Похожие препараты

95.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Емоксипін

Інструкція

Форма випуску

Емоксипін. Розчин для ін'єкцій.

Упаковка

10 ампул по 1мл.

Фармакологічна дія

Ангіопротектор, що зменшує проникність судинної стінки, є інгібітором вільнорадикальних процесів, антигіпоксантом та антиоксидантом.

Зменшує в'язкість крові та агрегацію тромбоцитів, підвищує вміст циклічних нуклеотидів (цАМФ та цГМФ) у тромбоцитах та тканинах мозку, має фібринолітичну активність, зменшує проникність судинної стінки та ступінь ризику розвитку крововиливів, сприяє їх розсмоктуванню. Розширює коронарні судини, в гострому періоді інфаркту міокарда обмежує величину вогнища некрозу, покращує скорочувальну здатність серця та функцію його провідної системи. При підвищеному АТ має гіпотензивний ефект. При гострих ішемічних порушеннях мозкового кровообігу зменшує тяжкість неврологічної симптоматики, підвищує стійкість тканини до гіпоксії та ішемії.

Має ретинопротекторні властивості, захищає сітківку від шкідливої дії світла високої інтенсивності, сприяє розсмоктуванню внутрішньоочних крововиливів, покращує мікроциркуляцію ока.

Показання

Субкон'юнктивальний та внутрішньоочний крововилив, ангіоретинопатія (в т.ч. діабетична), хоріоретинальна дистрофія (в т.ч. атеросклеротичного генезу), дистрофічні кератити, тромбоз судин сітківки, ускладнення міопії, захист рогівки дії світла високої інтенсивності (лазерні та сонячні опіки, при лазерокоагуляції), травма, запалення та опік рогівки, катаракта (в т.ч. профілактика у осіб старше 40 років), оперативні втручання на очах, стан після операції з приводу глаукоми з відшаруванням судинної оболонки .

Протипоказання

Гіперчутливість, вагітність.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності.

особливі вказівки

Лікування слід проводити під контролем артеріального тиску та згортання крові.

склад

1 мл розчину містять

Діюча речовина: метилетилпіридинолу гідрохлорид (емоксипін) 10 мг

Спосіб застосування та дози

Субкон'юнктивально чи парабульбарно, 1 раз на добу чи через день. Субкон'юнктивально – по 0.2-0.5 мл 1% розчину (2-5 мг), парабульбарно – 0.5-1 мл 1% розчину (5-1 мг). Тривалість лікування – 10-30 днів; можливе повторення курсу 2-3 рази на рік.

Побічні дії

Короткочасне збудження, сонливість, підвищення артеріального тиску, алергічні реакції (шкірні висипання та ін.), місцеві реакції – біль, печіння, свербіж, гіперемія, ущільнення параорбітальних тканин (розсмоктується самостійно).

Лікарська взаємодія

Фармацевтично не сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови зберігання

У захищеному від світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Для опису препарату
Назва Емоксипін
Діюча речовина Метилетилпіридинол
Фармакологічна група Антиоксидантний засіб. Препарат, що покращує мікроциркуляцію. Ангіопротектор.
Форма випуску Розчин для ін'єкцій
Код ATX S01X
Показання для лікування У неврології та нейрохірургії у комплексній терапії: геморагічний інсульт у відновлювальному періоді, ішемічний інсульт, минущі порушення мозкового кровообігу, хронічна недостатність мозкового кровообігу, черепно-мозкова травма (ЧМТ); післяопераційний період у хворих з черепно-мозковою травмою, оперованих з приводу епі-, субдуральних та внутрішньомозкових гематом, що поєднуються з забиттям головного мозку. У кардіології у комплексній терапії: гострий інфаркт міокарда; профілактика синдрому реперфузії; нестабільна стенокардія.

Ще не було питань.

Мітки: Емоксипін (Метилетилпіридинол) 10 мг/1 мл №10