Похожие препараты

446.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Деринат


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка

Розчин для внутрішньовенного введення прозорий, безбарвний, без сторонніх включень.

1 мл 1 фл.
дезоксирибонуклеат натрію 15 мг 75 мг
(З молок лососевих риб)

Допоміжні речовини: хлорид натрію (0.9 г), вода д/і (до 100 мл).


Фармакологічна дія

Імуномодулятор, що впливає на клітинний та гуморальний імунітет. Імуномодулюючий ефект Деринату обумовлений стимуляцією В-лімфоцитів, активацією Т-хелперів. Деринат активує неспецифічну резистентність організму, оптимізуючи запальні реакції та імунну відповідь на бактеріальні, вірусні та грибкові антигени. Деринат стимулює репаративні та регенераторні процеси.

Підвищує резистентність організму до інфекцій. Регулює гемопоез (нормалізуючи кількість лейкоцитів, лімфоцитів, гранулоцитів, фагоцитів, тромбоцитів). Маючи виражену лімфотропність, Деринат стимулює дренажно-детоксикаційну функцію лімфатичної системи Деринат суттєво знижує чутливість клітин до шкідливої дії хіміотерапевтичних препаратів та променевої терапії.

Фармакокінетика

Всмоктування та розподіл

Швидко абсорбується з місця ін'єкції при внутрішньом'язовому введенні та по лімфатичних шляхах розподіляється в органах та тканинах. Дезоксирибонуклеат натрію має високу тропність до органів кровотворення, бере активну участь у клітинному метаболізмі, вбудовуючись у клітинні структури. Максимально накопичується в кістковому мозку, лімфатичних вузлах, тимусі, селезінці, меншою мірою – у печінці, головному мозку, шлунку, тонкій та товстій кишці.

У фазу інтенсивного надходження препарату в кров відбувається перерозподіл між плазмою та форменими елементами крові, паралельно з метаболізмом та виведенням. Після одноразової ін'єкції для всіх фармакокінетичних кривих, що описують зміну концентрації препарату у вивчених органах та тканинах, характерна швидка фаза підвищення та швидка фаза зниження концентрації в інтервалі 5-24 год. Після внутрішньом'язового введення Cmax досягається через 5 год. . C max препарату у головному мозку досягається через 30 хв.

Метаболізм та виведення

Дезоксирибонуклеат натрію метаболізується в організмі. Виводиться в основному нирками та частково з калом. T 1/2 при внутрішньом'язовому введенні становить 72.3 год.

Показання

- Радіаційні поразки;

- Порушення гемопоезу;

— мієлодепресія та резистентність до цитостатиків у онкологічних хворих, що розвинулася на тлі цитостатичної та/або променевої терапії (стабілізація гемопоезу, зниження кардіо- та мієлотоксичності хіміопрепаратів);

- стоматити, індуковані цитостатичною терапією;

- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ерозивний гастродуоденіт;

- ІХС;

- Облітеруючі захворювання судин нижніх кінцівок II-III стадії;

- трофічні виразки, що довго не гояться рани;

- одонтогенний сепсис, гнійно-септичні ускладнення;

- ревматоїдний артрит;

- Опікова хвороба;

— передопераційний та післяопераційний періоди (у хірургічній практиці);

- Хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз;

- Ендометрит, сальпінгоофорит, ендометріоз, міоми;

- Простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози;

- хронічні обструктивні захворювання легень;

- туберкульоз легень, запальні захворювання дихальних шляхів.

Режим дозування

Деринат призначають дорослим внутрішньом'язово (протягом 1-2 хв) у середній разовій дозі 75 мг (5 мл розчину для внутрішньом'язового введення 15 мг/мл) з інтервалом введення 24-72 год.

При ІХС призначають внутрішньом'язово 5 мл розчину 15 мг/мл через 48-72 год, курс лікування - 10 ін'єкцій.

При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки призначають внутрішньом'язово 5 мл розчину 15 мг/мл через 48 год, курс лікування – 5 ін'єкцій.

При онкологічних захворюваннях – в/м 5 мл (75 мг/добу) через 24-72 год, курс лікування – 10 ін'єкцій.

У гінекології (ендометрит, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, сальпінгоофорит, міоми, ендометріоз) – в/м 5 мл розчину 15 мг/мл через 24-48 год, курс лікування – 10 ін'єкцій.

В андрології (простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози) – в/м 5 мл розчину 15 мг/мл через 24-48 год, курс лікування – 10 ін'єкцій.

При туберкульозі – в/м 5 мл розчину 15 мг/мл через 24-48 год, курс лікування – 10-15 ін'єкцій.

При гострих запальних захворюваннях – в/м 5 мл розчину 15 мг/мл через 24-72 год, курс лікування – 3-5 ін'єкцій.

При хронічних запальних захворюваннях - в/м 5 мл розчину 15 мг/мл: перші 5 ін'єкцій з інтервалом 24 години кожна, наступні - кожна з інтервалом 72 години, загальний курс лікування - 10 ін'єкцій.

При використанні розчину 15 мг/мл по 2 мл внутрішньом'язово ін'єкції проводять щодня, роблячи перерахунок, до досягнення курсової дози 375-750 мг.

У дітей кратність внутрішньом'язового введення препарату та ж, що й у дорослих. Дітям до 2 років препарат призначають у середній разовій дозі 7.5 мг (0.5 мл розчину для внутрішньом'язового введення 15 мг/мл); дітям віком від 2 до 10 років разова доза визначається із розрахунку 0.5 мл препарату на рік життя; дітям старше 10 років середня разова доза становить 75 мг (5 мл розчину для внутрішньом'язового введення 15 мг/мл), курсова доза - до 5 ін'єкцій препарату.

Побічна дія

Можливо: у хворих на цукровий діабет відзначається гіпоглікемічна дія, яку слід враховувати, контролюючи рівень глюкози у крові.

Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Пацієнтка має бути попереджена, що перед застосуванням препарату при вагітності та в період лактації необхідна консультація лікаря. При необхідності призначення препарату при вагітності слід оцінити очікувану користь матері та потенційний ризик для плода.

Застосування у дітей

У дітей кратність внутрішньом'язового введення препарату та ж, що й у дорослих. Дітям віком до 2 років препарат призначають у середній разовій дозі 7.5 мг (0.5 мл розчину для внутрішньом'язового введення 15 мг/мл), у дітей віком від 2 до 10 років разова доза визначається з розрахунку 0.5 мл препарату на рік життя. У дітей віком від 10 років середня разова доза становить 75 мг (5 мл розчину для внутрішньом'язового введення 15 мг/мл), курсова доза - до 5 ін'єкцій препарату.

особливі вказівки

Препарат не має ембріотоксичної, тератогенної та канцерогенної дії.

Можливе підшкірне введення препарату.

Препарат потенціює терапевтичний ефект базисної терапії при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки.

Деринат знижує ятрогенність базисних препаратів при лікуванні ревматоїдного артриту з досягненням 50% і 70% поліпшення за комплексними показниками активності хвороби.

При хірургічному сепсисі введення Деринату до складу комплексної терапії спричиняє зниження рівня інтоксикації, активацію імунітету, нормалізацію кровотворення, покращує роботу органів, відповідальних за процеси детоксикації внутрішнього середовища організму (в т.ч. лімфовузли, селезінка).

За даними останніх клінічних досліджень доведено ефективність Деринату у хворих із загостренням ХОЗЛ різного ступеня тяжкості на фоні стандартної терапії. Призначають внутрішньом'язово 5 мл розчину 15 мг/мл через 24-48 год, курс лікування - 5-10 ін'єкцій.

Передозування

Симптомів передозування не було.

Лікарська взаємодія

Застосування Деринату в комплексній терапії дозволяє підвищити ефективність та скоротити тривалість терапії, при значному зменшенні доз антибіотиків та противірусних засобів зі збільшенням періодів ремісії.

Деринат підвищує ефективність протипухлинних антибіотиків антрациклінового ряду, цитостатиків.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей сухому, захищеному від світла місці при температурі від 4°С до 20°С. Термін придатності – 5 років.

Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.
Для опису препарату
Назва Деринат
Діюча речовина Дезоксирибонуклеат натрію
Фармакологічна група Інші імуномодулятори
Форма випуску Розчин
Код ATX B03XA
Показання для лікування Обмороження, Гангрена, не класифікована в інших рубриках, Інші запальні хвороби піхви та вульви, Хвороба заднього проходу та прямої кишки неуточнена.

Ще не було питань.

Мітки: Деринат 1, 5% 5 мл краплі з крапельною. у поліетилені