Похожие препараты

266.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Емоксипін

Діюча речовина:
Метилетилпіридинол (Methylethylpiridinol)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Розчин для ін'єкцій 1 мл
метилетилпіридинолу гідрохлорид (емоксипін) 10 мг

Фармакологічна дія

Ангіопротектор, що зменшує проникність судинної стінки, є інгібітором вільнорадикальних процесів, антигіпоксантом та антиоксидантом.

Зменшує в'язкість крові та агрегацію тромбоцитів, підвищує вміст циклічних нуклеотидів (цАМФ та цГМФ) у тромбоцитах та тканинах мозку, має фібринолітичну активність, зменшує проникність судинної стінки та ступінь ризику розвитку крововиливів, сприяє їх розсмоктуванню. Розширює коронарні судини, в гострому періоді інфаркту міокарда обмежує величину вогнища некрозу, покращує скорочувальну здатність серця та функцію його провідної системи. При підвищеному АТ має гіпотензивний ефект. При гострих ішемічних порушеннях мозкового кровообігу зменшує тяжкість неврологічної симптоматики, підвищує стійкість тканини до гіпоксії та ішемії.

Має ретинопротекторні властивості, захищає сітківку від шкідливої дії світла високої інтенсивності, сприяє розсмоктуванню внутрішньоочних крововиливів, покращує мікроциркуляцію ока.

Показання

У складі комплексної терапії: наслідки порушення мозкового кровообігу ішемічного та геморагічного характеру, ЧМТ, післяопераційний період епі- та субдуральних гематом; гострий інфаркт міокарда, профілактика синдрому реперфузії, нестабільна стенокардія.

Субкон'юнктивальний та внутрішньоочний крововилив, ангіоретинопатія (в т.ч. діабетична), хоріоретинальна дистрофія (в т.ч. атеросклеротичного генезу), дистрофічні кератити, тромбоз судин сітківки, ускладнення міопії, захист рогівки дії світла високої інтенсивності (лазерні та сонячні опіки, при лазерокоагуляції), травма, запалення та опік рогівки, катаракта (в т.ч. профілактика у осіб старше 40 років), оперативні втручання на очах, стан після операції з приводу глаукоми з відшаруванням судинної оболонки .

Режим дозування

У неврології та кардіології - внутрішньовенно крапельно (20-40 кап/хв), по 20-30 мл 3% розчину (600-900 мг) 1-3 рази на добу протягом 5-15 днів (попередньо препарат розводять у 200 мл 0.9% розчину NaCl або 5% розчині декстрози). Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання. Надалі переходять на внутрішньом'язове введення - по 3-5 мл 3% розчину 2-3 рази на добу протягом 10-30 днів.

В офтальмології – субкон'юнктивально або парабульбарно, 1 раз на добу чи через день. Субкон'юнктивально – по 0.2-0.5 мл 1% розчину (2-5 мг), парабульбарно – 0.5-1 мл 1% розчину (5-1 мг). Тривалість лікування – 10-30 днів; можливе повторення курсу 2-3 рази на рік.

При необхідності – ретробульбарно по 0.5-1 мл 1% розчину 1 раз на добу протягом 10-15 днів.

Для захисту сітківки при лазерокоагуляції (в т.ч. при обмежувальній та руйнівній коагуляції пухлин) - парабульбарно або ретробульбарно по 0.5-1 мл 1% розчину за 24 год і за 1 год до коагуляції; потім - у тих самих дозах (по 0.5 мл 1% розчину) 1 раз на добу протягом 2-10 днів.

Побічна дія

Короткочасне збудження, сонливість, підвищення артеріального тиску, алергічні реакції (шкірні висипання та ін.), місцеві реакції – біль, печіння, свербіж, гіперемія, ущільнення параорбітальних тканин (розсмоктується самостійно).

Протипоказання до застосування

Гіперчутливість, вагітність.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності.

особливі вказівки

Лікування слід проводити під контролем артеріального тиску та згортання крові.

Лікарська взаємодія

Фармацевтично несумісний з іншими лікарськими засобами.
Для опису препарату
Назва Емоксипін
Діюча речовина Метилетилпіридинолу гідрохлорид
Фармакологічна група Препарат, що покращує мікроциркуляцію. Ангіопротектор. Антиоксидантний засіб.
Форма випуску Розчин для ін'єкцій
Код ATX S01XA
Показання для лікування Субкон'юнктивальний і внутрішньоочний крововилив, ангіоретинопатія (в т.ч. діабетична), хоріоретинальна дистрофія (в т.ч. атеросклеротичного генезу), дистрофічні кератити, тромбоз судин сітківки, ускладнення міопії, захист рогівки дії світла високої інтенсивності (лазерні та сонячні опіки, при лазерокоагуляції), травма, запалення та опік рогівки, катаракта (в т.ч. профілактика у осіб старше 40 років), оперативні втручання на очах, стан після операції з приводу глаукоми з відшаруванням судинної оболонки .Наслідки порушення мозкового кровообігу ішемічного та геморагічного характеру, ЧМТ, післяопераційний період епі- та субдуральних гематом; гострий інфаркт міокарда, профілактика синдрому реперфузії, нестабільна стенокардія.

Ще не було питань.

Мітки: Емоксипін амп. 10мг 1мл №10 Московський ендокрин. з-д