Похожие препараты

648.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Діфферін

Інструкція
Форма випуску, склад та упаковка

Крем для зовнішнього застосування 0,1% білого кольору.

1 г
адапален 1 мг

допоміжні речовини: карбомер 974Р (934P) - 4.5 мг, макроголу метилдекстрози сесквістеарат - 35 мг, гліцерол - 30 мг, сквалан натуральний - 60 мг, метилдекстрози сесквістеарат - 35 мг, дина1 2 мг, феноксиетанол – 5 мг, циклометикон – 130 мг, натрію гідроксид – до pH 6.50.15, вода очищена – до 1 г.

30 г – туби алюмінієві (1) – пачки картонні.


Фармакологічна дія

Адапален - метаболіт ретиноїду, який діє на патологічний механізм розвитку Acne vulgaris, є сильним модулятором клітинної диференціювання та кератинізації та має комедонолітичну та протизапальну активність. Механізм дії адапалену заснований на взаємодії зі специфічними γ - рецепторами епідермальних клітин шкіри. В результаті дії адапалена відбувається зниження "зчепленості" епітеліальних клітин у гирлі сально-волосяного фолікула та зменшення утворення мікрокомедонів.

Адапален виявляє протизапальну дію in vivo та in vitro, впливаючи на фактори запалення шляхом інгібування міграції лейкоцитів в осередку запалення, пригнічує хемотаксичну та хемокінетичну відповіді поліморфноядерних лейкоцитів людини та пригнічує метаболізм арахідонової кислоти.


Фармакокінетика

Абсорбція адапалена через шкіру дуже низька (близько 4% дози). Екскреція з організму відбувається головним чином через жовч.


Показання

Вугровий висип легкого та середнього ступеня тяжкості, в т.ч. за наявності комедонів, папул та пустул.


Режим дозування

Тільки для зовнішнього застосування.

Спосіб застосування: гель або крем слід наносити тонким шаром на уражені висипом вугрів ділянки шкіри 1 раз/сут перед сном на чисту суху шкіру, уникаючи потрапляння препарату в очі, на губи, слизові оболонки і куточки носа.

Помітне клінічне покращення розвивається після 4-8 тижнів лікування, стійке покращення після 3-х місячного курсу лікування.

Оскільки при лікуванні висипу вугрів прийнято чергування методів терапії, то через 3 місяці терапії препаратом рекомендується проконсультуватися з лікарем про подальшу терапію.


Побічна дія

Препарат Діфферін може викликати такі небажані лікарські реакції.

Частота народження Небажана лікарська реакція
З боку шкіри та підшкірних тканин
часто (≥1/100 до <1/10) сухість шкіри
подразнення шкіри
відчуття печіння шкіри
еритема
нечасто (≥1/1000 до <1/100) контактний дерматит
відчуття дискомфорту
сонячний опік
свербіж
лущення шкіри
вугровий висип
частота невідома* алергічний дерматит (алергічний контактний дерматит)
хворобливість шкіри
припухлість шкіри
роздратування повік
еритема повік
свербіж повік
припухлість повік

*дані післяреєстраційного спостереження

Якщо будь-які з побічних ефектів, що вказані в інструкції, посилюються або відзначаються будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, слід негайно повідомити про це лікаря.


Протипоказання до застосування

- Підвищена чутливість до адапалена або будь-якої з допоміжних речовин;

- дитячий вік до 12 років (ефективність та безпека препарату для даної вікової категорії не встановлена).


Застосування при вагітності та годуванні груддю

Клінічний досвід зовнішнього застосування адапалену при вагітності має обмежений характер, проте доступні дані у пацієнток, які отримували препарат на ранніх термінах вагітності, не свідчать про його негативний вплив протягом вагітності або здоров'я плода.

У зв'язку з обмеженим характером наявних даних, а також через можливість незначного проникнення адапалена через шкіру, препарат Діфферин не слід застосовувати під час вагітності.

У разі настання вагітності лікування слід припинити.

Оскільки системна експозиція препарату Діфферін у жінок, що годують груддю, незначна, не передбачається будь-якого впливу на дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні. Препарат Діфферін можна застосовувати у період грудного вигодовування. Щоб уникнути контакту немовляти з препаратом при застосуванні препарату Діфферін у період грудного вигодовування слід уникати нанесення на ділянку грудей.


особливі вказівки

При підозрі на розвиток реакції підвищеної чутливості або тяжкої форми подразнення шкіри слід припинити застосування препарату.

У деяких випадках, залежно від ступеня подразнення шкіри, кількість нанесень може бути скорочена або лікування призупинено до зникнення ознак подразнення. Відновлення лікування можливе після консультації з лікарем.

Слід уникати потрапляння препарату в очі, рот, куточки носа та слизові оболонки. При випадковому попаданні препарату на слизові оболонки очей необхідно промити їх теплою водою.

Препарат не можна наносити на ушкоджену внаслідок травми (порізи чи садна), сонячного опіку або екзематозну шкіру.

Для лікування вузлуватих і конглобатних акне тяжкого ступеня застосовують системні антибактеріальні препарати адапален, бензоїлу пероксид або комбінацію адапален+бензоїлу пероксид. У цьому випадку адапален може застосовуватися для лікування висипу вугрів на обличчі, грудях або спині під наглядом лікаря.

Однак не слід застосовувати адапален у монотерапії у пацієнтів з тяжкою формою висипу угрів на великих ділянках шкіри.

Препарат у формі крему більш підходить для застосування на сухій та світлій шкірі.

Щоб уникнути подразнення шкіри при застосуванні адапалену, необхідно звести до мінімуму вплив сонячного світла та штучного УФ опромінення, включаючи лампи сонячного світла. Якщо уникнути впливу неможливо, рекомендується застосування сонцезахисних засобів та одягу для захисту оброблених препаратом ділянок шкіри.

При застосуванні препарату Діфферін можливе використання косметичних засобів, що не мають комедогенних або в'яжучих властивостей.

Препарат (гель та крем) Діфферін містить метилпарагідроксибензоат (Е218), який може викликати алергічні реакції під час або після завершення лікування. Гель містить пропіленгліколь, який може впливати на шкіру.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Препарат Діфферін не впливає на здатність до керування транспортними засобами та роботи з механізмами.


Передозування

Симптоми: надмірне нанесення препарату на шкіру не призведе до більш швидкого досягнення результату або отримання більш вираженого ефекту, проте при цьому може розвинутись почервоніння, лущення або дискомфорт. Препарат призначений лише для зовнішнього застосування.

Лікування: при випадковому ковтанні навіть незначної кількості препарату, слід промити шлунок, при необхідності проводять симптоматичну терапію.


Лікарська взаємодія

Всмоктування адапалену через шкіру низьке, тому його взаємодія із системними лікарськими препаратами малоймовірна.

Не встановлено взаємодії з іншими лікарськими засобами, які можуть застосовуватися зовнішньо та одночасно з препаратом Діфферін . При застосуванні препарату у вечірній час, вранці можна застосовувати такі препарати для зовнішнього лікування висипу вугрів, як розчини еритроміцину (до 4%) або кліндаміцину фосфату (1% у перерахунку на основу) або гелі бензоїлу пероксиду на водній основі (до 10%), оскільки ці препарати не викликають взаємної деградації або кумулятивного подразнення. Проте одночасно з адапаленом не слід застосовувати інші ретиноїди або препарати зі схожим механізмом дії.

Одночасне застосування препарату Діфферін та засобів для пілінгу, абразивних очищувальних засобів, а також засобів з підсушуючою, в'яжучою або дратівливою дією (ароматичних чи спиртовмісних засобів) не рекомендується.


Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°C. Чи не заморожувати. Термін придатності – 3 роки.


Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається без рецепта.
Для опису препарату
Назва Діфферін
Діюча речовина Адапален
Фармакологічна група Засіб проти вугрового висипу
Форма випуску Крем
Код ATX D10AD03
Показання для лікування Вугри звичайні

Ще не було питань.

Вугровий висип. Що робити, як лікувати прищі і чи можна їх давити?
Вугровий висип. Що робити, як лікувати прищі і чи можна їх давити?
Вугровий висип. Як лікувати прищі і чи можна їх давити? Вугрі або Акне - це запальне захворювання шкіри, що викликається змінами в пилосебаційних структурах (складаються з волосяного фолікула та сальної залози). Акне (юнацькі вугрі, вугрі) зазвичай ..

Мітки: Базирон АС (Діффері крем) 0.1% 30 г