Похожие препараты

1 885.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Генферон супозиторії 1000000МЕ

(вагінальні та ректальні)


Інструкція


Форма випуску

Супозиторії для вагінального чи ректального застосування.

Упаковка

10 шт.

Фармакологічна дія

Фармакологічна група: імуномодулюючі засоби, інтерферони.

Код АТХ - L03AВ05

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Імунобіологічні властивості

ГЕНФЕРОН   – комбінований препарат, дія якого зумовлена компонентами, що входять до його складу. Надає місцеву та системну дію.

До складу препарату Генферон входить рекомбінантний людський інтерферон
альфа-2b, що виробляється штамом бактерії Escherichia coli, в яку методами генної інженерії введено ген інтерферону альфа-2b людини.

Інтерферон альфа-2b має противірусну, імуномодулюючу, антипроліферативну та антибактеріальну дію. Противірусний ефект опосередкований активацією низки внутрішньоклітинних ферментів, які інгібують реплікацію вірусів. Імуномодулююча дія проявляється, насамперед, посиленням клітинно-опосередкованих реакцій імунної системи, що підвищує ефективність імунної відповіді щодо вірусів, внутрішньоклітинних паразитів і клітин, що зазнали пухлинної трансформації.

Це досягається за рахунок активації CD8+ Т-кілерів, NK-клітин (природних кілерів), посилення диференціювання В-лімфоцитів та продукції ними антитіл, активації моноцитарно-макрофагальної системи та фагоцитозу, а також підвищення експресії молекул головного комплексу гістосумісності I типу, що підвищує ймовірність розпізнавання інфікованих клітин клітинами імунної системи

Активізація під впливом інтерферону лейкоцитів, що містяться у всіх шарах слизової оболонки, забезпечує їхню активну участь у ліквідації патологічних вогнищ; крім того, за рахунок впливу інтерферону досягається відновлення продукції секреторного імуноглобуліну А. Антибактеріальний ефект опосередкований реакціями імунної системи, що посилюються під впливом інтерферону.

Таурін сприяє нормалізації метаболічних процесів і регенерації тканин, має мембраностабілізуючу та імуномодулюючу дію. Будучи сильним антиоксидантом, таурін безпосередньо взаємодіє з активними формами кисню, надмірне накопичення яких сприяє розвитку патологічних процесів.

Таурін сприяє збереженню біологічної активності інтерферону, посилюючи терапевтичний ефект застосування препарату.

Бензокаїн (анестезин) є місцевим анестетиком. Зменшує проникність клітинної мембрани для іонів натрію, витісняє іони кальцію з рецепторів, що розташовані на внутрішній поверхні мембрани, блокує проведення нервових імпульсів. Перешкоджає виникненню больових імпульсів у закінченнях чутливих нервів та їх проведенню з нервових волокон.

Має виключно місцевий ефект, не всмоктуючи в системний кровотік.

Фармакокінетика

При ректальному введенні препарату відзначається висока біодоступність (понад 80%) інтерферону, у зв'язку з чим досягається як місцева, так і виражена системна імуномодулююча дія; при інтравагінальному застосуванні за рахунок високої концентрації в осередку інфекції та фіксації на клітинах слизової оболонки досягається виражений місцевий противірусний, антипроліферативний та антибактеріальний ефект, при цьому системна дія за рахунок низької всмоктувальної здатності слизової оболонки піхви незначна.

Максимальна концентрація інтерферону в сироватці досягається через 5 годин після введення препарату. Основним шляхом виведення α-інтерферону є нирковий катаболізм. Період напіввиведення становить 12 годин, що обумовлює необхідність застосування препарату двічі.
на добу.

Показання

У складі комплексної терапії при інфекційно-запальних захворюваннях урогенітального тракту у дорослих: генітальний герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, рецидивуючий вагінальний кандидоз, гарднереллез, тріхомоноз, папіломавірусна інфекція, бактеріальний вагін, бактеріальний вагін, , уретрит, баланіт, баланопостит.

У складі комплексної терапії гострого бронхіту у дорослих.

У складі комплексної терапії хронічного циститу рецидивуючого бактеріальної етіології у дорослих.

У складі комплексної терапії хронічного ендометриту у дорослих.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість інтерферону та інших речовин, що входять до складу препарату.

З обережністю

Загострення алергічних та аутоімунних захворювань.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Показано застосування для нормалізації показників місцевого імунітету при термінах вагітності 13-40 тижнів у складі комплексної терапії генітального герпесу, хламідіозу, уреаплазмозу, мікоплазмозу, цитомегаловірусної інфекції, папіломавірусної інфекції, бактеріального вагінозу та свербежу.

Клінічними дослідженнями доведено безпеку інтравагінального застосування препарату Генферон 250 000 МО при термінах вагітності 13-40 тижнів. Безпека застосування препарату у І триместрі вагітності не вивчена.

особливі вказівки

Для запобігання урогенітальній реінфекції рекомендується розглянути питання про одночасне лікування статевого партнера.

Дозволяється застосування препарату під час менструації.

Препарат ГЕНФЕРОН не впливає на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують особливої уваги та швидких реакцій (керування транспортними засобами, машинним обладнанням тощо).

склад

Речовини, що діють:

інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний (рчІФН-α-2b); таурин0,01 г; бензокаїн 0,055 г;

Допоміжні речовини:

твердий жир - qs до отримання супозиторію масою 1,65 г; декстран 60000 - 0,0015 г; макрогол 1500 - 0,124 г; полісорбат 80 - 0,033 г; емульгатор Т2 - 0,132 г; натрію гідроцитрат - 0,0001 г; кислота лимонна - 0,0015 г; вода очищена - 0,066 г

Спосіб застосування та дози

1. Інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту у жінок.

За 1 супозиторієм (250 000 ME або 500 000 ME або 1 000 000 МО залежно від тяжкості захворювання) вагінально або ректально (залежно від характеру захворювання) 2 рази на добу щодня протягом 10 днів. При затяжних формах 3 рази на тиждень через день по 1 супозиторію протягом 1-3 місяців.

При вираженому інфекційно-запальному процесі у піхву можливе застосування 1 супозиторію 500 000 МО інтравагінально вранці та 1 супозиторію 1 000 000 МО ректально на ніч одночасно з введенням у піхву супозиторію, що містить антибактеріальні/фунгіцидні агенти.

Для нормалізації показників місцевого імунітету при лікуванні інфекційно-запальних захворювань урогенітального тракту у жінок при термінах вагітності 13-40 тижнів застосовують по 1 супозиторію 250 000 МО вагінально 2 рази на добу щодня протягом 10 днів.

2. Інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту у чоловіків.

Ректально по 1 супозиторію (500 000 ME або 1 000 000 ME залежно від тяжкості захворювання) 2 рази на добу протягом 10 днів.

3. У складі комплексної терапії гострого бронхіту у дорослих.

По 1 супозиторію (1000000 МО) ректально 2 рази на добу протягом 5 днів.

4. У складі комплексної терапії хронічного циститу рецидивуючого у дорослих.

При загостренні – по 1 супозиторію (1 000 000 МО) ректально 2 рази на добу протягом 10 днів у поєднанні зі стандартним курсом антибактеріальної терапії, потім по 1 супозиторію (1 000 000 МО) ректально через день протягом 40 днів з метою профілактики рецидивів .

5. У складі комплексної терапії хронічного ендометриту у дорослих.

Ректально по 1 супозиторію (1 000 000 МО) 2 рази на добу протягом 10 днів, потім по 1 супозиторію (500 000 МО) ректально 2 рази на добу протягом 10 днів, потім ректально по 1 супозиторію (1 000 000 МО) день упродовж 10 днів.

Побічні дії

Препарат добре переноситься хворими.

Дуже рідкісні побічні реакції (<1/10000):

Загальні розлади та порушення у місці введення

Можливі алергічні реакції, зокрема місцеві. Продовження лікування можливе після консультації з лікарем.

Можуть спостерігатися явища, що виникають при застосуванні всіх видів інтерферону альфа-2b, такі як озноб, підвищення температури, стомлюваність, втрата апетиту, м'язові та головні болі, біль у суглобах, пітливість, а також лейко- та тромбоцитопенія, але частіше вони зустрічаються при перевищенні добової дози понад
10000000 МО. До цього часу не спостерігалося важких побічних явищ.

Як і для будь-якого іншого препарату інтерферону альфа-2b, у разі підвищення температури після його введення можливе одноразове застосування парацетамолу в дозі.
500 – 1000 мг.

Лікарська взаємодія

ГЕНФЕРОН найбільш ефективний у поєднанні з лікарськими засобами (включаючи антибіотики та інші протимікробні препарати), що застосовуються для лікування урогенітальних захворювань. Ненаркотичні анальгетики та антихолінестеразні лікарські засоби посилюють дію бензокаїну. Бензокаїн знижує антибактеріальну активність сульфаніламідів.

Передозування

Про випадки передозування препаратом ГЕНФЕРОН не повідомляли. При випадковому одноразовому введенні більшої кількості супозиторіїв, ніж було наказано лікарем, слід призупинити подальше введення на 24 години, після чого лікування можна відновити за пропонованою схемою.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8°С, у місцях недоступних для дітей.

Термін придатності

2 роки.

Для опису препарату
Назва Генферон
Діюча речовина Бензокаїн, Інтерферон альфа-2b, Таурін
Фармакологічна група Інтерферон. Імуномодулюючий препарат із противірусною дією
Форма випуску супозиторії вагінальні та ректальні
Код ATX L03AВ05
Показання для лікування У складі комплексної терапії при інфекційно-запальних захворюваннях урогенітального тракту: генітальний герпес; хламідіоз; уреаплазмоз; мікоплазмоз; рецидивуючий вагінальний кандидоз; гарднереллез; трихомоніаз; ;баланіт;баланопостит.

Ще не було питань.