Похожие препараты

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Модель:
    Генферон Лайт капли назал. 10 тыс. МЕ/мл+0.8мг/мл 10 мл
  • Артикул:
    sku-105771
389.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Генферон Лайт краплі назальні 10 тис. МЕ

Опис

Форма випуску

Краплі назальні

Фармакологічна дія

Фармакотерапевтична група

Імуномодулюючий засіб.

Код АТХ: L03A

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.Препарат Генферон ® Лайт, краплі назальні, має противірусну, імуномодулюючу, протизапальну, антипроліферативну, антибактеріальну дію, має місцеві регенеруючі, мембраностабілізуючі та антиоксидантні властивості.

Інтерферон альфа блокує розмноження вірусів на стадії синтезу специфічних білків та запобігає зараженню неінфікованих клітин слизової оболонки порожнини носа, що є місцем інвазії збудників та первинним осередком запалення при респіраторних інфекціях.

Імуномодулююча дія проявляється посиленням клітинно-опосередкованих реакцій імунної системи, що підвищує ефективність імунної відповіді щодо чужорідних агентів. Це досягається за рахунок активації CD8+ Т-кілерів, NK-клітин (природних кілерів), посилення диференціювання.

В-лімфоцитів та продукції ними антитіл, активації моноцитарно-макрофагальної системи та фагоцитозу, а також підвищення експресії молекул головного комплексу гістосумісності І типу, що збільшує ймовірність розпізнавання інфікованих клітин клітинами імунної системи.

Активізація під впливом інтерферону лейкоцитів, що містяться у всіх шарах слизової оболонки, забезпечує їхню активну участь у ліквідації патологічних вогнищ; крім того, за рахунок впливу інтерферону досягається відновлення продукції секреторного імуноглобуліну А. Антибактеріальний ефект опосередкований реакціями імунної системи, що посилюються під впливом інтерферону.

Таурін, що входить до складу препарату, нормалізує метаболічні процеси в тканинах, сприяє регенерації та швидшому відновленню слизової оболонки порожнини носа, пошкодженої патологічним процесом.

Фармакокінетика.

При інтраназальному застосуванні препарат Генферон ® Лайт, краплі назальні, створює високу концентрацію інтерферону в осередку інфекції та виявляє виражений місцевий противірусний та імуностимулюючий ефект.

Системне всмоктування препарату незначне, при інтраназальному введенні інтерферон людський рекомбінантний альфа-2b у невеликій кількості визначається у легеневій тканині та крові. В організмі біотрансформація відбувається переважно в нирках з періодом напіввиведення (Т ½ ) 5,1 год. Невелика кількість препарату, що потрапляє в системний кровотік, має системний імуномодулюючий ефект.

Показання

Лікування грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей віком від 29 днів до 14 років.

Протипоказання

  • Гіперчутливість до інтерферону альфа-2b або до інших компонентів препарату.

  • Новонароджені від 0 до 28 днів (через відсутність клінічних даних).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не використовується, оскільки препарат показаний для застосування у дітей віком від 29 днів до 14 років.

особливі вказівки

Після закапування рекомендується помасажувати пальцями крила носа протягом кількох хвилин для рівномірного розподілу препарату в носовій порожнині.

Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами

Вплив препарату Генферон Лайт на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують особливої уваги та швидких реакцій (керування транспортними засобами, машинним обладнанням тощо), не вивчався.

склад

1 мл розчину містить:

діючі речовини: інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний* 10 000 МО, таурин 0,80 мг;

допоміжні речовини: динатріяедетатадигідрат - 0,02 мг, гліцерол - 7,00 мг, декстран-35-45 тис. - 2,4 мг, полісорбат-80 - 1,0 мг, натрію хлорид - 0,8 мг, калію хлорид - 0,02 мг, натрію гідрофосфат – 0,115 мг, калію дигідрофосфат – 0,02 мг, вода для ін'єкцій – до 1 мл.

* До складу субстанції «Інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний
(рчІФН-α2b)» входять допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію ацетату тригідрат, оцтова льодяна кислота, вода для ін'єкцій.

Спосіб застосування та дози

За перших ознак захворювання Генферон лайт закопують у ніс протягом 5 днів.

Дітям від 29 днів до 11 місяців 29 днів – по 1 краплі в кожну ніздрю 5 разів на день (разова доза 1 000 МО, добова доза 5 000 МО).

Дітям від 1 до 3 років – по 2 краплі в кожну ніздрю 3 – 4 рази на день (разова доза 2 000 МО, добова доза 6 000 – 8 000 МО).

Дітям від 3 до 14 років – по 2 краплі в кожну ніздрю 4 – 5 разів на день (разова доза 2 000 ME, добова доза 8 000 – 10 000 ME).

Побічні дії

Можливі місцеві алергічні реакції (відчуття печіння, свербіж).

Дані явища оборотні та зникають самостійно протягом 72 годин після припинення застосування препарату.

Продовження лікування можливе лише після консультації з лікарем.

Лікарська взаємодія

Не рекомендується одночасне застосування інтраназальних судинозвужувальних препаратів, оскільки це спричиняє додаткову сухість слизової оболонки порожнини носа.

Передозування

Випадки передозування препарату Генферон Лайт досі не зареєстровані.

Умови зберігання

У сухому місці, захищеному від світла, при температурі від 2 до 8°С.

У межах зазначеного терміну придатності пацієнти можуть зберігати препарат після розтину протягом 7 тижнів за температури від 2 до 8°С.

Термін придатності

2 рокиДля опису препарату
Назва Генферон
Діюча речовина Інтерферон альфа-2b, Таурін
Фармакологічна група Інтерферон. Імуномодулюючий препарат із противірусною дією
Форма випуску Краплі назальні
Код ATX L03A
Показання для лікування лікування грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей віком від 29 днів до 14 років.

Ще не було питань.