Похожие препараты

583.00грн.
Немає в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гонадотропін хоріонічний 1000

Діюча речовина:
Гонадотропін хоріонічний (Chorionic gonadotrophin)


Інструкція

Форма випуску, склад та упаковка
Ліофілізат для приготування розчину для внутрішньом'язового введення 1 фл.
людський хоріонічний гонадотропін 1000 МО

Розчинник: натрію хлориду розчин д/і 0.9% - 1 мл.


Фармакологічна дія

Гонадотропний гормон. Продукується плацентою людини та виділяється в сечу, звідки вона може бути екстрагована та очищена. Стимулює вироблення прогестерону жовтим тілом та підтримує розвиток плаценти. Чинить гонадотропну дію, переважно лютеїнізуючу.

У жінок препарат викликає овуляцію та стимулює синтез естрогенів та прогестерону. У чоловіків – стимулює сперматогенез та продукцію статевих стероїдів.

Фармакокінетика

Після внутрішньом'язового введення добре всмоктується. T 1/2 становить 8 год.

Вважають, що з виведення з сечею хорионический гонадотропін модифікується в організмі, т.к. його T 1/2 , що вимірюється імунологічним методом, значно перевищує даний показник, що визначається за біологічною активністю.

Показання

Для жінок: індукція овуляції після стимуляції зростання фолікулів; підтримка функції жовтого тіла яєчника у пацієнток з недостатністю лютеїнової фази.

Для хлопчиків та чоловіків: крипторхізм (ектопія, ретенція яєчок у черевній порожнині або в пахвинному каналі); затримка статевого дозрівання; гіпогонадотропний гіпогонадизм (у комбінації із препаратами людського менопаузного гонадотропіну); при проведенні диференціально-діагностичного тесту анорхізму та крипторхізму у хлопчиків; при проведенні функціонального тесту Лейдіга з метою оцінки функції яєчок при гіпогонадотропному гіпогонадизмі перед початком довгострокового стимулюючого лікування.

Режим дозування

Індивідуальний, залежно від показань та схеми лікування.

Побічна дія

З боку ендокринної системи у жінок: можливий розвиток синдрому гіперстимуляції яєчників, що супроводжується розвитком кіст яєчників з небезпекою їх розриву, асцитом, гідротораксом та небезпекою тромбоемболії.

З боку ендокринної системи у хлопчиків та чоловіків: можливі тимчасове оборотне збільшення молочних залоз, передміхурової залози, затримка води та електролітів, звичайні вугри; у хлопчиків можливі зміни поведінки, аналогічні спостерігаються під час першої фази статевого дозрівання, які відбуваються після закінчення лікування.

Протипоказання до застосування

Пухлини різної локалізації, залежні від статевих гормонів; органічно обумовлений крипторхізм (пахвинна грижа, наслідки оперативних втручань у пахвинній ділянці, неправильне положення яєчок) у хлопчиків та чоловіків; підвищена чутливість до хоріонічного гонадотропіну.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Існує підвищений ризик невиношування та/або розвитку багатоплідної вагітності після лікування гонадотропінами.

особливі вказівки

Не рекомендується тривале застосування внаслідок можливого утворення антитіл, що знижують ефективність лікування.

У разі розвитку синдрому гіперстимуляції яєчників слід припинити застосування.

Для опису препарату
Назва Гонадотропін
Діюча речовина Гонадотропін хоріонічний
Фармакологічна група Гонадотропний гормон
Форма випуску Порошок
Код ATX G03GA01
Показання для лікування Дисфункція яєчників, Дисфункція яєчок, Гіпофункція яєчок, Затримка статевого дозрівання, Низькорослість (карликовість), Жіноче безпліддя, Дисменорея неуточнена.

Ще не було питань.

Мітки: Гонадотропін 1000од №5