Похожие препараты

199.00грн.
Є в наявності

Зовнішній вигляд упаковки може відрізнятись від наведеної на сайті

Київ, Межигірська 56

усі питання за телефоном (097) 141-69-71

Суми, Заливна 5

усі питання за телефоном (068) 172-31-12


Ви маєте питання?

З будь-яких питань телефонуйте за телефонами вказаними в шапці

Гопантам 500 мг

Інструкція


Форма випуску

Пігулки

Упаковка

50 шт.

Фармакологічна дія

Фармакодинаміка

Гопантам має нейрометаболічні, нейропротективні та нейротрофічні властивості. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії, стимулює анаболічні процеси у нейронах, зменшує моторну збудливість із одночасним упорядкуванням поведінки. Підвищує розумову та фізичну працездатність, зменшує реакції на болючі подразнення.

Фармакокінетика

Після прийому внутрішньо швидко всмоктується із ШКТ. T max - 1 год. Проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Чи не метаболізується. Виводиться у незміненому вигляді протягом 48 год із сечею (близько 67%) та з калом (близько 28%).

Показання

  • когнітивні порушення при органічних ураженнях головного мозку (у тому числі наслідки нейроінфекцій та черепно-мозкових травм) та невротичних розладах,
  • екстрапірамідні гіперкінези (міоклонус-епілепсія, хорея Гентінгтона, гепатолентикулярна дегенерація, хвороба Паркенсона та ін.), а також як коректор екстрапірамідного синдрому (гіперкінетичний та акінетичний), викликаного прийомом нейролептиків,
  • при епілепсії спільно з протисудомними засобами,
  • психоемоційні навантаження, зниження розумової та фізичної працездатності, для полегшення концентрації уваги та запам'ятовування,
  • розлади сечовипускання різної етіології (полакіурія, імперативні позиви, імперативне нетримання сечі, енурез),
  • розумова відсталість в дітей віком.

Протипоказання

Гіперчутливість, гострі тяжкі захворювання нирок, вагітність (1 триместр).

склад

1 таблетка містить:
активна речовина : кальцію гомопантотенат 250 мг.

Спосіб застосування та дози

Гопантам приймають внутрішньо, через 15-30 хв після їди.Рожева доза для дорослих - 500-1000 мг, для дітей - 250 -500 мг; добова доза для дорослих - 1500-3000 мг, для дітей з різною патологією нервової системи - залежно від віку: - до 1 року - 500-1000 мг на добу; - 1-3 років - 1500-2000 мг на добу; - 3 -15 років - 2500-3000 мг на добу.

Побічні дії

Алергічні реакції (риніт, кон'юктивіт, висипання на шкірі). У цьому випадку зменшують дозу або скасовують препарат. Порушення сну або сонливість, шум у голові - ці симптоми зазвичай короткочасні і не вимагають відміни препарату.

Лікарська взаємодія

Пролонгує дію барбітуратів, посилює дію протисудомних засобів, запобігає побічним явищам фенобарбіталу, карбамазепіну, нейролептикам. Ефект Гопантаму   посилюється при поєднанні із гліцином, ксидифоном. Потенціює дію місцевих анестетиків (новокаїн).

Передозування

Посилення симптоматики побічних явищ. Лікування: активоване вугілля, промивання шлунка, симптоматична терапія.

Умови зберігання

У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.


Для опису препарату
Назва Гопантам
Діюча речовина Гопантенова кислота
Фармакологічна група Ноотропний засіб
Форма випуску Пігулки
Код ATX N06BX
Показання для лікування Цереброваскулярна недостатність, викликана атеросклеротичними змінами судин головного мозку, сенільна деменція (початкові форми), резидуальні органічні ураження мозку у осіб зрілого віку та літніх, церебральна органічна недостатність у хворих на шизофренію, екстрапірамідні гіперкінези у хворих зі спадковими захворюваннями. хорея Гентінгтона, гепатоцеребральна дистрофія, хвороба Паркінсона), залишкові явища перенесених нейроінфекцій, поствакцинальний енцефаліт, черепно-мозкова травма (у складі комплексної терапії); екстрапірамідний нейролептичний синдром (гіперкінетичний та акінетичний), як коректор побічної дії антипсихотичних засобів (нейролептиків) та з профілактичною метою одночасно як "терапія прикриття"; епілепсія (при уповільненості психічних процесів разом із протисудомними засобами). Психоемоційні навантаження, зниження розумової та фізичної працездатності (підвищення концентрації уваги та запам'ятовування). Розлади сечовипускання: енурез, денне нетримання сечі, півлакіурія, імперативні позиви (дорослі та діти від 2 років). форма), епілепсія (у складі комбінованої терапії з протисудомними засобами, особливо при поліморфних нападах та малих епілептичних нападах).

Ще не було питань.