Похожие препараты

749.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Піобактеріофаг комплексний рідкийІнструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Розчин для прийому внутрішньо та місцевого застосування 1 фл.
суміш стерильних фільтратів фаголізатів стафілококів, стрептококів, ентерококів, протею, клебсієлл (пневмонії та окситоку), синьогнійної та кишкової паличок 100 мл

Консервант: хінозол 0.0001 г/мл


Фармакологічна дія

Піобактеріофаг комплексний рідкий має здатність специфічно лізувати бактерії стафілококів, стрептококів, ентерококів, протею, клебсієл пневмонія та окситоку, синьогнійної та кишкової паличок.

Показання

Лікування та профілактика гнійно-запальних та кишкових захворювань, викликаних стафілококами, ентерококами, стрептококами, синьогнійною паличкою, клебсієлами, патогенною кишковою паличкою різних серогруп, протеєм при внутрішньому, ректальному та зовнішньому застосуванні:

- захворювання вуха, горла, носа, дихальних шляхів та легень: запалення пазух носа, середнього вуха, ангіна, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія, плеврит;

- хірургічні інфекції: нагноєння ран, опіки, абсцес, флегмона, фурункули, карбункули, гідроаденіт, панариції, парапроктит, мастит, бурсит, остеомієліт;

урогенітальні інфекції: уретрит, цистит, пієлонефрит, кольпіт, ендометрит, сальпінгоофорит;

посттравматичні кон'юнктивіти, кератокон'юнктивіти, гнійні виразки рогівки та іридоцикліти;

- Ентеральні інфекції: гастроентероколіт, холецистит, дисбактеріоз;

- Генералізовані септичні захворювання;

- Гнійно-запальні захворювання новонароджених: омфаліт, піодермія, кон'юнктивіт, гастроентероколіт, сепсис та ін;

— інші захворювання, спричинені бактеріями стафілококів, стрептококів, ентерококів, протею, клебсієлл пневмонія та окситоку, синьогнійної та кишкової паличок.

З профілактичною метою препарат використовують для обробки операційних та свіжоінфікованих ран, а також для профілактики внутрішньолікарняних інфекцій за епідемічними показаннями.

Важливою умовою ефективної фаготерапії є попереднє визначення фагочутливості збудника.

Режим дозування

Лікування гнійно-запальних захворювань із локалізованими ураженнями має проводитися одночасно як місцево, так і через рот, 7-20 днів (за клінічними показаннями).

Залежно від характеру осередку інфекції бактеріофаг застосовують:

1. Місцево у вигляді зрошення, примочок та тампонування рідким фагом у кількості до 200 мл залежно від розмірів ураженої ділянки. При абсцесах бактеріофаг вводять у порожнину осередку після видалення гною пункцією. Кількість препарату, що вводиться, повинна бути дещо меншою за обсяг віддаленого гною. При остеомієліті після
відповідної хірургічної обробки у рану вливають бактеріофаг по 10-20 мл.

2. Введення у порожнини – плевральну, суглобову та інші обмежені порожнини до 100 мл бактеріофага, після чого залишають капілярний дренаж, через який протягом декількох днів повторно вводять бактеріофаг.

3. При циститах, пієлонефритах, уретритах препарат приймають внутрішньо. Якщо порожнину сечового міхура або ниркової балії дреновані, бактеріофаг вводять через цистостому або нефростому 1-2 рази на день по 20-50 мл у сечовий міхур і по 5-7 мл у ниркову балію.

4. При гнійно-запальних гінекологічних захворюваннях препарат вводять у порожнину вагіни, матки у дозі 5-10 мл щоденно одноразово.

5. При гнійно-запальних захворюваннях вуха, горла, носа препарат вводять у дозі 2-10 мл 1-3 десь у день. Бактеріофаг використовують для полоскання, промивання, закапування, введення змочених турундів (залишаючи їх на 1 годину).

6. При кон'юнктивітах і кератокон'юнктивітах препарат закопують по 2-3 краплі 4-5 разів на добу, при гнійній виразці рогівки - по 4-5 крапель, при гнійних іридоциклітах препарат застосовують по 6-8 крапель кожні 3 години в поєднанні з прийомом внутрішньо.

7. При лікуванні стоматитів та хронічних генералізованих парадонтитів препарат використовують у вигляді полоскань порожнини рота 3-4 рази на день у дозі 10-20 мл, а також введенням у пародонтальні кишені турунд, просочених піобактеріофагом, на 5-10 хвилин.

8. При кишкових формах захворювання, захворюваннях внутрішніх органів, дисбактеріозі бактеріофаг застосовують через рот та в клізмі. Через рот бактеріофаг дають 3 рази на добу натщесерце за 1 год до їди. У вигляді клізм призначають 1 раз/сут замість одного прийому через рот.

Рекомендовані дозування препарату

Вік Доза на 1 прийом (мл)
через рот у клізмі
0-6 міс 5 10
6-12 міс 10 20
від 1 року до 3 років 15 30
від 3 років до 8 років 20 40
від 8 років та старше 30 50

Застосування бактеріофагів не відкидає використання інших антибактеріальних препаратів. У разі якщо до застосування бактеріофага для лікування ран застосовувалися хімічні антисептики, рана повинна бути ретельно промита стерильним 0.9% розчином натрію хлориду.

Застосування бактеріофага в дітей віком (до 6 місяців). При сепсисі, ентероколіті новонароджених, включаючи недоношених дітей, бактеріофаг застосовують у вигляді високих клізм (через газовідвідну трубку або катетер) 2-3 рази на добу (див. табл.). За відсутності блювоти та відрижки можливе застосування препарату через рот. У цьому випадку він поєднується з грудним молоком. Можливе поєднання ректального (у клізмах) та перорального (через рот) застосування препарату. Курс лікування 5-15 днів. При рецидивному перебігу захворювання можливе проведення повторних курсів лікування. З метою профілактики сепсису та ентероколіту при внутрішньоутробному інфікуванні або небезпеці виникнення внутрішньолікарняної інфекції у новонароджених дітей бактеріофаг застосовують у вигляді клізм 2 рази на день протягом 5-7 днів.

При лікуванні омфалітів, піодермії, інфікованих ран препарат застосовують у вигляді аплікацій щодня дворазово (марлеву серветку змочують бактеріофагом та накладають на пупкову ранку або на уражену ділянку шкіри).

Побічна дія

Не встановлено.

Протипоказання до застосування

Немає.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Можливе застосування препарату при вагітності та в період грудного вигодовування за показаннями.

Застосування у дітей

Застосування можливе згідно з режимом дозування.

Застосування у пацієнтів похилого віку

Застосування можливе згідно з режимом дозування.

особливі вказівки

Перед вживанням флакон із рідким бактеріофагом необхідно збовтувати. При помутнінні не вживати!

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Відомості про можливий вплив лікарського засобу на здатність керувати транспортними засобами, механізмами відсутні.

Передозування

Заходи надання допомоги при передозуванні не встановлені.

Лікарська взаємодія

Застосування препарату можливе у поєднанні з іншими лікарськими засобами, у т.ч. з антибіотиками.

Умови та термін зберігання

Зберігання відповідно до СП 3.3.2.1248-03 при температурі від 2 до 8 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Заморожування не допускається. Термін придатності – 2 роки.

Транспортування відповідно до СП 3.3.2.1248-03 за температури від 2° до 8°С, допускається транспортування за температури від 9° до 25°С не більше 1 місяця. Заморожування не допускається.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта.
Для опису препарату
Назва Піобактеріофаг
Діюча речовина Піобактеріофаг
Фармакологічна група Вакцини, сироватки, фаги та анатоксини
Форма випуску Розчин
Код ATX V03A
Показання для лікування Уретрит, цистит, пієлонефрит, кольпіт, ендометрит, сальпінгоофорит. Посттравматичні кон'юнктивіти, кератокон'юнктивіти, гнійні виразки рогівки та іридоцикліти, запалення пазух носа, середнього вуха, ангіна, фарингіт, фарингіт, фарингіт , флегмона, фурункули, карбункули, гідроаденіт, панариції, парапроктит, мастит, бурсит, остеомієліт, гастроентероколіт, холецистит, дисбактеріоз, омфаліт, піодермія, кон'юнктивіт, гастроентероколіт, сепсис.

Ще не було питань.

Мітки: Бактеріофаг Піобактеріофаг 100 мл