Похожие препараты

1 743.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Базірон ас

Діюча речовина:
Бензоїл пероксид (Benzoyl peroxide)

Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Гель для зовнішнього застосування 5% білий або майже білий однорідний без сторонніх часток із характерним запахом.

100 г
бензоїлу пероксид 5 г

допоміжні речовини: метакрилової кислоти сополімер - 2 г, полоксамер 182 - 0.2 г, карбомер 940 - 0.8 г, гліцерол - 4 г, динатрію едетат - 0.1 г, докузат натрію - 0.05 г, пропіленгліколь - 0 г, , гідроксид натрію - до pH 5.1-5.5, вода очищена - до 100 г.


Фармакологічна дія

Бензоїлу пероксид проявляє протимікробну активність щодо Propionibacterium acnes та Staphylococcus epidermidis. Чинить кератолітичну дію, покращує оксигенацію тканин, пригнічує продукцію шкірного сала в сальних залозах.

Фармакокінетика

Проникнення бензоїлу пероксиду через низьку шкіру.

Основна частина бензоїлу пероксиду перетворюється на бензойну кислоту, яка після абсорбції потрапляє в системний кровотік і швидко виводиться нирками. Відсутня кумуляція у тканинах.

Нашкірне застосування препарату Базірон АС у терапевтичних дозах не призводить до побічних ефектів системної дії.

Показання

Вугровий висип.

Режим дозування

Тільки для зовнішнього застосування.

Спосіб застосування: легким дотиком рівномірно наносити гель на уражену поверхню один або двічі на добу (вранці та ввечері) на чисту суху шкіру. Пацієнтам із чутливою шкірою рекомендується наносити гель 1 раз на добу у вечірній час.

Терапевтичний ефект розвивається після 4 тижнів лікування, стійке покращення після 3-х місячного лікування.

Повторний курс можливий після консультації із лікарем.

Побічна дія

Усі небажані реакції, виявлені під час клінічних досліджень, пов'язані з порушеннями шкіри. При зменшенні частоти застосування препарату або відміні лікування вони мають оборотний характер.

Визначення категорій частоти небажаних ефектів: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 до <1/10), нечасто (≥1/1000 до <1/100), рідко (≥1/10 000 до < 1/1000), дуже рідко (<1/10 000), невідомо (частота народження не піддається оцінці на підставі доступних даних).

З боку шкіри та підшкірних тканин
дуже часто (≥1/10) сухість шкіри
еритема
лущення шкіри (десквамація)
відчуття печіння шкіри
часто (≥1/100 до <1/10) свербіж
болючість шкіри (біль, поколювання)
подразнення шкіри (контактний дерматит)
нечасто (≥1/1000 до <1/100) алергічний контактний дерматит

У післяреєстраційний період були також відмічені випадки набряклості обличчя та алергічних реакцій, включаючи гіперчутливість у місці нанесення та анафілаксію з невстановленою частотою народження.

Якщо будь-які з побічних ефектів, що вказані в інструкції, посилюються або відзначаються будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, слід негайно повідомити про це лікаря.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату;

- Дитячий вік до 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Клінічний досвід зовнішнього застосування бензоїлу пероксиду при вагітності відсутній або має обмежений характер. Дані про його вплив на репродуктивну функцію, фертильність, або пери- та постнатальний розвиток, а також властивості тератогенності та ембріотоксичності препарату при застосуванні у тварин також відсутні. При широкомасштабному клінічному застосуванні для лікування вугрової висипки в масових концентраціях до 10% протягом кількох десятиліть, бензоїлу пероксид не викликав на ці показники в організмі людини. Бензоїлу пероксид слід застосовувати у вагітних жінок лише за наявності чітких показань після консультації з лікарем.

Невідомо, чи бензоїлу виділяється пероксид або його метаболіти з грудним молоком у людини. Ризик для новонароджених/дітей не може бути виключений. Щоб уникнути контакту немовляти з препаратом у період грудного вигодовування, слід уникати нанесення гелю. АС на ділянку грудей.

Застосування у дітей

Протипоказано: дитячий вік до 12 років.

особливі вказівки

При першому застосуванні препарату може виникнути відчуття легкого печіння, а протягом кількох днів – почервоніння та лущення шкіри. У більшості пацієнтів у перші тижні лікування з'являється помітне лущення шкіри. Це не є небезпечним і, як правило, проходить протягом одного або двох днів при тимчасовому припиненні лікування. При виникненні тяжкого подразнення шкіри слід зменшити частоту застосування препарату, тимчасово або повністю припинити застосування препарату.

При застосуванні бензоїлу пероксиду можуть виникати такі симптоми, як набряки та утворення пухирів на шкірі. У цьому випадку слід припинити лікування препаратом.

При нанесенні гелю слід уникати його потрапляння на слизові оболонки очей, рота та носа. При випадковому попаданні препарату на слизові оболонки необхідно ретельно промити теплою водою. Слід бути обережними при нанесенні препарату на область шиї та інші чутливі області.

Слід уникати надмірної дії сонячного світла та УФ випромінювання, які є додатковою причиною подразнення шкіри.

Через ризик розвитку сенсибілізації гель бензоїлу пероксиду не слід наносити на пошкоджену шкіру.

Контакт із забарвленими матеріалами, включаючи волосся та пофарбовані тканини, може призвести до зміни їх кольору або знебарвлення.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами

Гель Базірон АС не впливає на здатність до керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Передозування

Бензоїлу пероксид гель є препаратом, який призначений тільки для зовнішнього застосування. Надмірне нанесення препарату не призведе до більш швидкого досягнення результату або отримання більш вираженого ефекту, проте може розвинутись сильне подразнення. У такому разі лікування препаратом слід припинити та призначити відповідну симптоматичну терапію.

Лікарська взаємодія

Інформація про взаємодію бензоїлу пероксиду з іншими лікарськими засобами, які можуть застосовуватися зовнішньо та одночасно з бензоїлу пероксидом відсутня. Однак не рекомендується одночасне використання засобів з відлущуючим, підсушуючим або дратівливим ефектом (наприклад, засоби, що містять спирт).

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Чи не заморожувати. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.
Для опису препарату
Назва Базірон
Діюча речовина Бензоїлу пероксид
Фармакологічна група Антисептики та дезінфікуючі засоби
Форма випуску Гель
Код ATX D01AE01
Показання для лікування Вугри

Ще не було питань.

Вугровий висип. Що робити, як лікувати прищі і чи можна їх давити?
Вугровий висип. Що робити, як лікувати прищі і чи можна їх давити?
Вугровий висип. Як лікувати прищі і чи можна їх давити? Вугрі або Акне - це запальне захворювання шкіри, що викликається змінами в пилосебаційних структурах (складаються з волосяного фолікула та сальної залози). Акне (юнацькі вугрі, вугрі) зазвичай ..

Мітки: Базирон АС гель 5% 40г Лабораторія Галдерма Франція