Похожие препараты

483.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Піобактеріофаг поливалентний очищений


Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка
Розчин для прийому внутрішньо, місцевого та зовнішнього застосування 1 фл.
суміш очищених фільтратів фаголізатів бактерій Staphylococcus, Streptococcus, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli 20 мл

Консервант: 8-гідроксихіноліну сульфат - 0.0001 г/мл (зміст розрахунковий) або 8-гідроксихіноліну сульфату моногідрат - 0.0001 г/мл (у перерахунку на гідроксихіноліну сульфат, зміст розрахунковий).


Фармакологічна дія

Препарат має здатність специфічно лізувати бактерії Staphylococcus, Streptococcus, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli.

Показання

Лікування та профілактика різних форм гнійно-запальних та ентеральних захворювань, викликаних бактеріями Staphylococcus, Streptococcus, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli:

- захворювання ШКТ (гастроентероколіт, холецистит, панкреатит, дисбактеріоз кишечника);

- запальні захворювання новонароджених та дітей раннього віку (гастроентероколіт, дисбактеріоз кишечника, омфаліт, пемфігус, піодермія, септицемія та септикопіємія різної локалізації);

- хірургічні інфекції (нагноєння ран, гнійні ураження шкіри, опіки, перитоніт, плеврит, мастит, остеомієліт);

- Урогенітальні інфекції (цистит, пієлонефрит, ендометрит, вульвіт, бартолініт, кольпіт, сальпінгоофорит);

- гнійно-запальні захворювання вуха, горла, носа, пазух носа, ротової порожнини, глотки, гортані, легенів та плеври (отит, ангіна, фарингіт, стоматит, пародонтит, гайморит, фронтит, пневмонія, плеврит);

посттравматичний кон'юнктивіт, кератокон'юнктивіт, гнійна виразка рогівки та іридоцикліт;

- Профілактика внутрішньолікарняних інфекцій, викликаних бактеріями Staphylococcus, Streptococcus, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli.

Важливою умовою ефективної фаготерапії є попереднє визначення фагочутливості збудника.

Режим дозування

Перед використанням флакон з бактеріофагом необхідно збовтати та переглянути. Препарат повинен бути прозорим та не містити осаду.

Увага! При помутнінні препарат не застосовувати!

Внаслідок вмісту в препараті живильного середовища, в якому можуть розвиватися бактерії з навколишнього середовища, викликаючи помутніння препарату, необхідно при розтині флакона дотримуватись наступних правил:

- Ретельно мити руки;

- обробити ковпачок спиртовмісним розчином; зняти ковпачок, не відкриваючи пробки;

- Не класти пробку внутрішньою поверхнею на стіл або інші предмети;

- Не залишати флакон відкритим;

- Розкритий флакон зберігати тільки в холодильнику.

При використанні малих доз (2-8 крапель) препарат необхідно відбирати стерильним шприцом обсягом 0.5-1 мл.

Препарат із розкритого флакона при дотриманні умов зберігання, перерахованих вище правил і відсутності помутніння може бути використаний протягом усього терміну придатності.

Препарат використовують для прийому внутрішньо (через рот), у вигляді клізм, аплікацій, зрошень, введення в порожнини ран, вагіни, матки, носа, пазух носа, а також у дреновані порожнини: абсцесів, черевну, плевральну, сечового міхура, ниркової балії.

Всередину препарат приймають натще за 0.5-1 годину до їди.

Рекомендовані дозування препарату

Вік пацієнта Доза на 1 прийом за різних способів введення препарату
всередину (мл) у клізмі (мл)
0-6 міс 5 10
6-12 міс 10 20
Від 1 до 3 років 15 20-30
Від 3 до 8 років 20 30-40
Від 8 років та старше 20-30 40-50

Лікування гнійно-запальних захворювань із локалізованими ураженнями має проводитися одночасно як місцево, так і прийомом препарату внутрішньо.

У разі обробки порожнини гнійного осередку хімічними антисептиками перед застосуванням бактеріофага вона має бути промита стерильним 0.9 % розчином натрію хлориду.

При лікуванні ангіни, фарингіту, ларингіту препарат використовують для полоскань ротової порожнини та глотки 3 рази на день по 10-20 мл, курс лікування 7-10 днів.

При лікуванні бронхіту, пневмонії препарат приймають внутрішньо 3 рази на день по 10-20 мл, а також застосовують у вигляді аерозолів та інгаляцій (без підігріву та використання ультразвуку), курс лікування 15-20 днів.

При лікуванні отиту препарат використовують для промивання та введення в порожнину середнього вуха по 2-5 мл 1-3 рази на день. Курс лікування 7-15 днів.

При лікуванні запалення пазух носа препарат використовують для промивання порожнини носа, носоглотки та пазух носа в дозі 5-10 мл та введення в пазухи 2-3 мл. Процедуру повторюють щодня одноразово протягом 7-10 днів. Крім того, препарат вводять у порожнину носа у вигляді турунд, змочених бактеріофагом, по черзі до кожного носового ходу і залишають протягом 0,5-1 години. Процедуру повторюють 3 десь у день, курс лікування 7-15 днів.

При лікуванні стоматиту та хронічного пародонтиту препарат використовують у вигляді полоскань ротової порожнини 3-4 рази на день у дозі 10-20 мл, а також введенням у пародонтальні кишені турунд, просочених бактеріофагом, на 5-10 хв, курс лікування 7-10 днів.

При кон'юнктивіті та кератокон'юнктивіті препарат застосовують по 2-3 краплі 4-5 разів на день, курс лікування 5-7 днів; при гнійній виразці рогівки - по 4-5 крапель на день протягом 7-10 днів, при гнійному іридоцикліті - по 6-8 крапель кожні 3 години у поєднанні з прийомом внутрішньо у терапевтичних дозуваннях протягом 7-10 днів.

При абсцесі після розтину та видалення гнійного вмісту препарат вводять у кількості меншій, ніж об'єм віддаленого гною щодня одноразово, курс лікування 7-10 днів.

При перитоніті та плевриті препарат вводять у дреновані порожнини - черевну та плевральну через дренажні трубки щодня одноразово 20-70 мл, курс лікування 10-15 днів.

При остеомієліті препарат вводять у порожнину рани через турунди, дренажі у кількості 10-30 мл щодня одноразово, курс лікування 15-20 днів.

При лікуванні маститу, нагноєння ран та опіків , препарат застосовують у вигляді зрошення, аплікацій, пов'язок, введення в дренаж у дозі 5-50 мл залежно від вогнища ураження не менше 1 разу на день, курс лікування 10-15 днів.

При лікуванні гнійно-запальних гінекологічних захворювань (нагноєння ран, ендометриту, вульвіта, бартолініту, кольпіту, сальпінгоофориту) препарат використовують для зрошень, аплікацій, вводять у порожнини ран, вагіни, матки по 5-20 мл один раз на день протягом 7-10 днів.

При циститі, пієлонефриті, уретриті препарат приймають внутрішньо у терапевтичній дозі 3 рази на день за 1 годину до їди протягом 10-20 днів. У разі, якщо порожнину сечового міхура чи ниркової балії дреновані, препарат вводять через цистостому чи нефростому 1-3 десь у день по 20-50 мл сечовий міхур і 5-7 мл ниркову балію, курс лікування 7-15 днів.

При гастроентероколіті, панкреатиті, холециститі, а також дисбактеріозі кишечника бактеріофаг приймають внутрішньо у вікових дозах 3 рази на день за 1 годину до їди протягом 7-15 днів (за клінічними показаннями). При неприборканому блюванні препарат застосовують у вигляді високих клізм 2-3 рази на день по 20-40 мл. При дисбактеріозі кишечника препарат може застосовуватись із препаратами нормофлори.

Для профілактики внутрішньолікарняних хірургічних інфекцій препарат використовують для обробки післяопераційних та свіжоінфікованих ран у дозі 5-50 мл залежно від вогнища ураження щодня одноразово протягом 5-7 днів.

Застосування препарату у дітей віком до 1 року (включаючи недоношених дітей)

При гастроентероколіті, пневмонії та сепсисі новонароджених препарат застосовують через рот 2-3 рази на добу по 3-5 мл за 30 хвилин до годування. У випадках неприборканого блювання препарат застосовують у вигляді високих клізм (через газовідвідну трубку або катетер) щодня одноразово в дозі 5-10 мл. Можливе поєднання ректального (у вигляді високих клізм) та перорального застосування препарату. Курс лікування 7-15 днів (за клінічними показаннями). При рецидивному перебігу захворювання можливе повторне проведення курсів лікування.

При лікуванні омфаліту, піодермії, інфікованих ран бактеріофаг застосовують у вигляді аплікацій по 5-10 мл 2-3 рази на день (марлеву серветку змочують бактеріофагом і накладають на пупкову ранку або уражену ділянку шкіри) протягом 7-15 днів.

З метою профілактики виникнення внутрішньолікарняної інфекції у новонароджених дітей бактеріофаг застосовують за епідемічними показаннями внутрішньо по 3-5 мл 3 рази на день за 30 хвилин до годування протягом усього терміну перебування у стаціонарі.

Побічна дія

Не встановлені.

Протипоказання до застосування

Немає.

Застосування у дітей

Застосування можливе згідно з режимом дозування.

Лікарська взаємодія

Застосування препарату не виключає використання інших антибактеріальних та протизапальних препаратів.

Умови та термін зберігання

Препарат зберігають (у недоступному для дітей місці) та транспортують відповідно до СП 3.3.2.1248-03 при температурі від 2 до 8°С. Допускається транспортування за нормальної температури від 8 до 25°З трохи більше 1 месяца. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта.
Для опису препарату
Назва Піобактеріофаг
Діюча речовина Піобактеріофаг
Фармакологічна група Вакцини, сироватки, фаги, анатоксини.
Форма випуску Розчин
Код ATX V03A
Показання для лікування Захворювання, викликані стафілококами, стрептококами, кишковою та синьогнійною бактеріями, протеєм, клебсієлами пневмонії.

Ще не було питань.

Мітки: Піобактеріофаг полив. очищ.20мл №1