дисторсії, пошкодження зв'язкового апарату, забиті місця, хронічні посттравматичні процеси, запалення м'яких тканин, опіки, травми в спортивній медицині.

Профілактика:

  • порушень мікроциркуляції, постстресорних порушень, а також зриву адаптаційних механізмів;
  • побічних ефектів замісної гормональної терапії, гормональної контрацепції;
  • при хірургічних втручаннях з метою профілактики інфекційних ускладнень та спайкової хвороби.

Вобензим рекомендується для профілактики інфекційних ускладнень та покращення якості життя під час проведення хіміо- або променевої терапії; вірусних інфекцій та їх ускладнень.

Протипоказання

  • захворювання, пов'язані з підвищеною ймовірністю кровотеч (в т.ч. гемофілія, тромбоцитопенія);
  • проведення гемодіалізу;
  • дитячий вік до 5 років;
  • індивідуальна нестерпність препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

З обережністю та під контролем лікаря слід призначати Вобензим при вагітності та в період лактації.

особливі вказівки

Слід враховувати, що на початку лікування препаратом Вобензим можливе загострення симптомів захворювання. У таких випадках рекомендують тимчасово зменшити дозу, лікування переривати не слід.

При інфекційно-запальних захворюваннях Вобензим не замінює лікування антибіотиками, але підвищує їхню ефективність.

Вобензим не є допінгом.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Препарат не надає негативного впливу на здатність до керування автомобілем та виконання робіт, що вимагають високої швидкості психомоторних реакцій.

склад

Активні речовини:

Панкреатин 345 прот. Євр. Фарм.-Ед.,

папаїн 90 FIP-Од.,

рутозид 3 H2O 50,00 мг,

бромелайн 225 FIP-Од.,

трипсин 360 FIP-Од.

ліпаза 34 FIP-Од.

амілаза 50 FIP-Од.,

хімотрипсин 300 FIP-Од.

Допоміжні речовини:

Лактоза,

крохмаль кукурудзяний,

магнію стеарат,

стеаринова кислота,

вода очищена,

кремнію діоксид колоїдний,

тальку.

Склад оболонки таблеток:

Сахароза,

тальк,

сополімер метакрилової кислоти-метилметакрилату,

шелак,

титану діоксид,

Біла глина,

жовто-жовтогарячий барвник S (Е110),

барвник червоний 4R (Е124),

повідон,

макрогол 6000,

триетилцитрат,

ванілін,

віск вибілений,

віск карнаубський.

Спосіб застосування та дози

Встановлюють індивідуально, залежно від ступеня тяжкості захворювання.

Дорослим залежно від активності та тяжкості захворювання призначають у дозі від 3 до 10 таб. 3 рази на добу. У перші 3 дні прийому препарату рекомендована доза становить 3 таб. 3 рази на добу.

При середній активності захворювання препарат призначають у дозі 5-7 таб. 3 рази на добу протягом 2 тижнів. Надалі дозу препарату слід зменшити до 3-5 таб. 3 рази на добу. Курс – 2 тижні.

При високій активності захворювання препарат призначають у дозі 7-10 таб. 3 рази на добу протягом 2-3 тижнів. Надалі дозу слід зменшити до 5 таб. 3 рази на добу. Курс – 2-3 міс.

При хронічних захворюваннях, що тривало протікають, Вобензим можна застосовувати за показаннями курсами від 3 до 6 міс і більше.

З метою підвищення ефективності антибіотиків та профілактики дисбактеріозу Вобензим слід застосовувати протягом усього курсу антибіотикотерапії у дозі по 5 таб. 3 рази на добу. Після припинення курсу антибіотикотерапії для відновлення мікрофлори кишківника Вобензим слід призначати по 3 таб. 3 рази на добу протягом 2 тижнів.

Під час проведення променевої та хіміотерапії Вобензим слід застосовувати у дозі по 5 таб. 3 рази на добу до завершення курсу променевої та хіміотерапії з метою попередження інфекційних ускладнень, поліпшення переносимості базисної терапії та підвищення якості життя.

З профілактичною метою Вобензим призначають 3 таб. 3 рази на добу протягом 1.5 міс з повторенням курсу 2-3 рази на рік.

Дітям віком 5-12 років призначають у добовій дозі з розрахунку 1 таб. на 6 кг маси тіла. Дітям віком від 12 років препарат призначають за схемою, призначеною для дорослих. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Препарат слід приймати не менш як за 30 хв до їди, не розжовуючи, запиваючи водою (200 мл).

Побічні дії

Вобензим, як правило, добре переноситься пацієнтами.

У більшості випадків побічні ефекти, синдром відміни, звикання не спостерігалося навіть при тривалому застосуванні у високих дозах.

В окремих випадках: незначні зміни консистенції та запаху калу, кропив'янка (проходять при зниженні дози або відміни препарату).

Пацієнт повинен бути попереджений про те, що з появою інших побічних реакцій рекомендується відмінити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія

При одночасному прийомі Вобензиму з іншими лікарськими засобами випадки несумісності невідомі.

Для опису препарату
Назва Вобензим
Діюча речовина Трипсин, Панкреатин, Рутозид, Хімотрипсин, Бромелаїн, Ліпаза, Амілаза, Папаїн
Фармакологічна група Протизапальний, імуномодулюючий засіб
Форма випуску Пігулки
Код ATX L03AX
Показання для лікування Тромбофлебіти (у тому числі гострий тромбофлебіт поверхневих вен), постфлебітичний синдром, облітеруючий ендартеріїт та атеросклероз артерій нижніх кінцівок, лімфатичний набряк, профілактика рецидивуючих флебітів; Цистит, цистопієліт, простатит; Інфекції, що передаються статевим шляхом; Хронічні інфекції геніталій, гестози, мастопатії, аднексит, для зниження частоти та вираженості побічних ефектів замісної гормональної терапії у гінекології; Стенокардія напруги, підгостра стадія інфаркту міокарда (для покращення реологічних властивостей крові); Синусит, бронхіт, пневмонія; панкреатит, гепатит; Пієлонефрит, гломерулонефрит; Діабетична ангіопатія, діабетична ретинопатія; Аутоімунний тиреоідит; Ревматоїдний артрит; реактивний артрит; хвороба Бехтерева; Атопічний дерматит, вугрі; Розсіяний склероз; Увеїт, іридоцикліт, гемофтальм в офтальмохірургії; Лікування післяопераційних ускладнень (запальні процеси, тромбози, набряки), спайкової хвороби, посттравматичних та лімфатичних набряків, пластичні та реконструктивні операції; Травми, переломи, дисторсії, вивихи, забиті місця, хронічні посттравматичні процеси, запалення м'яких тканин, опіки, травми в спортивній медицині; ревматоїдний артрит; бронхіт, запалення легень; панкреатит; атопічний дерматит; профілактика атеросклерозу

Ще не було питань.